Zašto smo glupi?

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Tema je vrlo jednostavna!
Upravo me je zaustavila policija i sad moram da platim kaznu.
E pitanje glasi: Koliko puta čovek mora da lupi glavom o zid da bi naučio, šta je to što nas tera da jurcamo i vozimo ko ludi, pa posle kukamo.
Nije samo vezano za vožnju već i za druge stvari u životu, u stanju smo da ponavljamo jednu te istu grešku iznova i iznova kao da kazne nikada ni bilo nije.
Kako to?
Zar smo glupi?
Šta nam se dešava?
 
za sve su zene krive :mrgreen:
Viannen_moi-boy.gif
 
Ma samo neka vas hvataju. Ja bih uveo tri kaznena boda po sledecem sistemu:
1. kazneni bod (ako napravis jedan prekrsaj) dozivotno ne smes da predjes 100 km/h
2. kazneni bod (ako napravis drugi prekrsaj) moras da platis 30000 i dozivotno ispod 80 km/h
3. kazneni bod (ako napravis treci prekrsaj) robijanje dva meseca + dozivotno oduzimanje vozacke dozvole.
 
nema zezanja sa upravnim organima...ni u jednom sporu nije pobedio pojedinac..tako da, pamet u foogla.. ( :
nema tu da l smo pametni ili nismo, al ja gledam nekako da se razjasnim na licu mesta.
pre neki dan me zaustavio kod n, groblja, tamo ih u celoj ruzv. ima, pazite se...i kao, prošo sam na crveno..misim, poznajući sebe, moguće, al ja mislim da je bilo žuto...bilo žuto..al ne sme na žuto, zam ja to...i tako..nije ništa pisao..nekako sam se izvukao.. za radare...pa vozite pažljivije..
 
Poslednja izmena:
Tema je vrlo jednostavna!
Upravo me je zaustavila policija i sad moram da platim kaznu.
E pitanje glasi: Koliko puta čovek mora da lupi glavom o zid da bi naučio, šta je to što nas tera da jurcamo i vozimo ko ludi, pa posle kukamo.
Nije samo vezano za vožnju već i za druge stvari u životu, u stanju smo da ponavljamo jednu te istu grešku iznova i iznova kao da kazne nikada ni bilo nije.
Kako to?
Zar smo glupi?
Šta nam se dešava?

Izvini, mozda se nekima desava, meni ne.
Jednom je sasvim dovoljno.
 
Tema je vrlo jednostavna!
Upravo me je zaustavila policija i sad moram da platim kaznu.
E pitanje glasi: Koliko puta čovek mora da lupi glavom o zid da bi naučio, šta je to što nas tera da jurcamo i vozimo ko ludi, pa posle kukamo.
Nije samo vezano za vožnju već i za druge stvari u životu, u stanju smo da ponavljamo jednu te istu grešku iznova i iznova kao da kazne nikada ni bilo nije.
Kako to?
Zar smo glupi?
Šta nam se dešava?



ja tako volim kad zaprede masina...

pa jos ako sam malkice napicena.. da u mestu zaturiram..po nekad samo..;)

a nekad da iz mesta krenem sa veeeelikim br obrtaja..sta cu jace od mene:mrgreen:


al ne vozim brzo!

samo u granicama dozvoljenog..

i kad mi pokaze cifru na radaru - ne priznajem ni za zivu glavu..ma, nisam to bila ja..
 
Poslednja izmena:
Kazu pametni ljudi da samo jednom neko moze da te zezne svaki sledeci puta sam si kriv...generalno na greskama se uci(osim na Kembridzu i Jejlu:roll:)i meni se jedino to u saobracaju ponavlja.Zasto?
Pa zato sto uvek zurim i zato sto optmisticki gledam na stvari u stilu:Nece bas sad..ili Nece mene...:aha:
Kada znam da sam u krivu platim sta cu..A bivalo je slucajeva kad sam kod sudije morala da trepcem jer kod pandura nije prosla nikakva tuzna prica.
Nismo glupi, ja to ne bih tako definisala.Ljudski je gresiti i placati za svoje gluposti.U bilo kom smislu i na bilo koji nacin.
 
Skidam kapu onima koji mogu da nagovore pandura da im ne ispiše kaznu.
Ja to ne umem, tj. ne želim.
Sad kao ja treba njemu da podilazim i da se spuštam. Nekako mi to bljak, kao da se prodajem. A svi znamo kakvi su panduri, malo im se iskeziš i nema kazne.
Meni nikad nisu naplatili kad sam sama ili sa drugaricom, ali kad sam sa momkom... a nikad im se nisam izvinjavala...

Jednom mi je jedan čak tražio da otvorim gepek... zamisli... bila sam sa drugaricom...
Mislim da je to ponižavanje žena...
Kako vi izlazite na kraj sa posrnulim policajcima?
 
Skidam kapu onima koji mogu da nagovore pandura da im ne ispiše kaznu.
Ja to ne umem, tj. ne želim.
Sad kao ja treba njemu da podilazim i da se spuštam. Nekako mi to bljak, kao da se prodajem. A svi znamo kakvi su panduri, malo im se iskeziš i nema kazne.
Meni nikad nisu naplatili kad sam sama ili sa drugaricom, ali kad sam sa momkom... a nikad im se nisam izvinjavala...

Jednom mi je jedan čak tražio da otvorim gepek... zamisli... bila sam sa drugaricom...
Mislim da je to ponižavanje žena...
Kako vi izlazite na kraj sa posrnulim policajcima?

Zamisli..ybt,on samo radi svoj posao...
Ponizavanje zena,da otvore gepek,izadju iz kola,zaustavljanje,sta je ponizavajuce?
Provalili su te odmah...koliko si pametna
punish2.gif
 

Back
Top