Jel se nekom dogodilo da se zaljubi na prvi pogled?

apotekarka:
Gadura:


Nemoj mnogo da se primaš, on tako svakoj....uz puno poštovanje lika i dela gorepomenutog :wink:

...MALO ljubomoran A? :) Pa dobro,onda ces,ako ovako nastavis da mi bunaris sheme,samo TI da me PRIMAS...
p.s.Za..."Postovanje lika i dela" gorepomenuti se zahvaljuje,i nudi jedan deo svog TELA(po izboru obozavateljke)kao DOPUNU obozavanju lika i dela...
p.p.s.Moj profil miluje tvoju...sliku u profilu :wink:
 
U jednom dalekom mestu na obali mora, prodavao sam neku robu na standu. Primetio sam je dok je prolazila sa drugaricom i pozvao ih da pridju blize. Dosle su, ona je bila Holandjanka, pricali smo oko pet minuta, sve vreme smo se smejali i nismo skidali pogled jedno sa drugog. Na kraju je rekla da mora da ide a ja (glupan najveci) nisam mogao da se setim da li se pravilnije kaze 'can I see you again?' ili 'may I see you again?', pa sam samo blentavo cutao. Mislio sam o tome kako je rekla da ce tu biti jos nedelju dana i ubedjivao sam
sebe kako cu je u tom malom mestu sigurno videti. Onda sam shvatio koji sam idiot i izasao sam ispred tog standa. Nekih stotinjak metara dalje i ona je stala i okrenula se prema meni. Gledali smo se tako cini mi se prilicno dugo. Onda sam ja opet pomislio da je bezveze da sad trcim za njom jer cu je sigurno videti, a i glupo je da ostavljam stand prazan.

Poenta je naravno u tome da je nikada vise nisam video i da nikad ni pre ni posle toga u necijem prisustvu nisam osetio toliku radost zivota. Hteo sam kasnije da dam oglase u holandskim novinama u kojima bih je trazio, ali nisam to uradio. Danas ne prodje ni jedna nedelja a da se ne setim te devojke.

I jos uvek nisam siguran da li je bolje reci can I ili may I:)
 

Back
Top