Novogodisnja noc - outfit

7sins

Primećen član
Poruka
553
Dakle blizi nam se novogodisnja noc. Da li ste vec isplanirale kako, gde i sa kim cete je proslaviti, tek planirate, ili ne planirate uopste? Sta cete obuci za tu noc, da li ce to biti nesto posebno ili uobicajeno? Otvaram ovu temu da bismo mogle da razmenimo misljenja i predloge, i eventualno savetima pomogle jedna drugoj da u toj noci izgledamo sjajno :)
 
Mi slavimo kod kuce , čekamo paketiće i jedemo slatkiše do besvesti:)
Za to nam je potrebna samo pižamica , obavezno plišana i nova :)
A ako mora malac u pižamicu, i mama će :) solidarnosti radi.

Na to obavezno debele čarapice koje se slazu sa pižamicom .
One ostaju i kad pižamica spadne :lol:
 
Ja bas necu u pidzami ko Mirka....bice opustena varijanta.....najvjerovatnije dolaze prijatelji s klincima.....i zna se kako ce biti...:lol:...bitno da je docek kuci.....:)

E baš ne moraš
c055.gif
 
Dakle blizi nam se novogodisnja noc. Da li ste vec isplanirale kako, gde i sa kim cete je proslaviti, tek planirate, ili ne planirate uopste? Sta cete obuci za tu noc, da li ce to biti nesto posebno ili uobicajeno? Otvaram ovu temu da bismo mogle da razmenimo misljenja i predloge, i eventualno savetima pomogle jedna drugoj da u toj noci izgledamo sjajno :)

Super tema,ja idem u Ivanjicu na docek dva dana,bila sam tamo pre dve god.bilo je super.Bitno je drustvo i moze biti jako zabavno,neznam sta da obucem nemam viziju uopste kako sta da ukombinujem,ako imate neku ideju bila bi veoma zahvalna
 
Ja nemam ni želju da bude drugačije

:)

Da.....prosle god sam bila na doceku u nekom restoranu.....moj utisak....nije bilo lose........pih....ali ja hocu da mi bude suuuuper......znam da zavisi od drustva(ja bila s rodbinom).....i necu da moji klinci i ovu NG cekaju sa babom.....sin vec sledece god garant ide s drustvom :(....ljudi moji kako te god idu :(....i necu....hocu s njima....izlazimo i ovako....i nisam zeljna....zeljna sam upravo porodicne praznicne atmosfere.....:)
 
Kao i svake godine ,znacu oko 25. gde cemo slaviti n.g.Garderobu imam za svecane prilike [moze i za sahrane:lol:].Crne pantalone i i siroka majca koja moze da spadne sa ramena ,a i ne mora[zavisi od prilike:D].Prosle godine smo slavili s drustvom ,nas dvadesetak,u centru n.s.,placali smo 40 e po osobi ,hrana katastrofa,muzika losa,dok se nismo dobili.Tako da mi je ove godine prioritet samo drustvo,[a i to nemozes skupiti,svi imaju decu ,pa ko ce ih cuvati...treba to organizovati]htela sam da se angazujem da sami organizujemo nesto[jer to je naj bolje],iznajmis lokal[treca kuca od mene],donesemo klopu,pice,drustvo je tu ali oni meni a :orkestar: .I tako to otpalo ,nece niko da slusa muziku s kompa.Sada cekam da muski organizuju,ako bude dobro:zurka: a ako ne imam koga da krivim ili cu se napiti pa je onda sve super.
 

Back
Top