joj sta cu ali sa kime cu

M

Mata

Gost
Da vam ispricam ja imam jednu vezu ali iskljucivo telefonsku, svi mi se na to smeju, ali sta me briga i sta njih briga kad je nama najjlepse.
Medjutim, puna sam divnih utisaka i imam zelju da se poverim nekoj drugarici ili recimo bratu. Sta kazete na ideju?
Dobro to sto bi oni umrli od smeha i verovarno tvrdili svi u glas da sam sve izmislila, da li bi to upropastilo moju vezu?
Je li preporucljivo u ovakvoj situaciji kada je veza tajna reci nekom njegovo ime i prezime a jos gore i ubaciti neku pricu?
Ne bih zelela da izgubim njegova takodje divna osecanja , (neznam samo ko nije odredjen(?)) prema meni jer mi je jako stalo do njih, ali i sami znate da mi zene volimo da se hvalimo i da nam je tesko drzati "jezik za zubima".
Ipak jako se plasim da ga taj moj cin ne povredi?
Sta mislite?
 
Pa ako imas nekog kome zaista verujes i za kog si sigurna da nece nikom reci,ispricaj tu svoju pricicu,sigurno ces se lepse osecati.Nijedna ljudska radost nije potpuna ukoliko se ne podeli sa nekim...Pa sta i ako ti se budu smejali,Boze moj...Svi mi u zivotu uradimo makar jednu stvar koja je drugima smesna i nerazumljiva :D Samo mi nije jasno zbog cega sve to mora da se krije?
 
Zaista mislite da to treba da uradim?
Samo ima tu onaj problem sto niko ne moze ni u kog biti siguran da ce da cuti.
Tajna je zato sto je on ozenjen mada mi vec dugo obecava razvod i ja mu verujem ali drzim obecanje da necu otkriti nasu vezu dok on ne regulise sa zenom.
Mislite li da sam previse postena ili naivna a da ne kazem luda?
Da li treba malo da krenem u akciju i da proverim da li on zaista planira ono sto tvrdi?
 
Mata:
Zaista mislite da to treba da uradim?
Samo ima tu onaj problem sto niko ne moze ni u kog biti siguran da ce da cuti.
Tajna je zato sto je on ozenjen mada mi vec dugo obecava razvod i ja mu verujem ali drzim obecanje da necu otkriti nasu vezu dok on ne regulise sa zenom.
Mislite li da sam previse postena ili naivna a da ne kazem luda?
Da li treba malo da krenem u akciju i da proverim da li on zaista planira ono sto tvrdi?

pa ti nemash vezu dok se ne vidis s njim pod A bre znas li kako izgleda?!? ocete da izlazite preko telefona?
ako to sto se oni smeju utice na tvoju vezu mozda si samo ti nesigurna u sve to..a ako mislis da ce da smeta nemoj da govoris
 
Mata:
Da vam ispricam ja imam jednu vezu ali iskljucivo telefonsku, svi mi se na to smeju, ali sta me briga i sta njih briga kad je nama najjlepse.
Medjutim, puna sam divnih utisaka i imam zelju da se poverim nekoj drugarici ili recimo bratu. Sta kazete na ideju?
Dobro to sto bi oni umrli od smeha i verovarno tvrdili svi u glas da sam sve izmislila, da li bi to upropastilo moju vezu?
Je li preporucljivo u ovakvoj situaciji kada je veza tajna reci nekom njegovo ime i prezime a jos gore i ubaciti neku pricu?
Ne bih zelela da izgubim njegova takodje divna osecanja , (neznam samo ko nije odredjen(?)) prema meni jer mi je jako stalo do njih, ali i sami znate da mi zene volimo da se hvalimo i da nam je tesko drzati "jezik za zubima".
Ipak jako se plasim da ga taj moj cin ne povredi?
Sta mislite?
Igra rechi...Predjite malo na dela pa posle pricaj kome sta zelis :wink:
 
jagodica:
Mata:
Zaista mislite da to treba da uradim?
Samo ima tu onaj problem sto niko ne moze ni u kog biti siguran da ce da cuti.
Tajna je zato sto je on ozenjen mada mi vec dugo obecava razvod i ja mu verujem ali drzim obecanje da necu otkriti nasu vezu dok on ne regulise sa zenom.
Mislite li da sam previse postena ili naivna a da ne kazem luda?
Da li treba malo da krenem u akciju i da proverim da li on zaista planira ono sto tvrdi?

pa ti nemash vezu dok se ne vidis s njim pod A bre znas li kako izgleda?!? ocete da izlazite preko telefona?
ako to sto se oni smeju utice na tvoju vezu mozda si samo ti nesigurna u sve to..a ako mislis da ce da smeta nemoj da govoris

Znam i vise nego dovoljno znam da je jako inteligentan, da ima pre pre divne krupne tople plave oci da mi negova boja kose i visina odgovaraju. Doduse ovo sve mi je rekao preko telefona ali ja mu verujem zasto ne bih on je to rekao pre nego sto je saznao da se takvi muskarci meni dopadaju ali on je nekako lepsi od svih glumaca holivuda, zar ovo sto mi je rekao ta dva tri podatka nisu dovoljna da shvatim koliko mi se taj muskarac dopada fizicki i sto bi mi bilo posebno drago (ovo kada bih uspela da ga upecam)e bas sam pakosna, znam sigurno da bi mi sve drugarice umrle od zavisti kada bi ga videle a vec slusam kako medjusobno sapucu "Eh vidi tu nju bogati ,a ovamo kao pravi se naivna, kakvog je badzu capila ima vise srece nego pameti, glupacha brr shto je mrzim."
Eh a sta meni vredi ovo sto ja smisljam u glavi kada nemam njega pored sebe...
 
Hm,citam po pedeseti put i opet ne kapiram da ti mislis ozbiljno?Ovo zajebavanje?! :shock:
Pre ce biti da je tebi poteban psiholog nego onoj devojci sto je otvorila temu "psiholog?"
Strasno. :roll:
Bolje se spusti na zemlju pre nego sto skapiras da tvoj telefonski dragi nije princ na kome ce ti zavideti sve drugarice vec neki lik bez 3 prednja zuba i kreten ili nesto trece... :roll:
 
AnaMaria:
Hm,citam po pedeseti put i opet ne kapiram da ti mislis ozbiljno?Ovo *?! :shock:
Pre ce biti da je tebi poteban psiholog nego onoj devojci sto je otvorila temu "psiholog?"
Strasno. :roll:
Bolje se spusti na zemlju pre nego sto skapiras da tvoj telefonski dragi nije princ na kome ce ti zavideti sve drugarice vec neki lik bez 3 prednja zuba i kreten ili nesto trece... :roll:

Jos sladak mi je tako, mali moj. Ma ljudi lepseg od njega nema ali da li hoce da se razvede ili ne ,to mi nikako nije jasno. Sta kazete da zaboravim obecanje i datu rec i da krenem u proveravanje?
Morate priznati da bih mogla da dodjem tada u situaciju da mi bude jos gore nego sad.
Mozda je (ko zna?) bolje ziveti i u zabludi nego u stvarnosti u kojoj nema toliko mesta za mene.
Citaj vase predloge pisite!

P.S. A tako sam bespomocna toliko ga VOLIM do ocaja a nismo zajedno ovo telefonom jeste divno i bez obzira sta neki nekreativci mislili on moze zasigurno reci da ima devojku, jer ja to jesam-njegova e sad on je mozda u fazonu od "visha glava ne boli" pa zadrzava i zenu samo je pitanje ko je tu rezerva?
 
Cekaj ti Simple, vidi ovako, mislim da se u samoj postavci stvari ne slazemo, ja mislim da on nema nju ako ima mene, tj. ako ima nju sta cu mu onda ja, opet tj. ja i ona jedna drugu bi trebalo da iskljucujemo,zar ne?
To je ono gde on nije jasan.
Evo sad pitanja
1. Ima li on nju ako ima mene?
2. Da li on zeli samo nju ili nas obe zajedno ili samo mene?
3. Zasto mi vec jednom ne da do znanja sta zeli i sta ga sprecava u tome?
Takodje bih volela da chujem sta mi vi savetujete, sta bih ja trebala tu da uradim?
Pazite ja sam svesna komplikovanosti situacije i ne znaci da odmah zahtevam da me zeni i da se razvede(tj. obrnutim redom) ako samo hocu da ga upoznam uzivo da popricamo makar kao prijatelji. On zaista nema nikakvog razloga za strah, jel' ja uopste delujem tako strasno?
Pre bih rekla da niko ne misli tako.
 
JOJJJJJ......boze ima li te :!: :!: :!:
JA SAM U SOKU STA PROCITAH OVDE.Izvini devojko ja sam mislila
da ja imam problem,al ti ga pretera.Ili previse gledas
filmove,ili stvarno imas neki problem u glavi.
Sad lepo SEDI i procitaj sta si ti sve ovde napisala
ZATIM malo razmisli tom tvojom glavicom.
NIJE TESKO PONEKAD UKLJUCITI MOZAK...BAR MALO :wink:
 

Back
Top