ИЗБОРИ 10. Маја

Да ли ће се одржати превремени парламентарни избори:

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
20.103
5663.jpg


"Динкић је успео да изазове хаос који, како сада стоје ствари, може да се заустави само падом Владе и расписивањем нових парламентарних избора

Тадић је или дупли играч, или је, што не делује нимало логично, препустио Динкићу да буде шеф

Илић: Динкић је шпијун и подани лобиста. По налогу Шела и ОМВ-а он по сваку цену мора да спречи посао Србије и Русије

Мирко Цветковић је обична марионета, нити се жали, нити приговара Динкићу нити му јавно замера што с намером ради на штету грађана Србије! Није ваљда да се плаши Динкића


....
....каже за „Правду" одлично информисан извор из врха једне од владајућих странака.

Он тврди да се већ праве и калкулације око одређивања конкретног датума за ванредне изборе.
- Јасно је да изборе не можемо да очекујемо пре маја, па се најчешће помиње 10. мај као дан у коме ће грађани добити прилику да гласају. Редефинисање политичке сцене је неопходно. Очигледно је да оваква Влада не може да одговори изазовима који се постављају пред њу. Зато се све гласније чују захтеви за новим изборима као јединим добрим начином да се изађе из садашње кризе, каже наш саговорник...."

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/5396/izbori-10-maa
 
Pa red je da srusi i ovu vladu, kao i sve prethodne.

Са или без калашњикова:mafijas:



Ne. Ali ne krijem da bih volela. Cisto da naprednjaci-radikali-DSS vide da jos uvek nemaju sanse da formiraju Vladu i da nekako izjure ovog Dinkica iz svih kombinacija.

Да избори буду одржани, ни сама нећеш поверовати (као сигурно ни ја
ни многи други)
ко све неће с ким :hahaha::pivce::orkestar:
 
Добро.
Слично и ја размишљам,...него
да ли постоји неки "фактор изненађења", шта мислиш?:think:

Pa ne verujem.
SPS-PUPS-JS nisu taj faktor, LDP jos manje.
SRS verujem da ce preci cenzus ali vise od 7-8% nemaju i sigurno niko nece sa njima. Moze da se desi da se Kostunica zalepi za njih pa da zovu Tomu da formiraju Vladu ali on naravno nece imati petlju jer mucenik sve cini da uleti u neku koaliciju sa demokratama.
Eventualno bih mogla da ocekujem da se DSS-NS razdvoje i to je to.
 
Kostunica se vraca.

Сигурно!


Pa ne verujem.
SPS-PUPS-JS nisu taj faktor, LDP jos manje.
SRS verujem da ce preci cenzus ali vise od 7-8% nemaju i sigurno niko nece sa njima. Moze da se desi da se Kostunica zalepi za njih pa da zovu Tomu da formiraju Vladu ali on naravno nece imati petlju jer mucenik sve cini da uleti u neku koaliciju sa demokratama.
Eventualno bih mogla da ocekujem da se DSS-NS razdvoje i to je to.

Мислила сам на неку нову политичку опцију,..
да као "фактор изненађења" са јаким националним набојем...
и великим осећањем за социјалну политику, на брзину
покупљене симпатије у народу...:think::think::think:
 
Pošto je ta Pravda smeće od novina, ovo ti i nije neki pokazatelj da izbori stvarno dolaze 2009.

Ali recimo i da dolaze, tako ste se i 2008. radovali što su raspisani, pa ste opet popušili
cigaretu nervozno čekajući rezultate.


meni se javlja da ova vucibatinskolopovskoizdajnička banda odlazi sa vlasti a i sa političke scene i to zauvek.
To pretpostavljam misliš na SPS, iste one s kojima je Nikolić hteo da pravi vladu.
Hteo je da Koštunica bude premijer, a SPS članovi vlade.

Sada kad vam je to propalo, možete se vratiti svojoj uobičajenoj priči kako je DOS zlo, a SPS vucibatine izdajničke. Sve asovi iz vaše nesuđene vlade
 
Pošto je ta Pravda smeće od novina, ovo ti i nije neki pokazatelj da izbori stvarno dolaze 2009.

Ali recimo i da dolaze, tako ste se i 2008. radovali što su raspisani, pa ste opet popušili
cigaretu nervozno čekajući rezultate.

.........

Шта је по теби показатељ да избори долазе?


Кад Б92, Блиц, РТС ...ту вест или прогнозу објаве...???
или нешто друго :dontunderstand:
 
On je uz Kostunicu uvek :D

SPS, LDP nemaju cenzus po meni.
To da "SPS nema cenzus" slushamo pred svake izbore. Medjutim kad izadju rezultati SPS po pravilu dobije vishe nego shto je dobio na prethodnim izborima :hahaha:
Kao shto sve "demokratske" ankete stavljaju LDP na 8-10% a SPS "oko cenzusa" pa se posle izbora po pravilu dogodi da se ta dva procenta "zamene".
Na zalost (ili srecu bojim se da ni sam nisam pametan) SPS ce biti mirodjija i u formiranju nove vlade.
 
Дајте људи , па зар баш морамо да имамо изборе сваких 6 месеци?

Мање ће коштати избори него да ови наставе још пар месеци,
овако АЛАВИ!


Искрено се надам изборима, јер ови постају не само неспособни већ и смешни...

Ма, де смешни,...
то смо ми у њиховим очима:lol:
 
Ма, де смешни,...
то смо ми у њиховим очима:lol:

Почели су бахато да се понашају, наравно то можемо и разједињеној опозицији да захвалимо, јер нико није у стању да их смени, ујединили се левичари и харају!
 
Moje vidjenje, mozda sam u pravu - mozda nisam.
DS 35-40% sve pozitivno mogu da pripishu sebi, sve negativno "osnovano" mogu da prebace "u tudje dvorishte")
DSS+NS 10-15% (od kad su pali sa vlasti nekako su mi bledi, neupechatljivi, "ki' izduvan balon")
SRS 8% (ODBIJAM sa poverujem da u Srbiji ima vishe od 8 procenata ludaka, vrachara i gatara)
SNS 20-25% (Mozemo o Tomi reci shta god hocemo ali samim time shto je jedina realna opozicija u Srbiji - a u Srbiji se loshe zivi - ovo su mu procenti)
SPS 8-12% (kad ktrategic kaze 4% SPS - ja to odmah dupiram ili tripliram )
LDP 4% (kad god strategic kaze 12% LDP ja to odmah delim sa 3)
 

Back
Top