graviranje
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: graviranje

Aktivan član mina21bg (avatar)
    Učlanjen
    29.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano graviranje

molim vas pomagajte.
    u celom gradu nemogu da nadjem ni jednog gravera da mi ureze ima psa na onoj maloj koskici ..nez nam od cega je neki krs -obican materijal..nije metal..nesto slicno..poenta je sto sada svi graveri,zlatari i ostali imaju samo laserske masine i njim amoze da se gravira samo postaklu i jos nekom materijalu..jedan jedini graver u njegosevoj mi trazi 500 dinara za rec
    ajte molim vas pitajte u vasem kraju koliko bi naplatili ako vidite gravera,ili nekog ko narezuje kljuceve i ono za natpis za vrata..molim vas..ceo beograd sam obisla..banovo brdo,ceo bulevar,sve zltara.balkansku,moj kraj..

Obećava nata (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: graviranje

Na bulevaru kod pekare "bulevar" u pasazu ima graver, meni je radio neke priveske, bese davno pa se ne secam cene.
    Suicide is a way to tel God YOU CAN'T FIRE ME...I QUIT!!!"

Učlanjen
    29.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

ceo bulevar sam prosla..ali ako neko eto danas sutra ide neka pita tog gravera koliko kosta rec..

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Bas na bulevaru ima jedan graver, lokal je bas mali i pod stubovima je, ali se vidi jer stoji tabla sa uzorcima graviranja, i pise da graviraju i te plocice za kucne ljubimce. Ne znam koja je cena, a taj lokalcic se nalazi uz bulevar, relativno blizu cvetkovoj pijaci, i kada se ide uz bulevar iz grada sa leve je strane.
    Tedić Medić - srećica moja

Poznat pajce 1205 (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    172

Citat Original postavio nata Pogledaj poruku
    Na bulevaru kod pekare "bulevar" u pasazu ima graver, meni je radio neke priveske, bese davno pa se ne secam cene.
    Zato je tebi KROFNA u avataru....

Uštipci
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/242533-VUKODLAK-Pakao-od-očnjaka-i-kandži

Učlanjen
    29.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

ok.hvala na informacijama..pogledacu prvom prilikom..ali ako bilo ko naleti neka pita za cenu...ulazila sam u razne radnje gde imaju te koskice za pse..ali nece na moljim da rade..njihove su skupe i metalne plus graviranje..to mi je zaista skupo..ove moje su neke jeftine..al na njima niko nece da radi..tj ne moze jer imaju laser aparate

Poznat pajce 1205 (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    172

Citat Original postavio mina21bg Pogledaj poruku
    ok.hvala na informacijama..pogledacu prvom prilikom..ali ako bilo ko naleti neka pita za cenu...ulazila sam u razne radnje gde imaju te koskice za pse..ali nece na moljim da rade..njihove su skupe i metalne plus graviranje..to mi je zaista skupo..ove moje su neke jeftine..al na njima niko nece da radi..tj ne moze jer imaju laser aparate
    kako ti skupo 500 kinti za ime psa...

Sta bi da ti pas ima u imenu vise reci pa se zove recimo kao onaj ČIKO Zagorov prijatelj.

Don Felipe Kajetano Lopez Martinez Gonzales De Čiko
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/242533-VUKODLAK-Pakao-od-očnjaka-i-kandži

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    832

Citat Original postavio Mackic Pogledaj poruku
    Bas na bulevaru ima jedan graver, lokal je bas mali i pod stubovima je, ali se vidi jer stoji tabla sa uzorcima graviranja, i pise da graviraju i te plocice za kucne ljubimce. Ne znam koja je cena, a taj lokalcic se nalazi uz bulevar, relativno blizu cvetkovoj pijaci, i kada se ide uz bulevar iz grada sa leve je strane.
    Ja ne znam gde je to, medju kojim zgradama, blizu cvetkove pijace...aj videcu ja sutra!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •