Zasto muskarci varaju zene

Nikada mi nije bilo jasno, zasto muskarci varaju zene i ostaju u braku?
Ili sta to navede muskarca da ostavi zenu zbog neke druge zene?
Da li je to do zene, muskarca ili se to ne moze objasniti....:dontunderstand:

To nema veze u 95% slucajeva sa partnerom...
To je u glavi onih koji varaju...
5% ljudi to radi zato sto jednostavno..mora...hooce..voli da se shvrcka...
ostali su patologija...kompleks ...nesigurnost...glupost...
Sta navede mushkarca da ostavi zenu zbog druge zene...??.Pa ta druga zena...ona i niko drugi...mushkarac se na to nikad ne odlucuje ako ona druga ne insistira...
 
To nema veze u 95% slucajeva sa partnerom...
To je u glavi onih koji varaju...
5% ljudi to radi zato sto jednostavno..mora...hooce..voli da se shvrcka...
ostali su patologija...kompleks ...nesigurnost...glupost...
Sta navede mushkarca da ostavi zenu zbog druge zene...??.Pa ta druga zena...ona i niko drugi...mushkarac se na to nikad ne odlucuje ako ona druga ne insistira...

Moje mišljenje je da i te kako ima veze sa partnerom...štaviše...
 
Sta navede mushkarca da ostavi zenu zbog druge zene...??.Pa ta druga zena...ona i niko drugi...mushkarac se na to nikad ne odlucuje ako ona druga ne insistira...

:eek:
Зар је могуће да су мушкарци толико подложни утицајима?
Немају своју вољу?
Остају са оном која је убедљивија? :dontunderstand:
Ма ... је л’ ти то озбиљно?
 
:eek:
Зар је могуће да су мушкарци толико подложни утицајима?
Немају своју вољу?
Остају са оном која је убедљивија? :dontunderstand:
Ма ... је л’ ти то озбиљно?

...ma i nju na kraju prevare ...................ma shvati mi smo ti mushkarci svinje samo nam je bitno da jedemo,je..mo i spavamo ,nema tu puno filozofije ,mozak na chiviluk i udri ..............:gace:
 
Nikada mi nije bilo jasno, zasto muskarci varaju zene i ostaju u braku?
Ili sta to navede muskarca da ostavi zenu zbog neke druge zene?
Da li je to do zene, muskarca ili se to ne moze objasniti....:dontunderstand:

Pa ne varaju smo muskarci vec i žene ,po mene već sam pisala ,u pitanju je nagon i večita borba u ljude između nagona i razuma,,u tome je zapravo poenta,da društveno nametnuto monogamno ponašanje ne ide ruku pod ruku s neobuzdanim nagonima ljudske vrste.
,Zato izvana sve i deluje divno i krasno, no, iznutra sve je sasvim drugačije. . Izvana se forsira jedna uštogljena slika lažnog sklada i lepote, a u biti: trulež koju će razotkriti samo jedna sitnica.
Zato se vara.:)onaj koji ne uspe da napravi sklad između razuma i nagona ,prevari.

Neverstvo će se uvek javljati tamo gde nesto fali u odnosu,ne,ono se javlja samo po sebi i spontano,a to - da je nešto u vezi falilo - samo je vešto pripremljen izgovor koji uvek dobro pali, i pred drugima i pred sobom.
 
ne varam i pored prilika koje su mi se ukazivale...muskarci bi mi rekli da sam som i da sam trebao varati, a ja ipak ne mislim tako i ako sam propustio da uzivam u zeni....a s druge strane, sve sto bi nasao na drugoj zeni, ja nadjem u svojoj i zadovoljan sam
 
dobro si me podsetio
gico
o gico
dođi da ti nešto kažem

th_drool.gif
 

Back
Top