STA ODGOVARATE DECI KADA VAS PITAJU ,DA LI DEDA MRAZ POSTOJI?

Kod nas je sinoc navratio..
DM, naravno
Mladje dete se zavuklo iza kreveta u sobi
i nije izlazila sve dok nije otisao...to radi oduvek...
Ali zato sin...
Ljudi moji, da ste videli to odusevljenje
taj sjaj u okicama, pa razgovor koji je vodio sa DM
a tek pesmica...
Doduse DM koji je dosao je toliko duhovit da je ovo bila zabava i za nas starije
suze su mi od smeha isle..
a kada je otisao...
Moje dete je izjavilo da je najsrecniji decak na svetu,
odusevljeno pokazujuci sve sta je nasao u svojoj kesi...
 
u pravu si wanda,ovo je necuveno z:mrgreen:
ja sam mislila da i ove godine lazem dete,jer mi je licilo da to zeli
ali je mm odlucio da se kaze istina tj da bude iskren :mrgreen: pa smo lepo razmenili poklone,i dete na kraju pita "a deda mraz nije nista doneo" i tako sam se malo naljutila na muza

Ја мислим да деци не треба да срушимо магију.
Кад сами схвате, нека им!
Кад су мене моји питали да ли ДМ постоји, рекох им:,, Да ли је поклон ту? Јесте! Какве везе има има ли да ли постоји ДМ, зар није лепо што вас поклон чека?''
:poklon:z:dm5:
 
Чекај, Хекси, а где је овде твоја чувена искреност?
Лажеш дете?
Зар ниси увек искрена, макар то повређивало друге?


Извињавам се на офтопиковању, али, морала сам!

W...'de ce ti dusa,zeno?:lol:
 

Ljudi moji moram da se pohvalim da sam Ispunila misiju oko Poklončića za naše klince...
Tri dana se smrzavah ali vredelo je...:zima:
Sve sam lepo upakovala i ´´skembala´´ nema šanse da provale gde su pokloni...
Već sam ih upakovala u onaj leeepi pravi ukrasni papir i imaju velike srebrne i zlatne mašnetine...

Pisala sam Vam već o tome da moj mlađi klinac ne dobija Paketiće preko tatine firme (tužna priča - ali ne dam se ja). Pa smo muž i ja smislili čitav scenario kako će stići paketići od Deda Mraza !
Napisala sam čestitku u Deda Mrazovo ime (možda me neko u´apsi - šta ću) ! :zstidljivko:



U čestitki piše od prilike ovako :

> ´´ Dragi moj Mihajlo, želim ti puno zdravlja,sreće i ljubavi.
Ti si jedan jako dobar i pametan dečak.
Slušaj mamu,tatu i sestru kao i do sada...
Izvini što nismo stigli da se vidimo i ove Nove Godine jer imam još puno paketića da razdelim i drugoj deci.
Ali znaj da svim srcem mislim na tebe...

Voli te Deda Mraz ...´´ z:dd: z:kiss:


PS. Jedva čekam da vidim reakciju klinaca !

Svima punoooo pozdrava i lepih želja za Novu Godinu od Hexy.... z:girl: z;)



Ćaos svima i Srećna Vam Nova Godina z:girl:

z:dd: A sada da Vam se pohvalim da je ceo ´´scenario´´ protekao fenomenalno !
Klinac je bio više nego oduševljen, skakao je od sreće i radosti, nema tih reči kojima bih mogla opisati njegovu sreću. To su momenti za koje živim i zbog kojih sam srećna što postojimo...

Svako Vam dobro želi Hexy .....z:girl: :poklon:
 
Poslednja izmena:

Ćaos svima i Srećna Vam Nova Godina z:girl:

z:dd: A sada da Vam se pohvalim da je ceo ´´scenario´´ protekao fenomenalno !
Klinac je bio više nego oduševljen, skakao je od sreće i radosti, nema tih reči kojima bih mogla opisati njegovu sreću. To su momenti za koje živim i zbog kojih sam srećna što postojimo...

Svako Vam dobro želi Hexy .....z:girl: :poklon:

Лепо, а сад мени одговори на питање, зашто лажеш дете, кад тврдиш да никог никад не лажеш, да увек али увек говориш истину и само истину!?
 
Kod nas je sinoc navratio..
DM, naravno
Mladje dete se zavuklo iza kreveta u sobi
i nije izlazila sve dok nije otisao...to radi oduvek...
Ali zato sin...
Ljudi moji, da ste videli to odusevljenje
taj sjaj u okicama, pa razgovor koji je vodio sa DM
a tek pesmica...
Doduse DM koji je dosao je toliko duhovit da je ovo bila zabava i za nas starije
suze su mi od smeha isle..
a kada je otisao...
Moje dete je izjavilo da je najsrecniji decak na svetu,
odusevljeno pokazujuci sve sta je nasao u svojoj kesi...

:heart:
 
Ја мислим да деци не треба да срушимо магију.
Кад сами схвате, нека им!
Кад су мене моји питали да ли ДМ постоји, рекох им:,, Да ли је поклон ту? Јесте! Какве везе има има ли да ли постоји ДМ, зар није лепо што вас поклон чека?''
:poklon:z:dm5:

Ноћас 5 тинејџерки еуфорично славило НГ у другој соби... Шминкале су се, правиле фризуре, намазале нокте црним лаком, ђускале уз ''Џонас брадрс'' док је лајт-шоу бацао светлост по зидовима...све је било ''кул'', ''врх'' и ''страва''...али ми је делић разговора улетео у уши:

''Мајке ми, виделе смо црвени ауто и део његовог капута... Не знам ко би то могао да буде, али само је оставио поклоне и одјурио...а није могао да зна да смо ми ту, и да је Вук ту... поготово нико није могао ни да претпоставити да ће Вук са нама славити НГ, значи нико то није могао унапред да испланира и организује...''
''Па ко би то могао бити?''
''Не знам, до данас ми то није јасно. Али својим очима сам видела црвени ауто и црвени капут у њему!''

z:mrgreen:
 
Ноћас 5 тинејџерки еуфорично славило НГ у другој соби... Шминкале су се, правиле фризуре, намазале нокте црним лаком, ђускале уз ''Џонас брадрс'' док је лајт-шоу бацао светлост по зидовима...све је било ''кул'', ''врх'' и ''страва''...али ми је делић разговора улетео у уши:

''Мајке ми, виделе смо црвени ауто и део његовог капута... Не знам ко би то могао да буде, али само је оставио поклоне и одјурио...а није могао да зна да смо ми ту, и да је Вук ту... поготово нико није могао ни да претпоставити да ће Вук са нама славити НГ, значи нико то није могао унапред да испланира и организује...''
''Па ко би то могао бити?''
''Не знам, до данас ми то није јасно. Али својим очима сам видела црвени ауто и црвени капут у њему!''

z:mrgreen:


z:dm5:z:dm5:

Зар није дивно?
 

Back
Top