'Blind' dates

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
Kakva su vasa iskustva ?
jel doneo neko mozda neki zakljucak, izvukao pouku ili sta vec ?
ja sam utvrdila da je to idealan nacin za 'prikupljanje materijala' ako neko ima nekih 'literarnih sklonosti ' ( mislim na siroku paletu likova i prica kakve sve mozes cuti i videti )
da sto ih cesce imas , da si svaki put sve odsutniji duhom (sto bas i nije lepo)
da te od ponuda sexa posle 15 minuta, neke neobavezne price, otprilike prodje bilo kakva zelja, ( iako si ranije bio za cassual varijante) pa cak i za samozadovoljavanjem :oops: :lol:
i najbitnije :lol: meni su pomogli da "razresim" 'misteriju losih 'ebacica' :lol: (utvrdih da one ipak mogu da postoje, ali su mi rasvetljene okolnosti pod kojima neka 'cupi' moze da dobije takvu etiketu :lol: )
mhm :lol:
Sta vi kazete ? :lol:
 
Jednu moju prijateljicu sam učlanila u Fortunu i još par agencija i izašla je na tridesetak dejtova za 2 - 3 meseca. To je bila revija čudaka, retkoyebača, oženjenih koji bi nešto sa strane ali ih mrzi da traže sami,tipova koji dolaze neobrijani i masni, tipova kojima treba 5 viđanja da bi je uhvatili za ruku i onih kojima je dovoljno 10 minuta upoznavanja da bi predložili sex i nekom motelu. Superfinale je jedan tip s kojim je izašla jedno veče, nije se javio naredna 2 meseca, a onda je pozvao u radnju i rekao mi da ga je ona malo smorila ali da mu se jako sviđa moj glas pa bi možda das dvoje mogli da se vidimo.... :roll:
 
apotekarka:
Superfinale je jedan tip s kojim je izašla jedno ve?e, nije se javio naredna 2 meseca, a onda je pozvao u radnju i rekao mi da ga je ona malo smorila ali da mu se jako svi?a moj glas pa bi možda das dvoje mogli da se vidimo.... :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eto vidis :lol: , ako nista drugo, onda bar da se smejes svaki put kad se setis :lol: ( mada ruku na srce, stvarno nekad i ne bude tako smesno, nego se streses i kazes brrrrrrrrr , nikad vise :!: )
 
apotekarka:
Jednu moju prijateljicu sam učlanila u Fortunu i još par agencija i izašla je na tridesetak dejtova za 2 - 3 meseca. To je bila revija čudaka, retkoyebača, oženjenih koji bi nešto sa strane ali ih mrzi da traže sami,tipova koji dolaze neobrijani i masni, tipova kojima treba 5 viđanja da bi je uhvatili za ruku i onih kojima je dovoljno 10 minuta upoznavanja da bi predložili sex i nekom motelu. Superfinale je jedan tip s kojim je izašla jedno veče, nije se javio naredna 2 meseca, a onda je pozvao u radnju i rekao mi da ga je ona malo smorila ali da mu se jako sviđa moj glas pa bi možda das dvoje mogli da se vidimo.... :roll:
ahahahahahah that's a real life! :lol: :lol: :lol:
i sta bi sa prijateljicom? :roll:
 
Ja sam mog muza upoznala bas tako. Chatovali smo preko icq-a pa chak ni slike nismo razmenili i pao je blind date i eto nas u srecnoj zajednici. Mada pre njega upoznala sam se sa jos nekolicinom i uglavnom su stvarno bili razocharavajuci susreti...
 
Izuzimajuci susrete s ljudima koje sam prethodno srela na netu, nikad nisam imala blind date...
Mada, i ako razmijenis slike, ipak ne mozes biti potpuno siguran sta ces zateci, pri susretu uzivo...
O pricama koje pri tom mozes da cujes, da se i ne prica...
Ipak, divne osobe koje sam tako upoznala, vrijedne su smaranja sa ostalima...
 
raindog:
Kakva su vasa iskustva ?
jel doneo neko mozda neki zakljucak, izvukao pouku ili sta vec ?
ja sam utvrdila da je to idealan nacin za 'prikupljanje materijala' ako neko ima nekih 'literarnih sklonosti ' ( mislim na siroku paletu likova i prica kakve sve mozes cuti i videti )
da sto ih cesce imas , da si svaki put sve odsutniji duhom (sto bas i nije lepo)
da te od ponuda sexa posle 15 minuta, neke neobavezne price, otprilike prodje bilo kakva zelja, ( iako si ranije bio za cassual varijante) pa cak i za samozadovoljavanjem :oops: :lol:
i najbitnije :lol: meni su pomogli da "razresim" 'misteriju losih 'ebacica' :lol: (utvrdih da one ipak mogu da postoje, ali su mi rasvetljene okolnosti pod kojima neka 'cupi' moze da dobije takvu etiketu :lol: )
mhm :lol:
Sta vi kazete ? :lol:
Od silnih blind dateova koje sam imao izašle su 2 lepe situacije. Jedna vrlo lepa veza (skoro 3 godine).

I naj bolja prijateljica, osoba u koju gledam kao u sestru.

Mogu reći da sam imao mnogo sreće tako nešto da mi se desi.
 
Pre par godina. U moru brojeva nepoznatih u registru telefona i isto toliko poruka.Ipak se jedan broj izbistrio.Prvo kao cimanje a kasnije i sa zanimljivim textom.
Da pojasnim.Meni na celu nije pisao broj.Ali kako to biva u svakom javnom poslu:Tako i u mom vrlo lako se dolazi do informacija.
Bilo je tu besnih matoraca nezadovoljnih sto odbijam njihov shupak a sa njim i novac.Pa opet i onih napaljenih kicosa koji misle da se crnim naocarima uterava strah u kosti.
Na moju radost uvek sam uzimao samo one koji su me fizicki privlcili a materijalno podhranjivali.
I kao sto rece broj ucestalk.Prvo cimanje.Pa posle poruke slatkog naivnog tipa.
Neznam dali mozete da me shvatite.Covek koji svaki dan im sex za lovu.Koji svaki dan mora biti hladan i nedozvoljavati emocijama da ade.I pored svega je zeljan ljubavi.Ljubavi najvise.
Zato su me te slatke stidljive poruke lako popalile.
Nakon dva meseca dopisivanja.I mog insistiranja na razgovoru.Priznaje mi da je muskarac.
Avaj meni.Da nisam ovakav kakav jesam sve bi lakse bilo.Alija sam zavoleo jedan duh.A ne lik i telo.Cujemo sejos dva meseca.Priznajemi da ima zenu.Koja je popaljena na moje poruke.I napokon susret.
Ljudi moji. Katastrofa.
Sa troje dece.Necu fizicki izgled navoditi da nebude posle kako ja ovde potenciram samo na jednom tipu.Ali totalno van mog ukusa.
I sta sam mogao drugo nego da im izdefilujem svoju pricu naravno zivotnu.O svim mojim radnjama.Nadajuci se da ce ih to udaljiti.Ali rasna mamica ni pet ni sest hoce smnom na binu jedno vece.Kaze ona zna da kada bi se pojavila da bi haos izazvala.
I udovoljio sam joj zelju.
Napravila je haos.I zaradila brdo love.
Naravno izvukao sam se iz te price bez posledica.Ali nikada vise nisam pristao na takav vid upoznavanja.
 

Back
Top