Diplomski i seminarski radovi

treba mi seminarski vezano za marketing menadzment istrazivanja pa ako neko ima neka se javi, inace imam i ja par radova gotovih ali za ovaj nisam imao vremena pa pomozite ako boga znate....(evo spisak radova koje ja imam i koje sam ocene dobio za to: socijalna psihologija 10, finansijski menadzment 10, operativni menadzment 9, stvarno pravo i stvari 10, mikroekonomija 9, makroekonomija 9, sve o matematici 10, nastanak evropske unije 10, portfolio menadzment 10). pa sto bi rekli pomozimi jedni drugima... hehehe :bye:
 
Nista konkretno, ali imam sijaset slika spremnih za prezentaciju a neke sam ubacio i u diplomski (sto mi je znacajno otanjilo budjelar) tako da one nisu problem...U principu, napravicu teze po kojima cu da izlazem a sa sve slikama ne verujem da cu da imam preko 20 slajdova. To mu je sto mu je
shto vise ima to bolje... znam iz iskustva ali nemoj samo da budu slike pisi tekstualno dosta ili bar skavku sliku objasni detaljno recima.... :think:
 
Ajoj , pa toliki internet, potrudi se malo, seminarski je NAJMANJI problem, u toku celog studiranja, radio sam ih gomilu dok nisam zavrsio sa studijama, i ni jedan nisam uzeo gotov jer ga lepo sam napisem za sat vremena i to je to, profa zadovoljan, a kes u dzepu.
 
pozdrav ja bih samo da pitam da nema ko slucajno rad tj seminarski koji je radio da nije sa interneta a tice se napoleona bonaparte posto mi je asistentkinja nacitana i bas je ponistila mojim drugovima par seminarski koji su uzeli preko neta... ko im je kriv sto nisu znali da se ovdje uclane :p

dakle seminarski iz istorije evrope napoleon bonaparta. u svakom slucaju imali ne imali hvala puno :)
 
Pozz kolege forumasi. :)
Pre neki dan sam bio kod mentora i rekla mi je da treba da napisem rezime (tako se valjda prevodi na srpski) o buducem diplomskom radu. Interesuje me sta sve treba da sadrzi rezime? Znam samo da treba da ima 3 strane i da se kasnije od dela rezimea pravi zakljucak. Da li bi mogao neko da mi da link nekog primera? Po mogucnosti iz informatike. Hvala u napred :)
 
Poslednja izmena:
HTML
Od studenta se ocekuje da sa sledeceg linka:
http://www.w3schools.com/html/default.asp
odradi ceo HTML kurs (Basic i Advanced) i da rezultate prikaze u svom seminarskom radu. Preuzeti materijal sa w3schools-a i proci detaljno primere, i onda te primere prikazati u pisanoj formi seminarskog rada.
Osim toga potrebno je kreirati web sajt na kome ce posetilac moci da vidi primere primene odgovarajucih opcija koje nudi html i koje ste opisali u vasem seminarskom radu.
da li neko ima seminarski vezan za ovo?
 
Pomazem i zavrsavam izradu seminarskih i diplomskih radova iz oblasti menadzment, PR, marketing, organizaciono ponasanje, pedagogije, phihologije i njima srodnih tema...iz ovih oblasti imam preko 30 radova velicina od 5-40 stranica, pa kome treba i ko zeli da vidi spisak neka se javi na pp.

Cena i dostava po dogovoru !!!
 

Back
Top