A1 / Vip mobile - Pitanja i odgovori

ja sam se juce vratila iz crne gore i jedva sam cekala da dodjem na neki forum da objavim ljudima koliko je vip PLJACKA!!!!!!! Ja imam prepaid 061 i telenor 062 postpaid!! posto nisam aktivirala roming na 062 kartici uplatila sam kredit od 500 din na 061!!! I sta se desilo...za jedan cim ka Srbiji skinuto mi je 100 dinara!!!!!! Posto sam bila u neverici ja sam cimnula opet i skinuto mi je bilo jos 100!!!! onda sam poslala 1sms i od 500 dinara osalo mi je jos 30!!???? KAKO????? Ja mislim da je to cista pljacka i da ljudi koji idu u CG ove godine to treba da znaju...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Roaming promocije


Pozivi u romingu u Crnoj Gori samo 10 RSD po minutu
Vipovi pripejd i postpejd korisnici koji su u romingu u okviru crnogorske T-mobile mreže će plaćati samo 10 RSD po minutu za pozive prema svim mobilnim i fiksnim mrežama u Srbiji i Crnoj Gori. Cena dolaznih poziva je samo 6 RSD po minutu, a slanje SMS poruke se naplaćuje 7 RSD. Ponuda važi od 15. juna pa sve do kraja septembra.

Svi Vipovi korisnici će automatski biti uključeni u ovu promociju bez potrebe da se dodatno registruju. Dodatna povoljnost je što će Vipove pripejd kartice moći da se dopune na više od 1300 prodajnih mesta u svim crnogorskim turističkim centrima, koja se lako prepoznaju jer su obeležena Vip logom.

Sve prikazane cene su bez poreza i nadoknade za uspostavljanje poziva.
(vipmobile.rs)





80% popusta za roming i međunarodne pozive u svim republikama bivše Jugoslavije

Vip nudi svojim postpejd korisnicima aktraktivan paket za pozive u romingu i međunarodne pozive u celom regionu bivše Jugoslavije (Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Slovenija i Makedonija). Ponuda je idealna za ljude koji iz Srbije zovu zemlje regiona ili putuju poslom, na odmor ili u posetu rođacima i prijateljima, budući da im omogućava da uštede do 80% na troškovima za razgovor mobilnim telefonom.

Sa Ex Yu paketom, u okviru mesečne pretplate od samo 500 dinara bez poreza, Vip korisnici će dobiti 30 besplatnih minuta za pozive u romingu tokom boravka u svim republikama bivše Jugoslavije ka Srbiji (fiksna i mobilna mreža) i prema partnerskim mrežama u zemlji koju posećuju. Vip korisnici takođe mogu iskoristiti besplatne minute za međunarodne pozive iz Srbije ka partnerskim mrežama i svim fiksnim mrežama u regionu bivše Jugoslavije. U partnerske mreže spadaju operateri mobilkom austria grupe Vipnet (Hrvatska), Vip operator (Makedonija) i Si.mobil (Slovenija), kao i operateri BH Telekom (Bosna i Hercegovina) i T-Mobile (Crna Gora).

Nakon što se iskoriste besplatni minuti u okviru paketa, primenjuju se standardne cene za roming i međunarodne pozive. Vip korisnici će moći da uživaju u besplatnim minutima svakog meseca ukoliko se pretplate na ovaj paket do 30. septembra 2009. godine, slanjem besplatne SMS poruke sa tekstom “30” na broj 1281, posetom jednom od Vip centara ili pozivanjem Korisničkog servisa.

Uporedo sa intenziviranjem poslovnih aktivnosti u regionu, statistički podaci pokazuju da, pored Crne Gore, Hrvatska i Slovenija postaju sve popularnije turističke destinacije za posetioce iz Srbije. Prosle godine, poseta Hrvatskoj porasla je za 14 procenata u poređenju sa 2007. godinom, dok je poseta Sloveniji, u istom periodu, porasla za 15 procenata. Očekuje se da ovoga leta posećenost bude još veća.
(vipmobile.rs)
 
Nova Vip postpaid pogodnost!
Svi novi postpaid korisnici koji se odluce za bilo koji tarifni paket bez telefona, uz dvadesetcetvoromesecnu ugovornu obavezu dobijaju 25% popusta na mesecnu pretplatu! Takodje, uz standardne minute, MMS, SMS i internet bonuse (internet bonus u zavisnosti od tarife) dobijate i dodatno besplatne minute u mrezi u visini standardnih bonus minuta!

Vise informacija: http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/tarifni-dodaci/25-popusta-na-mesecnom-nivou.600.html
 
Auuuu ljudi,al napljuvaste Vip ,a ja bas za par dana misim da potpisem s njima ugovor.
Naime procitah sve vase postove ,al ja nemam takva iskustva. Matori mi koristi vec 2 meseca Vipov paket 350 i sve je za sada normalno i korektno,bez nekih problema koje ste opisali gore,cak mi nikad kad ga zovem nije reklo da je nedostupan a da mu je fon ukljucen,dok mi se to desava ponekad kad mene ljudi zovu na moj broj (prepaid),mada vecina se vec naucila na tu boljku pa me zovu 2 puta :D
 
Poslednja izmena:
Nije tacno. Ja sam bas pre neki dan zvao call centar da pitam i rekli su mi da posle tri uredno placena racuna moze da se uzme jos jedan broj, a posle sest da se zakljuci jos jedan ugovor (uzme tel).

jedan korisnik moze da uzme maximalno tri broja na svoje ime,i dva aparata. Nakon 6 uredno plaćenih računa za prvi broj,moguce je je uzimanje drugog aparata a posle 3 uredno plaćena računa za drugi broj i aktiviranje trećeg broja.

Pozdrav
 
^Ne razumem u cemu je problem. Cim uplatite 200 dinara dobijate milion besplatnih SMS poruka koje vaze ka Vip mrezi (060/061) i traju do kraja godine. E, sad, da biste zadrzali te poruke neophodno je da uplatite 200 din. na svakih 30 dana (30 dana je rok), u suprotnom poruke se brisu.

E pa tu je problem:dash: jer onda to nije 200 dinara i da ti milion poruka traje celu godinu ,već svaki nesec po 200 din.To je 2400 din za celu godinu.VIP je obmanuo svoje korisnike,jer obećavaju jedno a ispadne drugo,zar nije tako:whistling:
 
Pozdrav. Interesuje me sta je potrebno uraditi da bi se raskinuo ugovor sa vipom?
otici u poslovnicu i ... da li treba to uraditi u nekom roku i kada ce mi biti raskinut ugovor (odmah ili?)
pozdrav

Pa uglavnom je procedura za raskid ugovora ta što vlasnik broja ode sa ličnom kartom i zatraži raskid.... Ukoliko je ugovor potpisan na određeno vreme, a pri raskidu nije istekla ugovorna obaveza u tom slučaju se naplaćuju mesečne pretplate do isteka ugovora. Npr, ugovor na 2 god i hoćeš posle 20 meseci da raskineš ugovor, oni ti obračunaju 4 pretplate i pošalju u narednom računu.... A ako nije bilo ugovorne obaveze ili je ista istekla, u tom slučaju stiže račun za taj mesec do dana kada je ugovor raskinut...

Ovako je kod drugih operatera, predpostavljam da se u VIP-u bar to ne razlikuje :zper:
 

Back
Top