A1 / Vip mobile - Pitanja i odgovori

U vezi čega nisam iskren?

wp_ss_20170701_0001.jpg
 
nope
jer ti toliko pljujes da kad neko cita sa strane rekao bi da si pobegao od njih glavom bez obzira a opet, koristis ih.
iskreno, ne razumem...rekao bih da nisi iskren :kez:

Ja imam iskustva sa sva tri operatera, naravno licno iskustvo nista ne znaci...
Mts znate da je resio da dere penzose i korisnike sa brisanjem kredita i to jace nego sto su ostali radili, a tu je Telenor najposteniji, jer ti zamrzne ali ti ne brise nepotroseno...nudi konverziju stalno u bonus minute, ali ti ne brise tvoje placeno..
mts net je prilicno secikesa iskustvo, tj gledaju da te oderu gde god mogu, ali nisam imao slucajeve pljackanja...naravno imam slucaj zbog blizine opstine da mogu da stavim prst ..... u vremenu od 13 do 16h kad radnici opstine krenu da surfuju po netu ili da koriste mobilni net......
Ali ovako tipicna srpska slika..
Bas srpska, znaci ako im se namestis ili nekom njihovom koji radi tamo , onda cete olesiti i pokrasti sve sa jedne ili deset kartica....kao odmetnik pri mts , a posle ti prigovor blokiraju i tako mts i ne sazna ili sazna ali ne zna...

Telenor je za srpske uslove profesionalan...Dere koliko misli da moze, bas je ono njihov mentalitet, znaci nema dzabe, ovde ti oderemo sve, a ovde ti malo damo dz da te oraspolozimo..

Vip je resio da okrene novi list sa ponudama pa je lansirao ove net ponude, bilo kao kucni net ili kao mobil net...
Plus nudi usluge mobilnog operatera za one operatere koji nemaju svoju mrezu...
E sad, ja nesto ne vidim nesrpsku politiku kod njih, jer iako imaju ogranicenje od 21 korisnika po celiji , oseti se agregacija pa je retko protok preko 4Mbps za max, ali da postuju min od 2Mbps postuju....mada za danasnje vreme je 4Mbps ipak korisnicki minimum...

Za 10e , nekako trenutno VIP net zvuci najpristojnija ponuda, a za 15e vec imate milion ponudjaca, od Beotela mts ne znam da li su ostali preziveli ...
Ono sto ne znate, tj lokalno , Nis je prestonica optike i tu cak postoje tri ponudjaca optickih net konekcija i to vec duze vreme i daleko daleko su povoljniji od adsl ili G4, za razliko od ove kampanje mts koji je papreno skup...
Da ne pricam da optikom krecete od 20Mbps pa do 100Mbps, mada kod nas racunari i kartice jesu usko grlo....
Nis i treba da bude centar domacih telekomunikacija, sta ce telekomunikacije seljoberima u BG...mislim na korisnike....
Prosecan korisnik u BG je jajara, a u Nisu je gradjanin....sa 10x manje para...ali korektnijim i nebezobraznim ponasanjem...
 

meni je cudno sto sam od supruge ''nasledjivao'' dva telefona ( sony, lenovo) kad joj istekne pri cemu je ona na telenoru i telefoni su bili nekodirani. pri tome su telefoni odlicnih karakteristika a ne neke bulje. cudno. takodje sam pre par vise godina slucajno provalio da je moj telefon uzet preko mts takodje nekodiran a to sam slucajno provalio pre isteka ugovora kada sam mahinalno u njega ubacio vip karticu.
 
Ja sam u VIPu sest godina. Do sada je sve bilo u redu ali sad sam totalno razocarana.
Neki njihov smotani sluzbenik mi je aktivirao roaming, koji uopste nisam trazila. I sad me laze da VIP nema audio i video nadzor, koji bi potvrdio da sam mu bar pet puta rekla da nije roaming ono sto mi treba. Nego najobicnije slanje poruka ka inostranstvu.
Greske se dogadjaju, sve se to moze oprostiti, ali VIP uopste nema nameru da popravi tu gresku. Niti da deaktivira roaming niti da vrati 1000din koje sam uplatila. Kao, treba im mnogo dana da to deaktiviraju.
Ukratko, cuvajte se VIPa. Od jedne austrijske firme sam ocekivala pedantnost, a dobila brljivost i nepostenje.
 
Ja sam u VIPu sest godina. Do sada je sve bilo u redu ali sad sam totalno razocarana.
Neki njihov smotani sluzbenik mi je aktivirao roaming, koji uopste nisam trazila. I sad me laze da VIP nema audio i video nadzor, koji bi potvrdio da sam mu bar pet puta rekla da nije roaming ono sto mi treba. Nego najobicnije slanje poruka ka inostranstvu.
Greske se dogadjaju, sve se to moze oprostiti, ali VIP uopste nema nameru da popravi tu gresku. Niti da deaktivira roaming niti da vrati 1000din koje sam uplatila. Kao, treba im mnogo dana da to deaktiviraju.
Ukratko, cuvajte se VIPa. Od jedne austrijske firme sam ocekivala pedantnost, a dobila brljivost i nepostenje.

Evo sama sebi odgovaram jer mi nije jasno kako da obrisem svoju poruku. VIP je u medjuvremenu resio problem pa ih za sada necu napustiti. Jer pre nego sto su se pojavili VIP i Telenor u Srbiji, Telekom je imao mnogo vece cene - zbog monopola. Pa je ipak bolje da te kompanije ostanu ovde.
 
Nisam nailazio na takav problem sa signalom,sve radi super.
Njihov smo korisnik više od devet godina sigurno. Bila je neka reklama za internet gde kao gledaš jednog koji kuva,pa uz neki Š internet zabaguje,a uz VIP-ov nastavi bez zastajanja. A telefon LG T385 ima sigurno 7,8 godina od one akcije "staro za novo"...
 
Drustvo, imam problem. Imao sam racun u VIPu ( na 2 godine ) koji je istekao jos u julu. Ja sam nastavio placati taj racaun do oktobra iako su mi ukinuli sve gigabajte interneta i napacivali mi internet kao da Halo govornice da ga koristim sve po istoj ceni, nego to nije ni bitno. U oktobru odlucim da prestanem da placam to i odem u poslovnicu i kazem im da hocu da raskinem ugovor i to je to. Na zalost nisam dobio nikakvu priznanicu niti ista da sam raskinuo ugovor jer sam smatrao da je ovo koliko toliko pouzdana drzava. Nedavno mi stize pismo od njih da moram da uplatim dugovanje ili ce da salju neku agenciju za uterivanje dugova wtf !? Ispalo je da ni jedan racun od oktobra nisam platio i da se tu skupilo oko 150 e duga.

Mene zanima sledece : Ko su ti ljudi, da li se sa njima mogu dogovoriti da to platim u ratama, da li tuku u glavu i da li treba da spremim pistolj ? :D Takodje da li mi mogu poslati izvrsitelje, i da li izvrsitelji mogu nesto da mi oduzmu i ako ja nemam nista na sebi ?
Ima li iko ikakvog iskustva sa tim ?

P.S : Da nisam ostao bez posla u oktobru kao i pola drzave zbog ovog virusa platio bih im odmah sve i skinuo sa ledja, ovako te pare nemam.
 
Ako nemaš posao ili neku imovinu ne mogu ti ništa. Mogu samo da te zovu ako imaju br telefona i smaraju. Ja sam im puštao muziku dok nisu otkačili.

Teleoperateri su opasni paraziti.


Pa nemam trenutno posao niti imovinu, imao sam ali sam izgubio za vreme korone. Imaju imovinu clanovi moje familije.
A nemaju na sta da me zovu kada su mi iskljucili telefon ludaci !
 
U principu svakoga mogu tako da izvaćare, ni ja nisam dobio nikakvu potvrdu da su izmirena sva dugovanja tj plaćeni svi računi. A tražio sam jer nisam sisao vesla. U hrvatskoj su posle pojave izvršitelja ljudima slali utuženja za par evra neke kamate na kašnjenje od pre 10 i više godina sa nekim ludačkim ciframa. Zato su i prodate banke i sve prekočega može da se pljačka!
 

Back
Top