mt:s- Pitanja i odgovori

@Marge Simpson,
jasno je da mt:s postpaid servis provere stanja je u katastrofalnom stanju, sto se moze iz iskustva korisnika potvrditi. Korisnicima se desavalo da im se poveca trenutno stanje, pa se smanji i tako u krug, jer jednostavno sistem za proveru stanja nije stabilan. mt:s za sada jos uvek ne najavljuje poboljsanje sistema, a primera radi, Telenor ima najbolji servis za proveru, koji se azurira veoma dobro, a u Vip mrezi se servis provere stanja azurira nekoliko puta dnevno.
Iako Vas ovo mozda ne zanima i ne odgovara Vasem problemu, listing za prethodni mesec mozete pogledati na sledecem linku: http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2250

Na forumu ne mozete resiti Vas problem, ali Vam preporucujem da pozovete operatera i da se zalite na veoma lose azuriranje servisa za stanje na racunu. Naravno, postoji i druga strana price da se nesto u vezi Vaseg broja i potrosnje ''pomutilo'', ali to cete morati da resite sa nadleznima.

Srdacan pozdrav!
 
Naravno da sam pokusala da uradim listing za prosli mesec i , kao sto sam napisala, dostupan je listing samo za novembar, to je pretprosli mesec, a problem koji imam je u ovom mesecu.
Zvala sam i operatera.
Isla sam licno kod "nadleznih"
I kao poslednju opciju za sad, pisala sam i ovde.

U svakom slucaju nisam dobila zadovoljavajucu informaciju nego "ping-pong" efekat

Pa hvala i srdacan pozdrav, kako bi operateri, nadlezni i Vi rekli, ali na zalost ja od toga nemam nista
 
Napomenuli ste mi da Vam je operater u poslovnici rekao da se servis azurira jednom dnevno, pa me zaista cudi da operater moze da garantuje takvu cinjenicu, jer se desava da korisnici i do 15 dana ne mogu da vide stvarno stanje na postpaid racunu.
 
Naravno da sam pokusala da uradim listing za prosli mesec i , kao sto sam napisala, dostupan je listing samo za novembar, to je pretprosli mesec, a problem koji imam je u ovom mesecu.
Zvala sam i operatera.
Isla sam licno kod "nadleznih"
I kao poslednju opciju za sad, pisala sam i ovde.

U svakom slucaju nisam dobila zadovoljavajucu informaciju nego "ping-pong" efekat

Pa hvala i srdacan pozdrav, kako bi operateri, nadlezni i Vi rekli, ali na zalost ja od toga nemam nista

potpisujem!!!
gledam listing za meces koji sam platio odavno,a decembar,januar da ne pominjem,u kome su jos nakrali kredita strasno...
samo cekam da mi istekne ugovor pa cu da vidim sta dalje,ali nikako vise mts.veoma lose rade,slaba obavestenja,provera racuna....
 
marge, odgovor na vase pitanje se krije u potpisanom ugovoru, tamo negde
pise da je vlasnik sms kartice, koju st naravno platili, telekom.
razmislite zasto je tako kod postpejd korisnika, dok istu karticu mozete
kupiti na svakoj trafici za pripejd i baciti kada pozelite.

zast?
 
Eh, opet ja. Pomalo se mirim sa situacijom jer shvatih da nisam jedina pa se tesim.
Sad druga tema malo: Imam jedan pripaid broj koji sam odlucila da vise ne koristim, ali zbog eventualnih poziva, produzavala sam kredit poslednjih godinu dana. Sada je on poprilicno utihnuo, a uplata mu je istekla 18 januara i od tada samo jos primam pozive. Onda je stigla poruka sledece sadrzine "Do 28.februara dopunite svoj kredit i svaka dopuna od 100 ili vise dinara Vam vredi duplo, dok je minut u mrezi 2,8 dinara a sms samo 0,9 "
E sad, zanima me da li se to odnosi na sve pripaid brojeve ili samo na ovaj zapusteni. Jer minut 2,8 i sms 0,9...pa to i nije tako lose.
Pitala bi ja to korisnicki servis, ali, pogadjate, nemoguce ih je dobiti u ovom periodu, pocetak je meseca, juce sam slusala glupu muziku na cekanju 15 minuta i odustala.
 
E sad, zanima me da li se to odnosi na sve pripaid brojeve ili samo na ovaj zapusteni. Jer minut 2,8 i sms 0,9...pa to i nije tako lose.
Pitala bi ja to korisnicki servis, ali, pogadjate, nemoguce ih je dobiti u ovom periodu, pocetak je meseca, juce sam slusala glupu muziku na cekanju 15 minuta i odustala.

@Marge Simpson,
Vaš broj je obuhvaćen promotivnom prepaid tarifom.
Korisnici koji u poslednjem 7. mesecu dopune kredit u periodu od 29.12.2008. do 31.01.2009. godine biće prebačeni u tarifni profil koji je posebno kreiran za njih i tarifiranje saobraćaja će se vršiti prema sledećim cenama:
slikabz4.png


Srdačan pozdrav.
 
@Marge Simpson,
Vaš broj je obuhvaćen promotivnom prepaid tarifom.
Korisnici koji u poslednjem 7. mesecu dopune kredit u periodu od 29.12.2008. do 31.01.2009. godine biće prebačeni u tarifni profil koji je posebno kreiran za njih i tarifiranje saobraćaja će se vršiti prema sledećim cenama:
slikabz4.png


Srdačan pozdrav.

Provereno, tako sto sam uplatila 100 dinara na broj koji mi nije potreban, i , gle cuda, sve je laz...
 
Najbolja stvar u mts mrezi je mogucnost aktivacije omiljenog broja i neograniceni broj minuta razgovora. Koristio sam omiljeni broj u telenor mrezi i od kad su poceli prosle godine u martu da naplacuju 1 din/min za prepaid i 0.5din/min za postpaid, i od tada koristim mts. Nadam se da tu uslugu nece ukidati. Vip koliko znam nema takvu opciju...
 
066 Контрола трошкова је ''основни'' пакет. За захтевније кориснике ту је Premium пакет.
Све информације у вези ова два пакета можете добити искључиво позивом корисничког сервиса 064789 (позив је бесплатан уколико се позива из мт:с мреже.

Свакако да је у овој теми добродошла свакаква сугестија или критика везана за 066 уопште, јер је ова тема и отворена у циљу ''сусретања'' искустава свих корисника Мобиле телефоније Србије.


Срдачан поздрав и пријатан остатак вечери.
 
Ja sam vec kupila taj 066 broj na licnu kartu sa uslovom da najkasnije do 1. Aprila predjem na pospaid ("probaj me" paket).To podrazumeva da dobijam racun na 500 dinara svakog meseca a da ukoliko ga redovno placam dobijam uvek bonus jos 500 dinara .Naravno na trafici je moguce uvek dopuniti broj.Dobila sam brosuru sa cenama usluga za razlicite usluge ali ne i obavesteneje da je moguce promeniti isti jer mi vise odgovara tipi tarifa!
Mozda mnogo ocekujem s obzirom da je ovo sto nude sasvim povoljno!;):telefon:
Raspitacu se sta podrazumeva "premium" paket!

Hvala!:)
 
Ja sam vec kupila taj 066 broj na licnu kartu sa uslovom da najkasnije do 1. Aprila predjem na pospaid ("probaj me" paket).To podrazumeva da dobijam racun na 500 dinara svakog meseca a da ukoliko ga redovno placam dobijam uvek bonus jos 500 dinara .Naravno na trafici je moguce uvek dopuniti broj.Dobila sam brosuru sa cenama usluga za razlicite usluge ali ne i obavesteneje da je moguce promeniti isti jer mi vise odgovara tipi tarifa!
Mozda mnogo ocekujem s obzirom da je ovo sto nude sasvim povoljno!;):telefon:
Raspitacu se sta podrazumeva "premium" paket!

Hvala!:)


kod mts-a je sve povoljno na pocetku!
 
Sta da se radi, ja sam morala da bacim 064 broj koji sam koristila 9 godina zato sto nisu mogli da mi kazu na koji broj da posaljem odjavu za neku uslugu koju su mi redovno slali petkom i za to skidali 60 dinara.:(


mts je morao da vam to kaze ili onemoguci uslugu, pod uslovom da ste trazili,
ali nije to u njihovim interesu.
od svakih 60 nezakonito "skinutih" dinara - mts dobija minimun 24.
 

Back
Top