Yettel - Pitanja i odgovori

kupili smo postpaid paketi,mobilni plus broj,mene interesuje šta sa tim neugodnostima koji moram da pretrpim dok obnjašnjavam da više nije onaj vlasnik koga je pozvao nego neko drugi, na moju nesreću prethodni vlasnik je bio prevoznik pa me zovu svakakvi,ne sećam se toga da prilikom kupovine i pravljenja ugovora naznačeno da je to korišten broj,red bi bio da ako već takvog prodaju da daju i neke olakšice.
 
Nazalost, ovim putem ne mozemo adekvatno da vam pomognemo. Iako nije uteha, napominjem da je Telenor jedini operater u Srbiji koji ponovo "ozivljava" neaktivne brojeve, tj. dodeljuje ih novim korisnicima. Samim tim moze doci do nesporazuma, a pravi primer je ovaj koji ste vi naveli.
Preporucujem vam da iskoristite mogucnost online reklamacije: http://www.telenor.rs/?section=about&page=5844

Pozdrav i izvinjavam se na kasnjenju sa odgovorom.
 
Kupio sam 063 broj za 200 din i tarifa mi je tako lako :lol:. Cuo sam da ima neka akcija uplatis 200 din i dobijes 1000 minuta u mrezi i 1000 poruka u nacionalnom saobracaju. Pa me interesuje da li te poruke mogu da dobijem i u ovoj tarifi ili moram da je menjam. hvala :kpozdrav:
 
Promociju "1000 za 200" dobijaju samo odredjeni korisnici. Na raspolaganju su Vam jedne od sledecih promocija: 10 para minut u mrezi, 5 para minut u mrezi i SMS ka svim mrezama u intervalu od 22-07h.
Nazalost ne garantujemo da cete dobiti promociju 1000 minuta u mrezi i 1000 minuta ka svim mrezama, ali u svakom slucaju postoji sansa da Vas broj bude obuhvacen tom promocijom. Pozdrav. :)
 
Promociju "1000 za 200" dobijaju samo odredjeni korisnici. Na raspolaganju su Vam jedne od sledecih promocija: 10 para minut u mrezi, 5 para minut u mrezi i SMS ka svim mrezama u intervalu od 22-07h.
Nazalost ne garantujemo da cete dobiti promociju 1000 minuta u mrezi i 1000 minuta ka svim mrezama, ali u svakom slucaju postoji sansa da Vas broj bude obuhvacen tom promocijom. Pozdrav. :)


Koji su to ''određeni'' korisnici?
 
Adriane,

15.09. Telenor je ukinuo akciju 10 para minut, ne znam da li je ponovo aktivirana

ali vidim da imam u ponudi pričaj i kuckaj .... ne znam šta podrazumeva i ne bih

je aktivirala dok ne saznam šta je ?

da li ti možda znaš, nisam o tome našla ništa na njihovom sajtu ....
 
Postovana cange,
pre par dana je ponovo vracena promocija 10 para minut, kao i Miks ponuda, ali u drugacijem formatu. Naime, od sada se zove Pricaj i kuckaj. Primera radi, za 150 din. dobijate 450 SMS poruka ka svim mrezama i 350 minuta u Telenor mrezi. Naravno, mozda ce za vas biti u ponudi neka druga cifra, ali sustina je u tome da opet mozete kupovati besplatne poruke ka svim mrezama i besplatne minute u mrezi.
 
Hvala, Adriane

upravo sam saznala da je za moj broj sistemski odredjena varijanta - 400 minuta i 600 SMS
za 200 dinara, pozvala sam Call centar i saznala da svaki broj ima posebnu ponudu ....
tako da je to to što i ti kažeš, pozdrav !
 
Adriane zamolio bih te da mi kažeš ako znaš sledeće:imam 062 karticu ali pošto sam u maju potrošio sav kredit izvadio sam karticu iz telefona i dodanas je nisam ni ubacivao.Zanima me da li je ona ugašena pa da ne uplaćujem kredit na nju,i koliko važi dugo kad dobiješ te besplatne minute i sms poruke od dana kad sam ih dobio ili nema rok dokle ih mogu potrošiti,pozdrav i hvala
 
Bonus se ne ostvaruje uplatom kredita vec kupovinom. Npr. za 150 din. KUPUJETE 350 min. u mrezi i 450 poruka ka svim mrezama, ne treba da uplatite tih 150 da biste dobili bonus. Sto se tice iznosa koji je neophodan za kupovinu bonusa, pozovite kod *111# i proverite svoju ponudu.
 
Adriane da te pitam nešto ali nije u vezi telenora,pošto to dosada niko nije znao da mi kaže,mislim da ti znaš,interesuje me da li nokie 5310,5320,5130 mogu da snime neki tekst sa interneta i onda ga sačuvaju u memoriji i da li posle to mogu poslati kao sms poruku,bio bih ti zahvalan jer stvarno niko nezna kao da žive na nekoj drugoj planeti
 

Back
Top