Yettel - Pitanja i odgovori

Pa to je za mts, znam da za Telenor nista naknadno ne naplacuju...
Ауу који промашај, шта ми би да погрешим и пишем у Теленор теми. :rumenko:

Mozes nekada ustedeti svoj net i koristiti neciji Wi Fi.tako ti je besplatno.
Користим свој Ви-Фи код куће. Значи комбинација бежичног и овог из пакета.
 
Ауу који промашај, шта ми би да погрешим и пишем у Теленор теми. :rumenko:

Користим свој Ви-Фи код куће. Значи комбинација бежичног и овог из пакета.

Ja nemam paket,vec sam pripeid korisnik i koristim Wi FI za Viber i whatsapp.nesto nisam voljan,niti verujem u te pakete,a i ne zelim da se vezem nekim ugovorima,pa da me uslovljavaju.Imam i 3-jku i 4-ku.Telenor mi je prvi broj od kako sam ga uzeo,a '90-ih nije bilo tih paketa,a sa ovima iz MTS-a,tek ne mogu da saradjujem,jer samimao njihov USB net i imao sam losa iskustva.tako da uplatim od primanja do primanj,a kada mi nesto duze treba imam fiksni.
 
Купио телефон на рате и наравно морао неки пакет. Отплата телефона година дана а пакет 2 године. Код куће углавном бежични а ван куће интернет у оквиру пакета.
 
Купио телефон на рате и наравно морао неки пакет. Отплата телефона година дана а пакет 2 године. Код куће углавном бежични а ван куће интернет у оквиру пакета.

Dobro je to imati i jedan i drugi net,ali ja slabo izlazim iz kuce i onda koristim svoj Wi Fi.Inace bi i ja verovatno morao uzeti neki paket da sam vise u putovanju(prolazu).samo mogu ti reci da je Telenor korektniji od MTS-a u svakom pogledu.Posto imam obe kartice u Telenoru mi uplata vazi godinu dana,nema veze koliko uplatim,a u MTS samo 3 meseca i ako ne potrosis to ti propada.pa ako uplatis dopunu,krece ti od te uplacene sume,a ono ako ti je ostalo pozdravi se.Znaci ne mogu biti gore lopine.Koristim tu 4-ku jer mi zena i cerke imaju to,pa manje ide kredita nego sa 3-jke.razmisljam da uzmem neki manji paket za 3-jku,a bez telefona,jer imam neki solidan telefon,ili cu da sacekam da ovaj ode,pa posle da uzmem neki noviji telefon i opet neki manji paket.Imam Viber i na kompu,pa mogu da se dopisujem sa njima i tako isto nista ne kosta.
 
Poslednja izmena:
Да нема кући бежичног интернета давно би се потрошио интернет у оквиру микс пакета.. Имам и ја много стар 063 број и чак сам га регистровао у Теленору ако који случајем изгубим или украду да га поново добијем.
 
Isto tako,jos dok su braca Karic bili vlanici te kuce i jos mi je ta kartica,samo kada je stigao Telenor,obavestili su me za taj 7-mi broj,jer je pre bio sestocifren,pa je Telenor kao i MTS dodao jos jedan broj.I onda su bili povoljniji od 4-ke.
 
kad se broj prebaci sa postpaid na prepaid

važi šest meseci, jer su rekli na 9000.ordinacije

da broj na koji ne uplatiš šest meseci ništa u okviru šest meseci on se gasi

a za razliku od prepaid broja koji kupiš na trafici, iako ne uplatiš ništa,traje godinu dana

zamisliti poređenje, da za nagrardu ti ugase broj koji su muzli tri godine, ugase ranije

da li i kod vas drugari moji, imate isti slučaj ?
 
Ovde mozete diskutovati i postavljati pitanja o uslugama, tarifnim paketima Telenor mreze. Takodje mozete postaviti neko pitanje u vezi usluga Telenor mreze.

Telenor.jpg
Sta se desi kada ne platis racune u narednim periodu?
 
kad se broj prebaci sa postpaid na prepaid

važi šest meseci, jer su rekli na 9000.ordinacije

da broj na koji ne uplatiš šest meseci ništa u okviru šest meseci on se gasi

a za razliku od prepaid broja koji kupiš na trafici, iako ne uplatiš ništa,traje godinu dana

zamisliti poređenje, da za nagrardu ti ugase broj koji su muzli tri godine, ugase ranije

da li i kod vas drugari moji, imate isti slučaj ?
Nema vise godinu dana.posle uplate na pripeid karticu kad uplatis vazi 3 meseca.15 dana pred uplatu te upozore,ako ne uplatis dopunu do odredjenog datuma,ne mozes pozvati nikog,samo mozes primati pozive.I mora se uplatiti dopuna 5 dana pre isteka tog datuma.
 
Počela rezervacija Samsung S21 u Telenoru


15.1.2020 – Najnovije uređaje iz Samsung Galaxy S21 serije od danas možete rezervisati u Telenoru, pa sve do do 28. januara 2021. Uz registraciju, i u zavisnosti od uređaja za koji se korisnici opredele, moguće je dobiti Galaxy Buds Pro ili Galaxy Buds Live slušalice, i premijum uređaj Galaxy SmartTag. Zvaničan početak prodaje počinje od 29. januara, kada je najavljen i početak distribucije korisnicima koji su uređaje rezervisali u preorder fazi.
Rezervacijom Galaxy S21 Ultra 5G telefona, dobija se SmartTag lokator i bežične slušalice Galaxy Buds Pro u crnoj boji.
Rezervacijom Galaxy S21 5G ili S21+ 5G telefona, dobija se SmartTag lokator i bežične slušalice Galaxy Buds Live u crnoj boji.
Preduslov za dobijanje poklona uz uređaje, jeste registracija telefona iz Galaxy S21 serije rezervisanih u periodu pretprodajei ispunjenje drugih uslova navedenih u ponudi. Registraciju je potrebno izvršiti u periodu do 21. februara2021. putem Samsung Members aplikacije koja je preinstalirana na kupljenom telefonu.
Uslove promocije možete pronaći ovde.


O uređajima

Kao novi flegšip model, Galaxy S21 Ultra pruža najnaprednije i najinteligentnije opcije kamere, najbolji displej i najjače performanse u Galaxy seriji pametnih telefona. Ono što je specifičnost Galaxy S21 Ultra pametnog telefona je mogućnost korišćenja S Pen olovke, čime je S21 Ultra postao prvi Galaxy S uređaj koji pruža podršku olovci za maksimalnu produktivnost i kreativnost.

https://www.telenor.rs/sr/o-telenor...ja/pocela-rezervacija-samsung-s21-u-telenoru/
 
Истекао ми је уговор од 24 месеца и отплаћен је телефон на рате. Да ли бих ја могао добити сад опет телефон на рате али много повољније него раније ако наставим пакет. Као нека погодност.
 
Истекао ми је уговор од 24 месеца и отплаћен је телефон на рате. Да ли бих ја могао добити сад опет телефон на рате али много повољније него раније ако наставим пакет. Као нека погодност.
Mislim da za bolji telefon treba da uzmes skuplji paket,ako ne uzmes mozes dobiti telefon,ali tog ranga koji je bio prethodni.
 
Kada ti istekne ugovor,imas pravo na novi telefon u nivou toga,mozda malo novije generacije,uz taj paket koji si do sada .Znam po tom sto mi je zena u MTS-u i Prvi telefon je bio mislim Acer,sledeci je bio Tesla 6.2.Verzija na kome nije mogla da se vadi i menja baterija,vec je morala da ide u poslovnicu da joj tamo otvore komplet telefon i zamene.Medjutim nije joj trebalo trajala je baterija koliko i ugovor,tako da joj je sledeci telefon Samsung J4 Galaxy.Mogu ti reci da joj ni jedan telefon nije bio los,samo na ova prethodna dva,kako se blizio kraj ugovora je i baterija pocela naglo da slabi,dok ova na Samsungu radi i drzi dobro.Inace ja sam u Telenoru i nemam njihov telefon,vec svoj i nisam na neko velikom paketu.Prenesi 100,jer se ja slabo krecem i koristim Wi Fi kod kuce za net,a pitao sam i rekli su mi da moram da uzmem veci paket za drugi telefon,u zavisnosti od cene telefona je i cena paketa veca.
 

Back
Top