Originalan poklon za Novu godinu

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Imate neku ideju o ORIGINALNOM poklonu za Novu godinu? Lako je staviti 500 evara u džep i podmiriti članove prodice. Ali, nešto se mislim, na primer, da dam ćerki moje najbolje prijateljice da nacrta "Novu godinu" (a malena ima 5 godina) i da taj crtež odnesem da se aplicira na šolju, to će da me košta 500 dinara a baš je super poklon za devojčicu. Ili možda da tražim neku njenu fotkicu, pa da apliciram na belu majcu, sva deca vole svoj lik, mislim mala deca...
Imate li neke originalne ideje i za starije? Njega, nju? Bake, deke? I što da ne - psa : )
 
Imate neku ideju o ORIGINALNOM poklonu za Novu godinu? Lako je staviti 500 evara u džep i podmiriti članove prodice. Ali, nešto se mislim, na primer, da dam ćerki moje najbolje prijateljice da nacrta "Novu godinu" (a malena ima 5 godina) i da taj crtež odnesem da se aplicira na šolju, to će da me košta 500 dinara a baš je super poklon za devojčicu. Ili možda da tražim neku njenu fotkicu, pa da apliciram na belu majcu, sva deca vole svoj lik, mislim mala deca...
Imate li neke originalne ideje i za starije? Njega, nju? Bake, deke? I što da ne - psa : )

Ljudi nemaju para za dete u današnje vreme a ne za psa.
Ovo prvi put u životu čujem, da neko psu kupuje novogodišnji poklon!!!:dontunderstand:
Šta kao on će mu se obradovati, jel? On zna da je nova godina?:eek:

Deki npr. lep šal ili kapu.
Baki neki stolnjak ili lepu mušemu.
Njemu posteljinu sašiješ sama- sa nekim dezenom koji znaš da se njemu sviđa ili apliciraš sliku vas dvoje na posteljinu.

A možeš i da mu kupiš bele ćega, i odneseš da se aplicira tvoj lik na sred gaća, u centralnom delu.:hahaha:
Tako žene mogu biti sigurne da se neće usuditi da skida gaće pred nekom tamo koleginicom. :rotf:
Šalim se....
 
Imate neku ideju o ORIGINALNOM poklonu za Novu godinu? Lako je staviti 500 evara u džep i podmiriti članove prodice. Ali, nešto se mislim, na primer, da dam ćerki moje najbolje prijateljice da nacrta "Novu godinu" (a malena ima 5 godina) i da taj crtež odnesem da se aplicira na šolju, to će da me košta 500 dinara a baš je super poklon za devojčicu. Ili možda da tražim neku njenu fotkicu, pa da apliciram na belu majcu, sva deca vole svoj lik, mislim mala deca...
Imate li neke originalne ideje i za starije? Njega, nju? Bake, deke? I što da ne - psa : )

Meni taj iznos uopšte nije lak za stavljenje u džep! Zavidim ti.
Psu, ako već smatraš da treba da dobije poklon,kupi gumenu igračku iz nekog pet shop-a.
A za ljudska bića,zavisi od njihovih interesovanja. Možda bake i deke ne vole da nose šal,kape,rukavice,goblene...
A ovo za gaće je originalna ideja! Gaće mora da nosi...ustvari trebalo bi.
 
Kod mene su se uvek bake, deke moji ili sad već mog deteta (odnosno moji roditelji) najviše obradovali ramovima i naravno prigodnim (našim :cool:) slikama :)
Što se tiče dece, njih ipak više obraduju igračke ;) Klasične, odnosno moderne; ono - igračke koje oni žele...
Bračnog druga - pa, to već mislim da bi svako trebao sam da zna :p
 
Kod mene su se uvek bake, deke moji ili sad već mog deteta (odnosno moji roditelji) najviše obradovali ramovima i naravno prigodnim (našim :cool:) slikama :)
Što se tiče dece, njih ipak više obraduju igračke ;) Klasične, odnosno moderne; ono - igračke koje oni žele...
Bračnog druga - pa, to već mislim da bi svako trebao sam da zna :p

Mislis na s-e-x??? Pa to valjda ima svaki dan i kad nije nova godina.
 
Imate neku ideju o ORIGINALNOM poklonu za Novu godinu? Lako je staviti 500 evara u džep i podmiriti članove prodice. Ali, nešto se mislim, na primer, da dam ćerki moje najbolje prijateljice da nacrta "Novu godinu" (a malena ima 5 godina) i da taj crtež odnesem da se aplicira na šolju, to će da me košta 500 dinara a baš je super poklon za devojčicu. Ili možda da tražim neku njenu fotkicu, pa da apliciram na belu majcu, sva deca vole svoj lik, mislim mala deca...
Imate li neke originalne ideje i za starije? Njega, nju? Bake, deke? I što da ne - psa : )



Ih lako je staviti 500e udzep lako je staviti 3000 ali sta cu kad ih nemam.
A za bakicu(tastu) je najbolje jedna mala kasikarica sa izvadjenim osiguracem pa lepo umotana u neprovidni selotejp pa nek otvori zena da vidi iznenadjenje.:bye::bye::bye:
 
Imate neku ideju o ORIGINALNOM poklonu za Novu godinu? Lako je staviti 500 evara u džep i podmiriti članove prodice. Ali, nešto se mislim, na primer, da dam ćerki moje najbolje prijateljice da nacrta "Novu godinu" (a malena ima 5 godina) i da taj crtež odnesem da se aplicira na šolju, to će da me košta 500 dinara a baš je super poklon za devojčicu. Ili možda da tražim neku njenu fotkicu, pa da apliciram na belu majcu, sva deca vole svoj lik, mislim mala deca...
Imate li neke originalne ideje i za starije? Njega, nju? Bake, deke? I što da ne - psa : )


ne verujem da bi se dete od 5 godina obradovalo sholji za novu godinu.
deca vole praktichnije stvari,igrachkice,lutkice,poshto je devojchica mozda neki nakit,shminku,..

ili mozda neshto u duhu novogodishnjih praznika,lutku deda mraza,neshto vezano za pahulje,jelku, sneg... bre pusti malo mashti na volju.

baki bi mogla neku maramu,esharpu ili neshto tome slichno.

deki mozesh neke chashice za radzu,pikslu,neki dobar upaljach (ako je pushach),.. ili neko pice.
 
Па деци предшколског узраста неки сет да сами направе нешто - нпр. украсну кутију, маске, новогодишње украсе, оне небулозе из ТВ шопа (не знам што, али се деца много радују тим сетовима играчака и оних магичних фломастера)...
Одрасли су много незахвалнији јер им поклонити нешто оригинално није тако једноставно. Најбоље би било да човек сам направи неке украсе или лампу или тако нешто и то поклони.
 
Što ne probaš ovako nešto (možeš i s nekim drugim delom tela)
ass_art.jpg


Evo kako to još može da izgleda
http://www.maryplacegallery.com.au/images/070320kd-ass_festival.jpg
 
Оригинално је:rotf:
Уопште ниси промашио:rotf:
Питам се како би реаговала моја свекрва да јој поклоним једну овакву сличицу са све објашњењем о сликарској техници:rotf::rotf:
 
ja ne kupujem nikome nista za novu godinu , sacekam Bozic pa ih obradujem onda kad su mislili da sam zaboravila ( vec su se navikli)

muzu obavezno kupujem nesto originalno , malo, slatko , nesto sto on voli kao iglu za kravatu ( prosle godine mislim da sam mu to kupila( pozlacenu) ) , dugmice za rukav ( neznam kako vi to zovete) , onda set za otvaranje vina etc etc

bake i deke prodjem sa po ramom ( sa sve slikom Stefana obavezno jer se nasim nece mnogo obradovati ili bar ne kao njegovoj)

bratu ionako kupujem cesto jer mu sve nesto fali sve on nema , pa ga nekad i zaobidjem :) jer je mozda dobio sledovanje

to

a da dragom sam jedne godine cak kupila i case za vino jer me sve kritikuje kako ne umem da sluzim vino u odgovarajucim casama, a ja nisam ih ni imala .
 
Ja sam vec pisala - detetu bubnjeve i platiti mu casove. :D :D
Malo starijem detetu - bas gitaru, privatnog profesora i album Primusa. :D

Skejt, klizaljke, bicikl, rukavice sa boks i vrecu, odvodjenje na paraglajding...itd (ovo Nemu i Njoj, ne deci).

Vozne karte (ili avionske) za neko putovanje. Ali ne ovi fenseraji sa Kubom i slicno, nego nesto stvarno originalno i nesto sto bas tu osobu interesuje.

Ja sam za aktivne poklone, ne za solje i kravate.
 
Detetu lego kocke (ima stvarno divnih), slagalice, društvene igre ali ne poput Čoveče ne ljuti se jer to svi imaju, neke crayola flomastere - ima stvarno divnih, onih koji menjaju boju, onih za crtanje po odeći... Sećam se da je meni to bilo interesantno kad sam bila mala. Ako si iz Beograda, idi u Mamut u Sremskoj - e, unutra imaš gomilu plišanih igračaka i slilčnog, mada su prilično skupe. U produžetku imaš deo sa igračkama za decu, stvarno veliki izbor.
Za tinejdžere, neki dobar poster? Torbu, usb, privezak...
Ništa od ovog nije posebno originalno, ali ako malo procunjaš, možeš naći baš redak poster ili flomastere, i eto originalnosti :D
Btw... Ja bih izbegavala da kupim na pr. ženskoj osobi kecelju, mušemu, muškoj osobi alat, školarcu atlas ili tako nešto... To i nisu pokloni za radovanje.
 
ja ne kupujem nikome nista za novu godinu , sacekam Bozic pa ih obradujem onda kad su mislili da sam zaboravila ( vec su se navikli)

muzu obavezno kupujem nesto originalno , malo, slatko , nesto sto on voli kao iglu za kravatu ( prosle godine mislim da sam mu to kupila( pozlacenu) ) , dugmice za rukav ( neznam kako vi to zovete) , onda set za otvaranje vina etc etc

bake i deke prodjem sa po ramom ( sa sve slikom Stefana obavezno jer se nasim nece mnogo obradovati ili bar ne kao njegovoj)

bratu ionako kupujem cesto jer mu sve nesto fali sve on nema , pa ga nekad i zaobidjem :) jer je mozda dobio sledovanje

to

a da dragom sam jedne godine cak kupila i case za vino jer me sve kritikuje kako ne umem da sluzim vino u odgovarajucim casama, a ja nisam ih ni imala .
Evo, na ovo mislim recimo - kad bih ja svom mužu poklonila bilo šta od ovoga; on bi pitao otprilike a za šta to služi :lol:
ZATO svako treba da zna šta da kupi SVOM partneru :)
 

Back
Top