Opcije...

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Šta te nervira, šta bi izmenio na forumu, što se tiče dizajna i opcija...? Šta je to što ti se sviđa na ovom forumu...?

zašto mi se čini da će ova tema biti cenzurisana...
 
Poslednja izmena:
Šta te nervira, šta bi izmenio na forumu, što se tiče dizajna i opcija...?

zašto mi se čini da će ova tema biti cenzurisana...

e pa da kažem , tj napišem dok nije zaključano
meni se baš sviđa što je belo, pregledno je dosta
sviđa mi se što je dosta posećen
ne sviđa mi se prvo što dobijam šifru i što sam morala da je zapišem, pa kad promenim operativni sistem, moram da unesem sve one silne brojeve
mislim da treba da se izbrišu neki jako gadni sadržaji koji nisu za forum
pitanje je bilo šta te nervira, ali
kad kritikujem, volim da iznesem i što mi se sviđa i što ne....
 
Poslednja izmena:
e pa da kažem , tj napišem dok nije zaključano
meni se baš sviđa što je belo, pregledno je dosta
sviđa mi se što je dosta posećen
ne sviđa mi se prvo što dobijam šifru i što sam morala da je zapišem, pa kad promenim operativni sistem, moram da unesem sve one silne brojeve
mislim da treba da se izbrišu neki jako gadni sadržaji koji nisu za forum
sad dobro, pitanje je bilo samo šta te nervira
, ali eto, kad kritikujem, volim da iznesem i što mi se sviđa i što ne....

u pravu si...trebao sam da napišem i "šta ti se sviđa"... Sad ću da promenim...
 
Super tema :klap: Meni se bas svidja sto je sve ovako belo. Volela bih da ima ona opcija 'prikazi odgovore na moje poruke' da ne moram besomucno da trazim teme u kojima sam postovala, ponekad i zaboravim da sam nesto pisala, pa mi neko odgovori pa ga ispalim.
 
Pogrešan stav...forum je tu zbog nas, a ne mi zbog foruma...

(doduše sve je pitanje para, al' aj' to sad nije bitno..)

money talks..............i ja to mislim,forum trebao da bude prilagodjen nama,a ne mi njemu.........kao sto se proizvod prilagodjava drustvu.........kao sto se automobilska industrija prilagodjava drustvu,i potrosacima............:lol: mislim malo glup primer..........ali znas sta hocu da kazem.........
 
Poslednja izmena:
Pogrešan stav...forum je tu zbog nas, a ne mi zbog foruma...

То јесте тачно али када су неке озбиљне ствари у питању које сметају већини корисника.

А не сад, ако се мени не свиђа бела боја и ариал фонт да силујем надлежне да се то промени.
 
Ljubav bih spojio sa romantikom...posto pdf LjiS,ima veze samo sa Seksom..........a o ljubavi ni LJ.............:thumbdown:

ili dodati pdf Perverzije gde bi se nadobudni fuckeri mogli iskazati i dovoljno nahvaliti.

A LjiS da bude bas to kako i glasi, a ne da odmah uleti neki fucker i popljuje ljubav i sl.
Mada,time i raspali temu, pa se siroke narodne mase pocnu prepucavati oko morala i etike.

Sve u svemu,nista ne menjati...
 
Bilo bi mnogo lakse da se na indexu nalazi opcija s novim porukama. Lenja sam, sta cu...

Pazi, na indeksu postoji opcija sa novim porukama.
E, sad što tebe mrzi da uđeš u korisnički profil gde ti se pojave nove poruke sa tema na kojima si pisala... je druga stvar.
Mada i primedba kojoj je lenjost motiv i nije neka primedba.
Pa ne mora sve na tacni. :p

Upravo sam na to mislila kada sam rekla da se prilagođavam forumu a ne forum meni. :)
 

Back
Top