Za pravu ljubav treba uciniti sve!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
342
Kod nas je zastupljena jedna veoma odvratna misao o ljubavi i seksu a to je; "za voljenog partnera i nje-nu-govu ljubav partner mora biti spreman uciniti sve"! Da li ste razumeli sve! :shock:
Da li ta misao povlaci da partner mora biti spreman i UCINITI NEKOM LOSE za "njegovu" ljubav (dajem primer)?Mislim da je ta misao dosla sa istoka i da je doprinela tolikim razmiricama i svadjama za nista, jer junacenje ili macomenstvo nije dokaz ljubavi prema nekoj osobi.
Kakvo je vase misljenje o ovoj temi?Nadam se da je tema interesantna i moze biti poucna. :idea:
 
e sad...pa nemoj biti bukvalista.

ja na tu recenicu gledam drugacije. kad to izgovorim mislim na to da sam uvek tu da mu pomognem, da uvek ima sa kim da razgovara, da ako mu u pola noci nesto zatreba ne treba da se misli da li moze da me pozove... da mogu, zelim i umem da mu budem u isto vreme i drugarica, i ljubavnica, i devojka.....
naravno, slican mora da bude i taj muskarac prema meni da bi sve to funkcionisalo...
 
Johnny_English:
d1:
poruka johnny englisha obrisana... ako hoces nesto da kazes reci ali normalnijim tonom

kako to normalnijim i nenormalnijim tonom? duvajte **** SEKTASI.. koliko vas samo ima na ovom forumu...

Ako je ovo upuceno meni, ja stvarno ne vidim razloga za reakciju Johni englisha.Mi smo ovde svi da razgovaramo o seksu i ljubavi.Nisam sektas nego sam jedan normalan covek sto se za tebe ne bi reklo sudeci po tvojoj reakciji.Takodjer nisam bukvalista nego razuman covek, a mislio sam na one nerazumne.
pozdrav
 
A sta si ti, Johny_English? Pastir koji trazi svoje ovcice? Ako ti ne odgovara 'sektaska' sredina, a ti put pod noge i srecno ti bilo...

A sto se teme tice, vec je bilo nekoliko takvih sa slicnom konotacijom, pa cu opet odgovoriti kao i ranije.

Osoba kojoj bi moglo i pasti na pamet IKADA u zivotu da zatrazi od mene da nekog ubijem ne moze me uopste ni privuci... A ja zaista jesam spreman da uradim sve za dragu mi osobu - s' tim sto mi draga osoba, kao sto vec rekoh, moze biti samo normalna jedinka koja tako nesto nikad ne bi ni pozelela. Ako zeli nekog da ubije, neka ga ubije sama... Postoji izuzetak: Bio bih spreman i da ubijem nekoga u samoodbrani ili odbrani drage mi osobe... I samo tad! ... Inace ne postoji sila koja bi me naterala da na nekog 'dignem ruku'...

Inace, slazem se sa Jovanom, SVE ne treba gledati bukvalno... Sve se podrazumeva da nema stvari koju od mene ne sme zatraziti, ili premisljati se da li da zatrazi ili ne, a naravno da normalna osoba (da opet ponovim, samo takva mene moze i privuci) ubistvo ili slicnu pakost nikada ne bi zatrazila od mene!
 
mile kuronjic:
Johnny_English:
d1:
poruka johnny englisha obrisana... ako hoces nesto da kazes reci ali normalnijim tonom

kako to normalnijim i nenormalnijim tonom? duvajte **** SEKTASI.. koliko vas samo ima na ovom forumu...

Ako je ovo upuceno meni, ja stvarno ne vidim razloga za reakciju Johni englisha.Mi smo ovde svi da razgovaramo o seksu i ljubavi.Nisam sektas nego sam jedan normalan covek sto se za tebe ne bi reklo sudeci po tvojoj reakciji.Takodjer nisam bukvalista nego razuman covek, a mislio sam na one nerazumne.
pozdrav
pa da vi pricate o ljubavi i sexu.......pa nece sektas doci i reci oces li da ti pricam o sektama nego ce ti to nametnuti kroz price i pogresne slike na neke tame kao npr o ljubavi i sexu...
 
Johnny_English:
mile kuronjic:
Johnny_English:
d1:
poruka johnny englisha obrisana... ako hoces nesto da kazes reci ali normalnijim tonom

kako to normalnijim i nenormalnijim tonom? duvajte **** SEKTASI.. koliko vas samo ima na ovom forumu...

Ako je ovo upuceno meni, ja stvarno ne vidim razloga za reakciju Johni englisha.Mi smo ovde svi da razgovaramo o seksu i ljubavi.Nisam sektas nego sam jedan normalan covek sto se za tebe ne bi reklo sudeci po tvojoj reakciji.Takodjer nisam bukvalista nego razuman covek, a mislio sam na one nerazumne.
pozdrav
pa da vi pricate o ljubavi i sexu.......pa nece sektas doci i reci oces li da ti pricam o sektama nego ce ti to nametnuti kroz price i pogresne slike na neke tame kao npr o ljubavi i sexu...

A koji smo to MI! :?: Reci?! Da li ti smeta sto ja kao pripadnik Islama govorim o seksu? Ako ti to smeta znaj da je to tvoj licni problem.Ovo su zdrave teme za koje svaki normalan covek mora znati a ne uvek stvarati neke prividne tabue.Zbog tih tabua nam se desvaju ove stvari, koje nam se desavaju.Ako si nesposoban da govoris o seksu nemoj pisati jer nisi dorastao ovim temama.A "MI" cemo i dalje nastaviti da razgovaromo o ljubavi i seksu s normalnim osobama a ne psihopatama i paranoicima.
 
ma sve shto spada pod domen normalnog (moralnog je ok)....nadji se bliznjem svom...nema tu mnogo objashnjenja....mi Balkanci(chast mnogima pa i meni :wink:) samo da ne gledammo da bliznjem crkne krava ili slichno(ovde npr.ma nek mu crkne cooler)....kad bi imali normalnu dozu ljubavi prema svima Balkan bi bio RAAAAAAAAAAJ...prema voljenoj osobi traba da si takav da si mu uvek na izvolte za gotovo svaku pomoc(da ne bude prenemaganje)...ZLO NE TREBA DA POSTOJI...to smo mi ljudi izmislili, a ne Bog svevishnji...

Samo dobro dobrim, a na zlo dobrim...
 
Auuuu, duboko se zamislih sad.... :shock:
Ako sam dobro razumela onaj ko prica o ljubavi i sexu taj je sektash :roll:
Jeeeeeeee, pa ja nisam ni znala da sam ja onda sektashica! :twisted:
Jos samo da mi dotichni objasni kojoj to sekti pripadam, cisto onako informativno, molim... da budem obavestena! :roll:
Inace, iggy, kako prosla noc? :P Da nam se nisi smrz'o? :wink: Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top