Milivojevic

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ko je sinoc a i danas gledao skupstinu Srbije mogao je jos jednom da se uveri u kvalitete Srdjana Milivojevica koji dok neki poslanici pricaju o situaciji Srba na Kosovu se smeje i dobacuje ruzne reci.
Ista ta oizdurina se usrao kada mu je Velja Selja prishao danas .Skvrcio se u onoj klupi kao ***** mala.Steta sto ga Velja nije ishutirao na sred skupstine kao kera.

fmjrqc.jpg
 
Jos ga sinoc ona Comicka kao naterala da izadje i da se izvini posto je neke ruzne reci dobacivao dok je neki poslanik govorio.Ovaj kao izasao i uputio izvinjenje ko preko one stvari i onda prekinuta sednica.
 
Ko je sinoc a i danas gledao skupstinu Srbije mogao je jos jednom da se uveri u kvalitete Srdjana Milivojevica koji dok neki poslanici pricaju o situaciji Srba na Kosovu se smeje i dobacuje ruzne reci.
Ista ta oizdurina se usrao kada mu je Velja Selja prishao danas .Skvrcio se u onoj klupi kao ***** mala.Steta sto ga Velja nije ishutirao na sred skupstine kao kera.

fmjrqc.jpg

Odlicna tema.:rotf:

Zao mi je sto nisam gledala sinoc, ali danas jesam. Koji retard :rotf:
 
Inacne doticni ako sam dobro zapazio ima valjda neki lap top na cijoj je pozadini stvio Djindjicevu sliku na EU zastavi ili tako neka kombinacija i onda kao otvori lap top i prema govornici mu izlozena Djukijeva slika na zuto plavoj pozadini.
 
inace, mozda je prilika
vlada vodi svoju neku spoljnu politiku, mislim na pregovore i prihvatanje eulexa, cak je danas i velja zamerio to isto

totalno su mimoisli republicku skupstinu, to nije bilo ni u vreme sm
 
ja gledao kad je velja govorio za govornicom, a tek kada je primetio da mu se ovaj [valjda] smeje, tada je izgubio kontrolu, dzaba upozoravanje predsednice skupstine... ali taman kad sam pomislio da ce biti interesantno, a sto drugo ocekivati od coveka veljinog "kalibra" a on ostade samo na verbalnom upozoravanju.
upropasti mi skupstinski prenos breeee:evil::evil:
 
inace, mozda je prilika
vlada vodi svoju neku spoljnu politiku, mislim na pregovore i prihvatanje eulexa, cak je danas i velja zamerio to isto

totalno su mimoisli republicku skupstinu, to nije bilo ni u vreme sm
Ovo je banda koju treba najuriti,ali šta ćeš.kakav narod takva vlast,sa tim što su ovi pokrali izbore....
Zaboravila je ova lopovska bagra,da ovaj narod ćuti i trpi do određene granice...a onda....bager.:whistling:
I Milošević je mislio da će večno da vlada....pa krk bager,taj bager je još u funkciji...
i njih čeka neki 6.oktobar,možda već do godine...:super:
 
Ovo je banda koju treba najuriti,ali šta ćeš.kakav narod takva vlast,sa tim što su ovi pokrali izbore....
Zaboravila je ova lopovska bagra,da ovaj narod ćuti i trpi do određene granice...a onda....bager.:whistling:
I Milošević je mislio da će večno da vlada....pa krk bager,taj bager je još u funkciji...
i njih čeka neki 6.oktobar,možda već do godine...:super:
Уреду то БАГЕР али променити возаче. Немогу исти возачи да возају разне режиме - били би као Погребно предузеће. А што се тиче Миливојевића,стварно је фаца баш како су га предходно описивали. Толико јака фаца да недостају речи за тачан опис изгледа и понашања.
 

Back
Top