Poljubac...Nista posebno?

zato što nisi bio zaljubljen, srećo
to je onaj osećaj kad ljubiš trafiku
makar bilo sa sve jezikom i litrima bala
a kada voliš toga koga balaviš
želiš da gurneš jezik ne samo u usnu duplju
već gde god može
e, te vibracije dovode do izgaranja od strasti
pri poljupcu..
 
I....? Mogu samo da kazem da je iskustvo blago receno 'nista posebno', a ako hocete iskreno: zivo je sranje. Vilica i/ili vrat su me skroz zaboleli. Dosadno je. Ubacis jezik i vrtis ko debil i to je to. Totalni smor. I jos uz to morao sam da napravim neku mekanu facu i u pauzama govorim neke stvari koje nit sam osecao niti sam...imao potrebu da joj govorim...'Divno mirises...', pa valjda to zna i sama?? A usostalom da mi je stalo do mirisa otisao bih u parfimeriju, ne bih sigurno trazio devojku samo za to da je mirisem...
Komentari? Da...Ne? Iskustva?
idi bre
ljubiš se sa osobom sa kojom ne želiš da se ljubiš
govoriš joj nešto čisto reda radi
normalno da ti neće biti lepo

nemoj više to da radiš
nije u tome poenta
 
Balavim na baklave i to sa višnjama, a u svom prethodnom postu koristim balavljenje kao žargonski izraz za ljubljenje, preuzeo sam ga iz posta koji sam komentarisao. Želim da gurnem jezik i kada ne osećam ljubav, ako me dotična privlači, seksualno uzbuđuje.
 
idi bre
ljubiš se sa osobom sa kojom ne želiš da se ljubiš
govoriš joj nešto čisto reda radi
normalno da ti neće biti lepo

nemoj više to da radiš
nije u tome poenta

pa gde naci osobu koju cu da volim?

a hocu i ja da se ljubim sa nekim. najvise volim sebe ali ne mogu sam sebe da ljubim :hahaha:

da li bi ti pristala da izlazis sa deckom 3 meseca i da se tek onda poljubite? jel meni toliko minimum treba da nekog zgotivim da bi mogao to stvarno da radim s nekim osecanjima...
 

Back
Top