KAFA

popodnevna kafa...ne izgledam kao na slici..to mozda nekad tako izgledam ujutro..kad me neko nasekira od rane zore hehehe

al pogledajte tu facu hahahaha

lcoffeecatgg.jpg
 
"Dajem ti sat, ne da se prisećaš vremena, već da bi ga ponekad mogao na trenutak zaboraviti, da ne izgubiš dah pokušavajući da ga osvojiš. Jer bitke se nikad ne dobijaju. Čak se i ne biju. Bojno polje samo otkriva čoveku njegovu ludost i očajanje, a pobeda je uvek samo iluzija filozofa i glupaka... Moglo bi se pomisliti da će se nesreća jednog dana umoriti, ali onda samo vreme postaje naša nesreća."

Fokner, Buka i bes
 
Priče su ispričane,kafa popijena.Ostao je ratluk naboden na čačkalicu.Šteta,ne volim ratluk,volim halvu ali ona se ne služi uz kafu.Prolazim pored stola i uzimam knjigu iz police,nije važno što sam je već pročitala.Negde na sredini knjige,presovan cvet.
Tako se radja nova priča koja čeka da bude ispričana uz neku buduću jutarnju kafu.:)
 
Haj. :)
I ja pijem kafu, digla sam noge na sto :mrgreen:, pušim cigaretu i slušam muziku. Ovih dana sam opsednuta jednom novijom pesmicom

Moja mačka leži na tastaturi i lovi slovca na monitoru. Matora mačka, a još uvek šašava - na gazdaricu. :lol:
 
4 domace na dan....dve sa mlekom a dve bez.... sve cetiri sa secerom.... dve u vecim soljama..dve u manjim... i tako vec mesec dana ... :-/
 
Meni bi prijala jedna takva iz takve velike šolje.:)kafu sam počela da pijem nakon punoletstva prvi put pa kad sam se zaposlila drugi put.Sad ne mogu bez nje.
 

Slične teme


Back
Top