Kako ste propusile...

bio je 04/07/1994 vasar u nasem malom mistu
drugarica i ja isle na vasar :lol:,kupila kasetu nirvane i vozila se jednom na onom cekicu
i onda se smorile od vasara pa otisle do tvrdjave,a ona je pusila i kao oces jedan lucky i kao ocu necu aj ocu,i popusim dve
i posle svaki put kad se vidim s njom zapalim,pa posle blam moram i ja da kupim(a cesto smo se vidjale) i eto :( iz probe reklo bi se :mrgreen:
a ondaK
oktobar 2001 moj test pokazuje dve crtice,moja kutija marlbora je ostala nepopusena :) bez ikakve krize
 
bio je 04/07/1994 vasar u nasem malom mistu
drugarica i ja isle na vasar :lol:,kupila kasetu nirvane i vozila se jednom na onom cekicu
i onda se smorile od vasara pa otisle do tvrdjave,a ona je pusila i kao oces jedan lucky i kao ocu necu aj ocu,i popusim dve
i posle svaki put kad se vidim s njom zapalim,pa posle blam moram i ja da kupim(a cesto smo se vidjale) i eto :( iz probe reklo bi se :mrgreen:
a ondaK
oktobar 2001 moj test pokazuje dve crtice,moja kutija marlbora je ostala nepopusena :) bez ikakve krize

Trcala sam svako jutro na tvrdjavi....a ti pusila.....ccccccccccc.....tad sam bila zakleti ne pusac/ica.....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Е, ја сам прву цигарету попушила и први пут се напила исте вечери!
Била са братом у Словенији, он ме понудио, ја прихватила...
Био је старији од мене 6 година, имао је 20 тада, и сјајно смо се провели те ноћи.

После је некако ишло даље ,,само''.
Брата више немам, али цигарету не гасим.
А вина се ретко латим.
 
imala sam 14 godina i zabavljala se sa nekim deckicem..i on je stalno hteo da se ljubi a meni bilo gadno..imala sam osecaj kao da me guta ko zmija zabu..bljak..nisu mi se svidjali njegovi poljupci sva sam bila mokra po celom licu..i onda sam setila..kako da mu doskocim..kad krene da me poljubi aa ja tup cigaretu usta..hahahahhaha..kasnije sam pocela da volim da se ljubim..a cigare ostale..kao navika..koje ne mogu da se resim
 
Имали смо фото-лабораторију у кући и од 6-7. године живота ћале ме је научио да фотографишем и сама развијам филмове и правим фотографије. Нисмо имали пикслу за развијање филма, него смо их развлачили у тацни. Фотографије се праве под црвеним светлом, али за развијање филма био је неопходан потпуни мрак. Ћале би понекад, кад би био у питању неки важан филм, запалио цигарету (иако је годинама пре тога оставио дуван) и само под светлошћу жара цигарете понекад проверавао да ли је довољно развијен филм.

Једном маторци нису били код куће, а ја била нестрпљива да развијем неки филм са екскурзије. Замрачим све, поставим тацне са развијачем и фиксиром испод лавабоа и кренем да развијам.
Пошто ми је јако стало да не зезем филм, узмем ја цигарету из фиоке (маторци су увек имали цигарете за госте), запалим је и турим је у уста.:confused:
Сваких неколико секунди увлачила сам дим да би жар био јачи, али руке су ми биле заузете разлачењем филма и мокре од развијача, тако да цигарету нисам вадила из уста и нисам испуштала дим, само сам увлачила и увлачила...:sad2:

Пола цигарете сам попушила тако увлачећи. Филм је успео, упалила сам светло и кренула из купатила, кад одједном се сударих са вратима, па са зидом... :lol:
Сва сам се тетурала. Сестра ме је шокирано гледала:
''Шта ти је?''
''Пушила сам!''
:eek:''Ију, црна Хелен, па што у купатилу, оћеш да те увате маторци?!!'' :rotf:
(Она је тада већ пушила, али кришом од матораца који су били врло строги што се тога тиче.)

Објасних јој да је то било у уметничке сврхе...и извалих се да спавам... Било ми је ужасно мука и вртело ми се у глави.
То ми је била прва и последња цигарета у животу. :super:

(Ако не рачунам још две у Купарима на екскурзији где су ме натерали да макар само држим цигарету и које сам само пар пута повукла, чисто пућкајући.:lol:)
 
Ја могу да договорим само зашто НИСАМ пропушила.

Прво, био ми је гадан укус. А друго, и можда пресудније - то што сам мислила да ћу изгледати смешно са цигаретом и што ће сви видети да не умем да вучем на плућа па ће се знати да сам почетник.:confused:
 
iz probe naravno, sustiniski i ne moze neko da propusi iz nervoze! zato sto, sve dok nije dosao u kontakt s ciraretama, ne moze da zamislja kako ga kao cigare smiruju...zar ne :)
Svi smo propusili iz probe, e sad je samo pitanje kako je ko probao
ja kad prevrtim film unazad, secam se da sam prvi put to sranje stavila u usta sa 14 god. u kraju, gde smo se okupljali......kroz recimo dva tri meseca sam ponovo eksperimentisala sa cigarama a onda dosla u fazu da pusim kad izadjem u grad.............................................................01.09.2008 sam poslednju cigaru popusila.
 
drugarica i ja bile celo leto kod nje u vikendici. bile smo klinke, po 14 godina, a do tada sam volela da maznem cigaru i kao popusim. i ona mene pita
- jel pusis ti?
- ne, mislim, nekad zapalim.
- aj pusi sa mnom, sta dok si ovde, nemo` si pi...cka, pusimo zajedno! kad se vratis u beograd prestaces.
- ma jok bre, necu!
- aaaaaajde bre sto si stoka, aj pusimo zajedno.
i posto meni nije bilo strano to pusenje, volela sam da zapalim, rekoh sebi "ajde, ko ga je.be, prestacu kad se vrnem kuci"!
medjutim, posto smo se trovale tamo ko lude, nastavila sam da se trujem i kod kuce jos 6 godina. sa 20 sam prestala sa tim sranj.em i evo tri godine ne pusim.
 

Back
Top