Srpska napredna stranka

ljubo_001

Iskusan
Banovan
Poruka
5.806
Gledam na HRT1 da je u Hrvatskoj Aleksandar Vučić, potpredsjednik Srpske napredne stranke.
Navodno je to nova Nikolićeva stranka. :think:
Volio bih da mi neko objasni jesu li to sad neki novi radikali ili šta?
Koji je program te stranke?
 
Poslednja izmena:
vec su umni ljudi i intelektualna elita dali odgovor na to pitanje
"Sluљam ovih dana kako MOSAD-љpija i guru satanista GROBAR TOMA i njegova verna pedero-ljuba *******I ISKOT poput jahaиa apokalipse jezde svetom zemljom Srbijom, naravno da su okruћeni kordonima UDB-a dћukela i CIA-agenata,"
 
ПРОКЛЕТ БИО, ТОМО НИКОЛИЋУ,
ЦРНА ГУЈО У СРПСКИМ НЕДРИМА,
ОВОДОБИ, ВУЧЕ БРАНКОВИЋУ,
ДА Л` У ТЕБИ ИШТА ЉУДСКОГ ИМА !?

ИЗДАО СИ СРПСТВО, ВЕРУ, БРАТА
И СРБИЈУ ЈАБУКУ ОД ЗЛАТА
КАО ЈУДА ТИ СИ СЕ ПРОДАО
БОБИ ТАЋИ ТЕ ЈЕ ЗАЈАХАО.

СТИЋИЋЕ ТЕ КЛЕТВА КНЕЗ ЛАЗАРА
ПРОКЛЕТО ТИ ДЕВЕТО КОЛЕНО
НИКОЛИЋУ, ЕЈ, КОЊИНО СТАРА,
ПЕДЕРЧИНО, СА УМА СИ СКРЕН`О !

ПРОКЛЕТ БИО, ТОМО НИКОЛИЋУ,
ЦРНА ГУЈО У СРПСКИМ НЕДРИМА,
ОВОДОБИ, ВУЧЕ БРАНКОВИЋУ,
ШТА УЧИНИ СВОЈИМ ДРУГОВИМА !?
 
ПРОКЛЕТ БИО, ТОМО НИКОЛИЋУ,
ЦРНА ГУЈО У СРПСКИМ НЕДРИМА,
ОВОДОБИ, ВУЧЕ БРАНКОВИЋУ,
ДА Л` У ТЕБИ ИШТА ЉУДСКОГ ИМА !?

ИЗДАО СИ СРПСТВО, ВЕРУ, БРАТА
И СРБИЈУ ЈАБУКУ ОД ЗЛАТА
КАО ЈУДА ТИ СИ СЕ ПРОДАО
БОБИ ТАЋИ ТЕ ЈЕ ЗАЈАХАО.

СТИЋИЋЕ ТЕ КЛЕТВА КНЕЗ ЛАЗАРА
ПРОКЛЕТО ТИ ДЕВЕТО КОЛЕНО
НИКОЛИЋУ, ЕЈ, КОЊИНО СТАРА,
ПЕДЕРЧИНО, СА УМА СИ СКРЕН`О !

ПРОКЛЕТ БИО, ТОМО НИКОЛИЋУ,
ЦРНА ГУЈО У СРПСКИМ НЕДРИМА,
ОВОДОБИ, ВУЧЕ БРАНКОВИЋУ,
ШТА УЧИНИ СВОЈИМ ДРУГОВИМА !?

Ti limanac ode u stihoklepce?!:klap:
Jel' to inspiracija iz flashe ili iz igle?:mrgreen:
 
Gledam na HRT1 da je u Hrvatskoj Aleksandar Vučić, potpredsjednik Srpske napredne stranke.
Navodno je to nova Nikolićeva stranka. :think:
Volio bih da mi neko objasni jesu li to sad neki novi radikali ili šta?
Koji je program te stranke?

Komšija vas fino pita, a vi tako...:neutral:

Naprednjaci su odbegli radikali. SRS se raspao, a ona umerenija struja je prešla sa Nikolićem u SNS.
Sad su naravno žigosani kao najveći izdajnici srpskog roda od DOS-a naovamo.
 
Vidim ja da tu ni vama nije sve baš do kraja jasno. :think:

Meni odmah bilo sumnjivo kako to od jednog tvrdog radikala Nikolića može preko noći nastati nekakav demokrata.
Ali mislim da ni on nije na čistu kojim smjerom želi ići. Jedino zna da hoće biti gazda svoje stranke, da mu se nebi neko miješao u račune.
Tako sam ja to doživio.
 
Vidim ja da tu ni vama nije sve baš do kraja jasno. :think:

Meni odmah bilo sumnjivo kako to od jednog tvrdog radikala Nikolića može preko noći nastati nekakav demokrata.
Ali mislim da ni on nije na čistu kojim smjerom želi ići. Jedino zna da hoće biti gazda svoje stranke, da mu se nebi neko miješao u račune.
Tako sam ja to doživio.
Koliko vidim,jedino tebi nije jasno.Nikolić,Vučić i njihovi viđeniji članovi su alavi na pare,a gde ćeš lakše dobijene pare od onih koje su dobili od Tadića da naprave stranku..I tako je nastala demokratska desnica.Prosto k'o pasulj.
 
VUČIĆ OBIŠAO SRBE U KRAJINI

Zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić obišao Srbe povratnike u nekadašnjoj Srpskoj Krajini, i poručio im da više nikada neće biti prepušteni sebi i da će im Srbija pomoći

image.jpg

Srbi obnavljaju crkve u kninskoj krajini... Vučić sa parohom crkve u Benkovcu



Zamenik predsednika Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić obišao je juče Srbe koji žive u Kninskoj Krajini. Trinaest godina posle akcije „Oluja", kada je iz ovih krajeva proterano više od 200.000 Srba, Vučić je jedini opozicioni političar koji je posetio naše sunarodnike u Hrvatskoj. On je razgovarao sa Srbima koji žive u Smokviću, Bukovici i ostalim selima benkovačke, kninske i obrovačke opštine.

Od ulaska u Hrvatsku, na graničnom prelazu Batrovac, delegacija koju je predvodio Aleksandar Vučić dobila je jaku policijsku pratnju, ali nikakvih incidenata ni provokacija tokom jučerašnjeg dana nije bilo.

Srbi, izvinite

- Nisam došao ovde da provociram, da uzbuđujem narod ili da dosoljavam neke stare rane.

Invazija hrvatskih novinara

Poseta funkcionera SNS-a Aleksandra Vučića izazvala je veliko interesovanje hrvatskih medija, koji su ga pratili u korak! Naravno, najviše ih je zanimao Vučićev odnos prema bivšem partijskom predsedniku Vojislavu Šešelju, zločinima nad Hrvatima...

- Varate se ako očekujete da ću pozdraviti bilo čiji zločin! Naprotiv! Osuđujem svakoga ko je počinio zlo, uključujući i one ljude koji su proterali više od 400.000 Srba iz Hrvatske. U razgovorima sa mojim sunarodnicima nismo pominjali ni hrvatsku, ni ovu našu, srpsku vlast. Jer, kada živite u selu porušenih kuća, crkava, škola, kakvo zadovoljstvo od ljudi možete da očekujete - rekao je Vučić.


Došao sam da se izvinim onima na koje je Srbija potpuno zaboravila, da vidim kako žive i da ih pitam da li im se i kako može pomoći. Ovde sam i da poručim da Srbi u Hrvatskoj više nikada neće biti prepušteni sami sebi - rekao je Vučić obraćajući se Srbima.

Svi Srbi imaju samo jedan problem, i to onaj najveći - kako da prežive! Srpski povratnici gotovo uglas govore da im je najveći problem to što nemaju nikakav posao i nikakve ekonomske uslove.

- Svaka naša priča je ista. Nas niko ne dira, nema maltretiranja, ali to i nije potrebno. Mi, jednostavno, ovde ne možemo da preživimo jer nikakav posao ne možemo da radimo. Imamo i zemlju, ali nemamo nikakvu mehanizaciju, tu pomoć niko neće da nam pruži. Oni mlađi već su odavno napustili naša sela kako bi pronašli posao. Ostali su samo oni koji dobijaju penziju s kojom se jedva sastavlja kraj s krajem - priča nam jedan od stanovnika Smokvića.

Vučić je obišao i obnovljenu crkvu u Benkovcu, gde je razgovarao s lokalnim sveštenikom i obišao zgarište crkve koja je porušena tokom rata u Hrvatskoj.

- Čim se vratimo u Beograd, Srpska napredna stranka i ja lično pokrenućemo inicijativu pred Skupštinom i Vladom Srbije za izradu konkretnih projekata kako bismo ovim ljudima pomogli. Njima ne treba ničija, pa ni naša verbalna podrška, već konkretni potezi da im se ekonomski pomogne.

image.jpg

Srbija vas neće zaboraviti... Vučić u razgovoru s meštanima Smokvića



Ukoliko to ne uradimo, Srbi iz Krajine će, jednostavno, biološki nestati! Hrvatska država, koliko vidim, nema nikakvu nameru da im pomogne - rekao je Vučić za Press posle razgovora sa Srbima.

Policija pre Vučića

Naši sunarodnici su nam ispričali i da je hrvatska policija dan pre dolaska Vučića posetila sve porodice kod kojih je bila planirana poseta gostiju iz Beograda. Kako nam kažu, policajci ih ništa nisu pitali, niti im bilo šta sugerisali, ali je dovoljno i to što su ih obišli. Obilazak nekadašnje Srpske Krajine funkcioneri Srpske napredne stranke nastaviće i danas posetom Donjeg Lapca, a planirano je da se obiđe i Memorijalni centar u Jasenovcu.
 

Back
Top