Muzicari
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Muzicari

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Muzicari

jel ima neko ko je upisao ili zavrsio srednju muzicku intresuje me koji je (bio) najtezi predmet,sta su uradili ili sta planiraju posle srednjne muzicke i naravno koji smer pohadjate

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

najtezi predmet je bio kontrabas (najveci i najglomazniji od svih) Ko ce njega da drzi kad je tako masivan

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio peleplay
    najtezi predmet je bio kontrabas (najveci i najglomazniji od svih) Ko ce njega da drzi kad je tako masivan
    pele sreco ne ide to bas tako,vidis instrumentalci imaju instrument kao glavni(najtezi predmet) zamisli da nosas klavir on je jos tezi od kontrabasa, nego teoreticari koji su zanimljiviji imaju kao najtezi predmet HARMONIJU ili muzicke oblike kako kome dakle mene interesuje koji je od tih predmeta tezi, ili mozda neko ne voli dirigovanje moze i to da se desi
    poz za peleplay

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio maral86va
    Citat Original postavio peleplay
    pele sreco ne ide to bas tako,vidis instrumentalci imaju instrument kao glavni(najtezi predmet) zamisli da nosas klavir on je jos tezi od kontrabasa, nego teoreticari koji su zanimljiviji imaju kao najtezi predmet HARMONIJU ili muzicke oblike kako kome dakle mene interesuje koji je od tih predmeta tezi, ili mozda neko ne voli dirigovanje moze i to da se desi
    poz za peleplay
    poz i tebi, ali ja nazalost nisam isao u muzicku tako da ti ne mogu pomoci. Jedino znam da za one koji vole svoj instrument ista je tezina klavira i dirigentske palice :wink:

Guest

Podrazumevano Re: Muzicari

Citat Original postavio maral86va
    jel ima neko ko je upisao ili zavrsio srednju muzicku intresuje me koji je (bio) najtezi predmet,sta su uradili ili sta planiraju posle srednjne muzicke i naravno koji smer pohadjate
    pa zavisi valjda od tebe i od profesora :I
    ne kapiram je l si TO ili sviras
    valjda je sve manje vise jasno u predmetima samo treba da se radi :I
    ja sam bila na klaviru i mislim da su mi 'najtezi' bili oblici ali mislim da to zavisi i od profesora
    sta ti hoces to treba da smislis...od muzicke skole

Slične teme

1. muzicari
    Autor the_ona u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.11.2008., 18:31
  2. Gej muzicari
    Autor L D Project u forumu Muzika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.07.2008., 17:32
  3. Muzičari spetljom...
    Autor CobRa-SiC- u forumu Muzika