Ejmi Vajnhaus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adrenochrome junkie

Ističe se
Poruka
2.259
amywinehousesu4.jpg




Ova oronula narkomanka sa slike je cuvena Ejmi Vajnhaus, koja vec jace od godinu dana ne silazi sa naslovnica i TV stanica. A zasto? Zato sto se razbija od raznih droga, pa onda napravi sranje, pa se onda svi kao krste "au,nadrogirala se i napravila sranje,ju,ju,ju". A pozadinska prica je uvek ono nedotupavno "ali steta,ona je taaaako talentovana,pesme su joj tako dubooooke". Znate sta,nije talentovana,osim za fiksanje,a pesme su joj zivi krs,samo izgledaju dobro pored jos vecih krseva na zapadnjackoj estradi. Ko hoce da slusa muziku neka pusti Motorhead, a ko hoce da gleda dobre ******....pa sigurno Ejmi nije dobra pichka. Zato Ejmi umri vise, je8ote! Bespotrebno zauzimas prostor koji zauzimas i zasrmdjujes okolinu.



Mislim da ovaj tekst,koji sam pronasao na netu,najbolje opisuje ovu pevacku "zvezdu".Na hiljade paparazza 24h dnevno trce za malom Ejmi da bi nas obavestili da li je na vreme uzela dozu,da li je prdnula ili ne da Boze usrala itd...Cime je ova spodoba zasluzila da joj se pridaje toliki znacaj?Da li time sto ima dobre pesme(kao i Seka Aleksic:roll:),ili zbog svoje lepote:eek:,ili mozda zato sto je talentovana kao Zika Obretkovic.
I kao sto rece autor navedenog teksta "ajde droljo overi vec jednom da odmorimo malo od tebe i tvojih sranja.
 
1. Ima teme o Amy.
2. Tebi ako smetaju sranja o njoj , ti okreni stranu u novinama. [ sto ne navede smorove od Ane Kokic, Seke itd. koje menjaju broj grudi kako dune vetar i o tome se pise SVAKI dan u novinama]
3.Poenta tvoje teme je previse glupa da bi se iko trosio. Ah,da ,pa nema je. Amy je ovakva,ona je onakva, njena muzika je shit. Pa da,5 Grammy nagrada za jedan album svedoce o tome,zar ne?!
 
Mislim da ovaj tekst,koji sam pronasao na netu,najbolje opisuje ovu pevacku "zvezdu".Na hiljade paparazza 24h dnevno trce za malom Ejmi da bi nas obavestili da li je na vreme uzela dozu,da li je prdnula ili ne da Boze usrala itd...Cime je ova spodoba zasluzila da joj se pridaje toliki znacaj?Da li time sto ima dobre pesme(kao i Seka Aleksic:roll:),ili zbog svoje lepote:eek:,ili mozda zato sto je talentovana kao Zika Obretkovic.
I kao sto rece autor navedenog teksta "ajde droljo overi vec jednom da odmorimo malo od tebe i tvojih sranja.
Ajd ne seri,molim te :bye:
Garant nisi cuo ni jednu njenu pesmu..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top