Mislite li da GE-17 planirano i takticki skida kajmak sa i onako razvodnjenog mleka ?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Mislite li da GE-17 planirano i takticki skida kajmak sa i onako razvodnjenog mleka ?

bosiljka45 nije na forumu
    истрајна доброта побеђује рђаве људе
    Obećava
    Učlanjen
    02.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mislite li da GE-17 planirano i takticki skida kajmak sa i onako razvodnjenog mleka ?

Dali je moguce da za ovu kutlacu ne zna Dingic i ostala bagra?

Primećen član
    Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mislite li da GE-17 planirano i takticki skida kajmak sa i onako razvodnjenog mle

Citat Original postavio bosiljka45 Pogledaj poruku
    Dali je moguce da za ovu kutlacu ne zna Dingic i ostala bagra?
    Molim?

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Podrazumevano Re: Mislite li da GE-17 planirano i takticki skida kajmak sa i onako razvodnjenog mle

uclanite se u kartel G17+

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Nije tol'ko planirano, kol'ko je stihijski. Nama dodje na isto, posto smo i u jednom i u drugom slucaju opeljeseni.

Da je ovo normalna zemlja, G17 bi bio stavljen van zakona, a rukovodstvo i vise clanstvo pohapseno, a ne da Dinkic smira po TV-u, kao "Ja sam sokiran". Toliko su hebeno bezobrazni da ovo postaje smesno. Mi postajemo smesni.

Kazu neki da ce narod da ih kazni na sledecim izborima. A narod, da ima malo mozga, bi ih povesao o bandere, kad vec drzava taj narod nece da zastiti od pljacke.

Grci i Italijani izlaze na ulice kada poskupi javni prevoz. A nama stvarno svakakva bagra moze da radi sta hoce.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..a da se malo ugledamo na komshije grke..da popalimo grchke i ostale strane banke(nacionalna shtedionica-shta to beshe?) koje nas lagano cede pod budnim okom velikog maga ekonomije? mislim kad cemo da se pobunimo vishe bre?

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

kakav narod ,takva i vlast
    The Show Must Go On...

Zainteresovan član tihi74 (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Kakvi izbori? Pa oni ni na poslednjim ne bi prosli cenzus da ih "zuti" nisu uzeli pod svoje skute. Ljudi koje ne podrzava ni sira familija imaju kontrolu nad 80% novca u drzavi. I svaki put kada se dokaze njihova otimacina odmahnu rukom i nastavljaju dalje.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    ..mislish ti si to zasluzhio ili si ti ceo narod?..nemoj govoriti u moje ime poshto sam i ja deo naroda, a nichim nisam ovo zasluzhio..

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    ..a da se malo ugledamo na komshije grke..da popalimo grchke i ostale strane banke(nacionalna shtedionica-shta to beshe?) koje nas lagano cede pod budnim okom velikog maga ekonomije? mislim kad cemo da se pobunimo vishe bre?
    Ne u dogledno vreme. Jerbo nema ni jedne organizacije (studentske, nevladine, gradjanske...) koja poziva na tako nesto, a spontano okupljanje nam nije jaca strana.

Jasta. Sto ce reci, dok se narod ne pobuni i tako izdigne iznad svog statusa raje, dakle popravi, bagra ce nastaviti da nas pljacka.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    ..mislish ti si to zasluzhio ili si ti ceo narod?..nemoj govoriti u moje ime poshto sam i ja deo naroda, a nichim nisam ovo zasluzhio..
    zasluzio nego sta , te sto vladaju je birao taj narod(kao i "opoziciju" jer u pitanju ista banda ) , kao i one pre njih koji su jos gori bili , a i oni su svi potekli iz tog postenog i vrednog naroda, nisu pali sa Marsa
    The Show Must Go On...

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zasluzio nego sta , te sto vladaju je birao taj narod(kao i "opoziciju" jer u pitanju ista banda ) , kao i one pre njih koji su jos gori bili , a i oni su svi potekli iz tog postenog i vrednog naroda, nisu pali sa Marsa
    ..ja nisam birao nikog..koga si ti birao?..nemoj mi reci da ni ti ne izlazish na izbore..

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Citat Original postavio PAWLLE Pogledaj poruku
    uclanite se u kartel G17+
    Stvarno se bavim pogresnim zanimanjem ,gde je najbolje da se uclanim
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

cutite
    ko zna koje strahote sodome i gomore bi se tek sruchile na nas da su radikali pobedili
    ovako je super
    vozi misshko u evropu
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio kaai79 Pogledaj poruku
    Stvarno se bavim pogresnim zanimanjem ,gde je najbolje da se uclanim
    e yebiga sto nisi od Velje trazio neku crkvavicu dok je bio na vlasti , mislim sad je kasno
    The Show Must Go On...

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

pa da, kao da postoji razlika izmedju krishta i sharanchica?

mada kad malo razmislim i postoji, ovaj prvi mali je samo bezobrazan, ovaj drugi, veljin je ujedno i krimos.

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Pa sto se onda bunis na onoj temi o Iranu i odsecanju ruka tamo, vi vase da malo cesece vesate i streljate, mozda vam ni deca nebi bila gladna a videla bi i te eUrope koje ste tako zeljni
    A Mari usque ad Mare

Slične teme

1. U mleku ima mleka
    Autor Jacob u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.01.2009., 08:59
  2. BOJKOT MLEKA
    Autor Majaxx4666 u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 12.12.2007., 22:50
  3. Kajmak?
    Autor Ljubax u forumu Kulinarstvo