mit o gargamelu

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
bio jedan gargamel i bio mlogo ruzan.
e sad, kad je vama licno neko mlogo ruzan (nekome je svakakolep), da li ima sanse da vam se svidi zbog recimo sarma, humora, diobrote, i da sve to toliko nadomesti njegovu fizicku ruznocu da se vi zaljubite?
 
ne bih ja olako odbacivao gargamela
''što u izlogu to u radnji'' : )

kada bi postojala jasna definicija zaljubljenosti
lako bih mogao da i odgovorim na ovu temu
ako je zaljubljenost osećaj zadovoljstva kada smo u nenčijem prisustvu
neko ko nas tera da razmišljamo o njemu kada nismo
neko sa kim želimo da podelimo bliskost i intimu
onda je odgovor:
da, misim da je moguće

ako pričamo o leptirićima i ostalim meni nerazumljivm pojmovima
ne znam šta bih vam kazo
možda
da je pojam zaljubljenost nešto što se prerasta sa godinama
 
bio jedan gargamel i bio mlogo ruzan.
e sad, kad je vama licno neko mlogo ruzan (nekome je svakakolep), da li ima sanse da vam se svidi zbog recimo sarma, humora, diobrote, i da sve to toliko nadomesti njegovu fizicku ruznocu da se vi zaljubite?

Ja ne mogu, jer sam musko a mi se tesko zaljubimo. Mora sve biti po malo.

A zene se lako zaljubljuju, zato one i mogu biti sa gargamelima.

I ti bi mogla biti sa Gargamelom, jel tako?:D

Mlogo je nekad bilo u Makedoniji.:D
 
bio jedan gargamel i bio mlogo ruzan.
e sad, kad je vama licno neko mlogo ruzan (nekome je svakakolep), da li ima sanse da vam se svidi zbog recimo sarma, humora, diobrote, i da sve to toliko nadomesti njegovu fizicku ruznocu da se vi zaljubite?

Klasicna prica o "Lepotici i Zveri"...na srecu toga ima samo jos kod dobrog starog Diznija.Nema sanse da se normalnom coveku dopadne neki skrndelj!Dzaba smisao za humor,dobrota i tako to iz prostog razloga jer postoje lepi ljudi sa puno sarma,dobrote i smisla za humor,
Sa gaborom se moze biti samo i iskljucivo zbog para.
Inace,tvrdim da su ruzni ljudi svi redom kvarni i ljubomorni i zlonamerni jer su isfrustrirani svojim izgledom.To sto se mahom pretvaraju da su "dobrice" i trude se da budu zanimljivi i prijateljski nastrojeni,to je samo iz prostog razloga jer nemaju drugu opciju!Pa zamisli da je neko ruzan i odvratan pa jos na sve to arogantan i otvoreno zao!Pa niko sa takvom osobom ne bi ni rec progovorio a kamo li sta drugo!
Ovako,glumeci dobrodusnost,prijateljstvo i finocu psihofizicki skrndelji cesto igraju i na kartu sazaljenja pa se ponekad ogrebu cak i za snosajcic!
Ne volim ruzne ljude.Ne volim da ih gledam,ne volim ni da komuniciram sa njima.To su sve dupljaci.I mislim da je apsolutno ne realno da se neko normalan zaljubi u nekog debelog,krivozubog,degenerisanog kretena koji je toboze dobar i duhovit.
 

Back
Top