U cemu je problem?

I da ti nije žao ni 7 godina, ni 10, ni ceo život, ako se posle toga kresne s nekim tamo kreletom, JER SI JE VOLEO I JER SI UŽIVAO PORED NJE! To je suština, June, i ti autore, inače mislim da se Neva malo zezala, nadam se da si i ti kad si joj odgovarao :eek:
 
I da ti nije žao ni 7 godina, ni 10, ni ceo život, ako se posle toga kresne s nekim tamo kreletom, JER SI JE VOLEO I JER SI UŽIVAO PORED NJE! To je suština, June, i ti autore, inače mislim da se Neva malo zezala, nadam se da si i ti kad si joj odgovarao :eek:

aj cik ozeni neku za koju verujes da te nikad nece prevariti pa budes u braku zato sto je fina , verna a i ona se kresne sa :lol:,,nekim tamo kreletom`` :think:
 
I da ti nije žao ni 7 godina, ni 10, ni ceo život, ako se posle toga kresne s nekim tamo kreletom, JER SI JE VOLEO I JER SI UŽIVAO PORED NJE!
:eek:
a050.gif
 
tipican prpadzija koji je zatrovan snimcima mobilnih telefona i raznih filmica ... najvise neuspeha covek dozivi u zivotu zato sto se boji da veruje u sebe ... i treba svaka da te sutne sve dok ti kicma ne okameni pa prestanes da glumis i da se bojis i da se krijes iza ,,nezainteresovanosti`` umesto da ides i glavom kroz zid da bi dosao do prave devojke


retko kad sam cuo da je neko taj zid probio vecina zavrsi sa hematomima na glavi :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Mislim da sreces isti tip zena, da sve ide nekako dosadno i bez nekog veceg izazova...Ne treba sad neka tu da se stobom nadmudruje u smislu da te zainteresuje ali sigurno ces sresti neku koja ce te i te kako zanimati...Ja sam iako zensko imala slican problem, pa mi godine prodjose misleci da sam extra bogalj...da sam operisana od osecanja...eto u nekim zrelim god zainteresovao me je neko koga kao mladja ne bi ni primetila...Nesto tu ipak ima da te zainteresuje, neki nacin zivota npr od doticne koga ne mozes da sretnes svakodnevno...nadji neku koja ima neki interesantan hobi...verujem da ce te to zanimati...ajd probaj...
 
Mislim da sreces isti tip zena, da sve ide nekako dosadno i bez nekog veceg izazova...Ne treba sad neka tu da se stobom nadmudruje u smislu da te zainteresuje ali sigurno ces sresti neku koja ce te i te kako zanimati...Ja sam iako zensko imala slican problem, pa mi godine prodjose misleci da sam extra bogalj...da sam operisana od osecanja...eto u nekim zrelim god zainteresovao me je neko koga kao mladja ne bi ni primetila...Nesto tu ipak ima da te zainteresuje, neki nacin zivota npr od doticne koga ne mozes da sretnes svakodnevno...nadji neku koja ima neki interesantan hobi...verujem da ce te to zanimati...ajd probaj...

mnogo ti hvala sto si mi rekla da si imala slican problem...ima jos ljudi samo sto se boje da priznaju.
 
mislim da nisam nezreo i da je to stvar licnosti,jer sam i u drugim stvarima takav...nekako sve u zivotu mi brzo dosadi...znaci nesto mi je zanimljivo do onog momenta dok to nemam kad jednom to nesto ostvarim onda hocu nesto drugo!...patnja ziva!

Sad ce mozda neko da se zacudi ali i ja, kao zensko, imam slican problem...Jednostavno smorim se...Ali opet cak to i ne mora da bude problem, jer mislim da kad onaj pravi/prava dodje,to sigurno nece trajati 2,3,4 meseca nego ceo zivot, do tad je samo lutanje dok se to pravo ne pronadje...Samo sto nekom mozda treba malo duze vremena pa se zabrine...U svakom slucaju kad dodje prava ljubav sigurno se neces smoriti posle par meseci i prezasititi...bar ja tako mislim.
 
Jednostavno smorim se...Ali opet cak to i ne mora da bude problem, jer mislim da kad onaj pravi/prava dodje,to sigurno nece trajati 2,3,4 meseca nego ceo zivot,
ne postoji pravi koji treba da dodje i resi sve... niti tebi obavezno nesto fali... moguce je da si jednostavno u takvoj fazi zivota u kojoj jos uvek nemas potrebu (ni formiran zivotni i emocionalni sistem) za trajnim odnosom... zavisi to i od broja godina, i od drugih zelja... a zavisi i od sticaja okolnosti...
vazno je biti produktivan i zadovoljan u zivljenju... unapredjivati sebe kao ljudsko bice... onda se stvari polako postave na mesto...
 
Pa mislim ako me pitas ovako kao naivno da li imam i sta..nemoj javno:rumenko:
Pa nije da me ne interesuje ipak..... mogu samo da naslućujem tvoju muževnu stranu :rumenko: al' ipak pitam pošto me tako ljubazno savetuješ a ne primenjuješ sopstvene savete, pa bih te zamolila da sledeći put kad ti bude milo da me na taj način ovaj..... pobeđuješ :lol: koristiš neke originalnije fore, a i munja bi mogao da reaguje malo objektivnije, ako se takav slučaj opet zalomi :)
 
Pa nije da me ne interesuje ipak..... mogu samo da naslućujem tvoju muževnu stranu :rumenko: al' ipak pitam pošto me tako ljubazno savetuješ a ne primenjuješ sopstvene savete, pa bih te zamolila da sledeći put kad ti bude milo da me na taj način ovaj..... pobeđuješ :lol: koristiš neke originalnije fore, a i munja bi mogao da reaguje malo objektivnije, ako se takav slučaj opet zalomi :)

Jeste..decko lepo kaze..da ti olaksamo agoniju i da slobodno posaljes taj prvi pp..pa i ako bude bolelo bar me vise neces sanjati:lol:
 

Back
Top