U cemu je problem?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 83

Tema: U cemu je problem?

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano U cemu je problem?

Ovako,imao sam podosta kracih veza po 2,3,4 meseca sa namerom da budem u ozbiljnoj vezi i imam taj problem sto se na pocetku svake veze maksimalno udubim i posvetim osobi sto rezultira time da se i osoba meni apsolutno preda!Tog momenta kad osetim sigurnost pocinjem se ponasati kao idiot.Ne javljam se,ponasam se nezainteresovano,od extra sexa(tu se misli na celodnevne partije)bukvalno spadnem na sedmice bez sexa jer mi se ne da!A onda kad jednom prekinem s osobom obicno zato sto ona misli da je varam ili tako nesto patim najstrasnije!Sve vise mislim da sam emotivni bogalj,jer na kraju krajeva jedino sto dobro znam je uciniti nesretnim i sebe i druge.Da li neko ima slican problem ili kakav savet?
    Poslednji put ažurirao/la topdawg : 08.12.2008. u 22:31

Zainteresovan član rhythmking (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: U cemu je problem?

Vrlo moguce da si emotivni bogalj,mada si verovatno nezreo i ne znas jos uvek sta hoces,naletece kad tad neka koja ce ti biti nedostupnija,koja ce te kulirati i izludeti.

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mislim da nisam nezreo i da je to stvar licnosti,jer sam i u drugim stvarima takav...nekako sve u zivotu mi brzo dosadi...znaci nesto mi je zanimljivo do onog momenta dok to nemam kad jednom to nesto ostvarim onda hocu nesto drugo!...patnja ziva!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Bas je to nezrelo..ne znas sta su prave vrednosti..nesrkoman si..kad jednom izgubis nesto nedostizno bices ko bubica dobar
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Pre svega ne mozes tek tako da resis da si u ozbiljnoj vezi. To se desi samo od sebe, korak po korak ponekad s nekom osobom. Kao drugo verovatno se i posle izvesnog vremena prezasitis od tolikog sexa u pocetku pa kasnije i nisi vise TI zainteresovan. Veza se zasniva na mnogo cemu ne samo na sexy. Prvo moras da budes nacisto sa sobom sta je to sto u jednoj vezi tebi treba i pase. Na kraju krajeva kada budes sreo osobu s kojom ces zaista pozeleti da budes, bez ikakvog plana iz glave, nego kada ti to dodje iz srca onda ce se i desiti sve sto zelis.
    Исповест је тако добра за душу, а тако лоша за репутацију.

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5141

ako ti je za utehu, na osnovu iskustva mog i mojih prijateljica, veci br predstavnika tvog pola se ponasa na identican nacin..

cast izuzecima.

sta da ti kazem..svi mi lutamo da bi se pronasli..
    a neki se nikada ni ne pronadju..

al to je opet njihov izbor..
    I ve got the Power

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio dive Pogledaj poruku
    ako ti je za utehu, na osnovu iskustva mog i mojih prijateljica, veci br predstavnika tvog pola se ponasa na identican nacin..
    Daj, molim te ne preteruj...

Ako te je neko u zivotu otkacio ne znaci da nije znao sta je hteo i da se " trazio "...
    " Мир красотой спасётся ".

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Cim znas u cemu je problem, onda znas i sta treba da menjas...

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BORKETA Pogledaj poruku
    Pre svega ne mozes tek tako da resis da si u ozbiljnoj vezi. To se desi samo od sebe, korak po korak ponekad s nekom osobom. Kao drugo verovatno se i posle izvesnog vremena prezasitis od tolikog sexa u pocetku pa kasnije i nisi vise TI zainteresovan. Veza se zasniva na mnogo cemu ne samo na sexy. Prvo moras da budes nacisto sa sobom sta je to sto u jednoj vezi tebi treba i pase. Na kraju krajeva kada budes sreo osobu s kojom ces zaista pozeleti da budes, bez ikakvog plana iz glave, nego kada ti to dodje iz srca onda ce se i desiti sve sto zelis.
    Ja to i ne resavam vec jednostavno vidis da li je neko kvalitetna osoba ili ne!Na tome bar zasnivam viziju sebe s tom devojkom u zivotu.A sto se tice sexa mislim da je to strast i da se to ne moze kontrolisati jer je to obostrana zelja...ali moram ti reci da ti je dobra poanta i da tu ima istine sto se sexa tice.

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio topdawg Pogledaj poruku
    Sve vise mislim da sam emotivni bogalj,jer na kraju krajeva jedino sto dobro znam je uciniti nesretnim i sebe i druge. Da li neko ima slican problem ili kakav savet?
    a kako ti sebe cinis nesretnim u tom procesu?
    za druge mi je jasno... ali sta tebe navodi da mislis da se ponasas pogresno - ako drugacije ni ne zelis ni ne umes?
    internet - disconnecting people

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

problem i jeste u tome sto mi se javlja griza savesti naknadno.kad legnes sam sa sobom i pocnes preispitivati svoje poteze.

Veruj mi drugacije zelim ali ne umem!

Buduća legenda smeđooka vodolija (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    560

problem i jeste u tome sto mi se javlja griza savesti naknadno.kad legnes sam sa sobom i pocnes preispitivati svoje poteze.

Emotivni bogalj sigurno nisi dok te grize savjest. Ipak nesto osjecas.Preispitaj malo kad legnes i svoje drustvo. Pokusaj dokuciti zasto se tako ponasas.

Legenda Slonce (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    3612

Ovako,imao sam podosta kracih veza po 2,3,4 meseca sa namerom da budem u ozbiljnoj vezi i imam taj problem sto se na pocetku svake veze maksimalno udubim i posvetim osobi sto rezultira time da se i osoba meni apsolutno preda!Tog momenta kad osetim sigurnost pocinjem se ponasati kao idiot.Ne javljam se,ponasam se nezainteresovano,od extra sexa(tu se misli na celodnevne partije)bukvalno spadnem na sedmice bez sexa jer mi se ne da!A onda kad jednom prekinem s osobom obicno zato sto ona misli da je varam ili tako nesto patim najstrasnije!Sve vise mislim da sam emotivni bogalj,jer na kraju krajeva jedino sto dobro znam je uciniti nesretnim i sebe i druge.Da li neko ima slican problem ili kakav savet?
    ima
    zele zeka

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio rhythmking Pogledaj poruku
    Vrlo moguce da si emotivni bogalj,mada si verovatno nezreo i ne znas jos uvek sta hoces,naletece kad tad neka koja ce ti biti nedostupnija,koja ce te kulirati i izludeti.
    i ja bih rekao da dečko, u stvari, čeka izazov....a rasplet cele situacije zavisi od mnogo tjega .. ( ; u svakom sl. želim mnogo sreće autoru da ga patnje što pre minu...

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5141

Citat Original postavio Neva Pogledaj poruku
    Daj, molim te ne preteruj...

Ako te je neko u zivotu otkacio ne znaci da nije znao sta je hteo i da se " trazio "...
    nije rec o otkacinjanju..vec o potrebi da se nesto sto je , pa recimo, nedostizno u jednom trenutku, osvoji po svaku cenu, a onda se nadju u situaciji da ne znaju sta bi sa novonastalim stanjem..i on ima upravo taj problem..

interesantno je samo dok je nedostizno..
    I ve got the Power

Aktivan član brbljiva_kisa (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

mislim da nisam nezreo i da je to stvar licnosti,jer sam i u drugim stvarima takav...nekako sve u zivotu mi brzo dosadi...znaci nesto mi je zanimljivo do onog momenta dok to nemam kad jednom to nesto ostvarim onda hocu nesto drugo!...patnja ziva!

Mis'im... nemo' se ljutiš... (Dragojlo što bi rek'o), sve mi kazuje da si razmažen.
    Ovo sam napisala jer sam i ja takva.
    Izvini, ali tako je, zaista te razumem.
    Nothing Else Matters
    Metallica

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

ako si - kao sto kazes - nedostojan svojih zelja, mozda ti se desi neko moranje pa se promenis... a ako ne - ima starackih domova za samce, nis ne brini...

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

kakvo moranje >pojasni ??

tema : can i join

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio Mannibals Pogledaj poruku
    kakvo moranje >pojasni ??
    razni drugi bitni dogadjaji u zivotu mogu da uticu na to da se covek promeni... recimo, zamislimo da ga od jednog trenutke ribe vise nece... prerastu ga jer vide sa kim imaju posla... i ostane sam jedno 5 godina... to je jedan primer... ima i drugih. gorih.

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

gori me i interesuju,bazicni problemi su nikakvi
    slobodno me ne stedi ja snisam imao 8 godina svojevoljno devojku
    pa sta sad da budem sa morbidnom osobom ili
    sa ludom koju svako obrlati i laze
    sa lenjom osobom koja opravdava sebe jer ne zna sta je uradila sa svojim zivotom i dan danas ,lenja +ruznjikava+alkos+slusha svahta+kakva takva domacica= nikakva madre
    nista joj nije sveto pa ni ...mislim
    ili sa nekom sponzorushom bar znam tarifu al neku jeftinu ,al najbolje ljankese ona slusha rok seche vene
    a opet mozda devojku koja voli da se slika gola sa ili bez njegovog dopustenja meni je to
    pih bolje od bebinog stomaka ovde su tapshali a u sebi ebes ludu mislim na mastera i njegovu ribu a sutra ona za primer deci mogu misliti kakv je to transformacija kao madona

ja sam dobro razumeo sta si ti njemu rekla i drugo pored ovoliko povrshnih-lakih il samo ludih riba koje pricaju za nesto bolje a nesposobno sta imam da pricam sa takvima ??
    a ima ih samo se kriju i ponasanje im je neadekvatno,prvo zbog godina ,drugo poimanje braka,trece gluposti koje traze znas one su jake,macke tamo gde mogu ali da zarade ne umeju niti hocu po cenu zivota dok druge ugnjetavaju ali njih kazna tek ce stici kad ih lupi samo ako ne bude na vreme tesko ce...znaci to ponasanje je nula i takve devojke su j_a_d_n_e u svakom smislu te rechi i nisu ni za q.a kamoli da zive !

i uostalom bavis se astrologijom kad pricas takve stvari samo to necu vise nista ?
    Poslednji put ažurirao/la Mannibals : 10.12.2008. u 00:05

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

bolest, smrt, ili samoca... u sustini se na to svede ucenje onih koji nisu napredovali kroz dobre i lepe stvari...

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

sta pricas decko mozda nije klon niti ima toliko godina o kakvoj smrti
    smrt moze da mu bude izlaz ako je brza i ne zeli da zivi zivot ko voli da ostari ja prvi al to ne znaci da cu poci putem sonje savic i slichnih to nikako ne moze biti isto jedva slicno ali jedva

tema:
    ako ima fluida s obe strane onda ces znati TO jedino sto ti mogu reci - sve mane i sve vezano za nju ti nece biti apsolutno vazno..ako se desi tvoja je ako ne...well..mozda tako trebalo bolje da imas i tih 5 kakvih takvih devojaka pa da naidjes na onu pravu .Ona ako se ponasa neprimereno nemoj sebe da mucis noga ali ako je neku normu mislim ne znam sta je za tebe prihvatljivo sve ..pa sad apriori prioriteti zivotni..ali mora imati hemije medju oba partnera i nista vise od ovoga ti ne mogu kasti .

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

uopste nisam govorila o njegovoj smrti. a deo sa klonom ne kapiram u kontekstu price.
    samo kazem da ima ljudi koji se opamete kroz dobre stvari koje im se dese, i da ima onih koji se opamete kroz lose.
    i ima onih koji se nikad ne opamete.

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

problem je drustvo sad..da dodam laku zensku mozda fin svet nece ali neke konzerve i neke druge "fine" slabe hoce,a opet mozda neka konkurencija nisi hteo mene ili muskobanjasta dzuk. lenja i iskusna kao muskarac zamisli da te ona vodi ...ee mozda treba da nadjes neku taku posto sve zna ali samo da je hladna proracunata njoj fali takav kao ti e onda bi znao ko si i sta si
    ne zezam se ovi ne znaju dobro jer ne poznaju materiju jer nisu rodjeni sa tim .
    ja tachno znam sta mogu da dobijem od neke osobe ali meni to lichno ne znaci ama bas nista kad za bednu stvar prave pitanje a vamo se smeju i provode svaki dan kao da im je isti meni je suludo :lol; komendija

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio Mannibals Pogledaj poruku
    i uostalom bavis se astrologijom kad pricas takve stvari samo to necu vise nista ?
    ne...

Slične teme

1. U cemu je problem?
    Autor j.vlada u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 06.06.2007., 00:26
  2. U cemu je problem
    Autor devojcurak u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.05.2006., 16:48
  3. u cemu je problem