Da li ga rado primate?

Kod mene je tu potpuna sloboda, svraca kad ko moze i kad ima vremena. S obzirom da smo svi u nekoj guzvi nije to precesto. Ali lepo je kad neko svrati. Nisu dzabe nasi stari rekli ,,je..s kucu u koju niko ne ulazi,,. Potpuno ista sloboda za prijatelje i za rodbinu.
Samo ne volim da me prekinu u popodnevnom odmoru a nekad se i to desi. Ali posto svi uglavnom znaju kada se odmoram i izbegavaju to vreme i za dolazak i za zvanje telefonom. Tako da sve u svemu ja sam zadovoljna jer u to vreme navraca smao onaj kome je frka a takvom i treba otvoriti i primiti jer je preci prijatelj nego sve ostalo.
 
Kod mene niko ne dolazi nenajavljen zato sto ni je ni kod koga ne idem nenajavljena. Nisam u svakom trenutku slobodna, a nisam uvek ni raspolozena za drustvo i posto pretpostavljam da je tako i sa drugima ne prepadam nikada nikog.

Smatram primitivnim takvo ponasanje u nasim godinama. Kada smo bili mladji i imali samo skolu kao obavezu, imali smo vise vremena i to je bilo ok, a sada da bi to druzenje bilo kvalitetno treba da se druzimo kada smo slobodni i raspolozeni, a ne da neko jedva ceka da odem jer ima nesto drugo u planu. To onda apsolutno ukljucuje prethodni dogovor
a010.gif
 
Poslednja izmena:
Jedina stvar koju ne volim vise od tih kaskadera je ono kada mi neko posalje poruku - znas, dolazim za pola sata tamo kod tebe :heart: :heart:
Presuming da imam vremena i volje za njega a ako nemam, odmah cu da napravim prostor za princezu.
Dodji... na svoj rizik...

Nikad ne znam hocu li imati neke druge obaveze ili ne, sto nekako i mogu da korigujem. Ali u kakvom cu raspolozenju biti nikako.
Ako me natjera da radin nesto sto ne zelim, makar to samo bio razogovor sa nekim, sanse da ce me ponovo vidjeti opadaju.
 
zavisi od toga kakav je.
možda je željen a možda mi se nameće
ako zadovoljava potrebe dobrodošao je i sledeći put, ne mora da se najavi, vrata su mu uvek otškrinuta
nikako ona varijanta kad se očekuje da ga primam iz xxx razloga pa da mi upada tek tako, kao mnogo je veliki pa mu se može da uleće kad god mu se digne.
 

Back
Top