Neredi u Grčkoj

27E

Legenda
Poruka
52.416
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2008/12/081207_greece-police.shtml

Više hiljada levičarskih demonstranata u Grčkoj sukobilo se sa policijom tokom drugog dana protesta povodom ubistva 15-godišnjeg dečaka, u ranijem incidentu.
,,,
15-ogodišnji Andreas Grigoropulos je ubijen sinoć oko devet sati, kada je policija pucala u pravcu grupe tinejdžera u kojoj se nalazio, a koja je, kako se navodi, kamenicama napala policijsko vozilo u centru Atine.

Grčki ministar unutrašnjih poslova Prokopis Pavlopoulos je u ime vlade izrazio žaljenje zbog smrti tinejdžera i obećao oštre kazne za odgovorne policajce. Dvojica policajaca su uhapšena.


oduvek je u grckoj jaka levica, finansijska kriza stize, a da li je ovo jedna od manifestacija krize i unutrasnjeg sukoba?
 
oduvek je u grckoj jaka levica, finansijska kriza stize, a da li je ovo jedna od manifestacija krize i unutrasnjeg sukoba?

Nisi baš u toku. Takve stvari ne rade ovde komunjare, nego mi desničari, okupljeni oko ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

0708091.jpg


Za KKE glasaju samo stariji od 60 i priznaćeš da njima baš ne leži da se tuku sa policijom ....

Levica u Grčkoj je kao SPS u Srbiji, dobiju uvek svojih desetak posto i onda se cenkaju sa dve stalno vladajuće stranke oko broja ministarskih fotelja. A bili bi i sa fašistima u koaliciji ako im to donese neku korist
 
Heh, krvavi su Grci. Imaju uredjenu drzavu, dobar zivotni standard i sem pitanja Makedonije nemaju otvorenih politickih problema, ali ako se barem jednom godisnje ne poshibaju sa murijom, nista nisu uradili...
 
Da živiš ovde znao bi. Uopšte, zar možeš da poveruješ da je neko star samo 15 godina komunista ???

A svakako ne vidim uopšte dilemu. Zar još neko veruje izvoru kao što je BBC ?
Čim oni nešto napišu o drugim zemljama, odmah znam da je obrnuto.
 
Da živiš ovde znao bi. Uopšte, zar možeš da poveruješ da je neko star samo 15 godina komunista ???

A svakako ne vidim uopšte dilemu. Zar još neko veruje izvoru kao što je BBC ?
Čim oni nešto napišu o drugim zemljama, odmah znam da je obrnuto.

Коме се обраћаш?
Ко је рекао да је дечко био комуниста??:roll: Питање је ко стоји иза ових протеста, да ли незадовољни народ, навијачи, ови, или они...И питање је зашто...јел` због полицијске репресије, или нечега другога...:?:
 
Pa o tome i govorim, evo gledam TV, i ovde niko ne spominje levičare nego anarhiste, što nije isto.
Narod je nezadovoljan iz socijalnih razloga. Ali opet tvrdim da komunjare u Grčkoj nisu sposobni da organizuju ozbiljniji protest. Od njih su brojniji i navijači malenog OFI-a ....

A Englezi još uvek vode svoj rat protiv komunista, pa ih optužuju i što pada kiša ....
 
latest headlines

Rioters throw stones and petrol bombs at police, who respond with tear gas

Thousands of protesters have attacked banks and shops in Athens and Greece's northern city of Thessaloniki, angered by the police's killing of a teenager.

Demonstrators threw petrol bombs, rocks and other objects at the buildings and at police, who responded with tear gas.


najnovije - hiljade demonstarnata napalo banke i radnje u atini i solunu. bacaju molotovljeve koktele, kamenje i sta stignu na objekte i policiju, koja uzvraca suzavcem.


banke su simboli moci i finasija otudjene oligarhije
 
Nisi baš u toku. Takve stvari ne rade ovde komunjare, nego mi desničari, okupljeni oko ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

0708091.jpg


Za KKE glasaju samo stariji od 60 i priznaćeš da njima baš ne leži da se tuku sa policijom ....

Levica u Grčkoj je kao SPS u Srbiji, dobiju uvek svojih desetak posto i onda se cenkaju sa dve stalno vladajuće stranke oko broja ministarskih fotelja. A bili bi i sa fašistima u koaliciji ako im to donese neku korist

 
Pa o tome i govorim, evo gledam TV, i ovde niko ne spominje levičare nego anarhiste, što nije isto.
Narod je nezadovoljan iz socijalnih razloga. Ali opet tvrdim da komunjare u Grčkoj nisu sposobni da organizuju ozbiljniji protest. Od njih su brojniji i navijači malenog OFI-a ....

A Englezi još uvek vode svoj rat protiv komunista, pa ih optužuju i što pada kiša ....

nisu
extremno-levichari su :D
 
Dobro.....predajem se, vi znate sa BBC-a bolje od mene koji 10 godina živim u Grčkoj.

Ubedili ste me, bio sam u TEŠKOJ zabludi. Levičari su NAJJAČA partija u Grčkoj, i ISKLJUČIVO oni prave nerede.....i to POSEBNO kada dođu u apoteku po prašak za čišćenje proteza, a njega nestalo...onda PREVRNU CELU ATINU !!!

Ajd' zdravo...idem malo da gledam uživo, mada je ovde u mom malom mestu mirno (za sada)

Smešni ste, pozdravio vas onaj narkoman Če Gevara.....a ....usput i Čeda
 
ovde niko ne spominje levičare nego anarhiste

sto si tako osetljiv

samo kazem procitaj definiciju anarhista. davno su se anarhisti odvojili od socijalista
dobro grcka je razvijena zemlja pa ima izrazene i bogate nijanse
 
Dobro.....predajem se, vi znate sa BBC-a bolje od mene koji 10 godina živim u Grčkoj.

Ubedili ste me, bio sam u TEŠKOJ zabludi. Levičari su NAJJAČA partija u Grčkoj, i ISKLJUČIVO oni prave nerede.....i to POSEBNO kada dođu u apoteku po prašak za čišćenje proteza, a njega nestalo...onda PREVRNU CELU ATINU !!!

Ajd' zdravo...idem malo da gledam uživo, mada je ovde u mom malom mestu mirno (za sada)

Smešni ste, pozdravio vas onaj narkoman Če Gevara.....a ....usput i Čeda

da bi znao da su anarhisti extremni levichari
ne treba da zivish u atini
treba samo malo da chitash...
 

Back
Top