Preslatka kuca zvana Alf (tj Chupavko)

Mackic

Iskusan
Poruka
5.350
Ovaj malisa sa slike ima oko godinu do godinu i po dana. Mesanac je terijra. Muzjak je, i posto lici na Alfa po njemu je i dobio ime.:)
Visok je oko 33cm, toliki ce i ostati, znaci malog je rasta. Tezine oko 9kg. Moze da se drzi i u stanu i u dvoristu, s tim sto leti moze da se oshisha na kratko, kao sto se recimo shishaju snauceri. Mnogo voli drustvo, pa ukoliko se bude drzao u dvoristu najbolje bi bilo da ili bude sa nekim jos psom ili da mu neko pravi drustvo veci deo dana. Nikako da se ne ostavlja da bude sam u boxu.
Macke voli da juri, ali nije opasan po njih jer obicno odustane od dalje jurnjave kada mu se macka okrene.:)
Jedino sto ne voli, tj voli da ulovi, su pticice i mali glodari. Jos uvek nije bio u prilici da nekog od njih zaista u ulovi, ali ga papagaji, morski prasici i hrcki izuzetno interesuju.
Zna da ide na povocu, ali ga ne treba pustati na ulici sa povoca jer hoce da juri za automobilima, a verujem da ce se od toga odvici vrlo lako.
Nije prgav ali voli da laje na druge muzjake koji su veci od njega, s tim sto naravno odmah bezi cim se ovi okrenu.
Izuzetan je ljubimac, inteligentan, veseo i druzeljubiv.
Kontakt telefon 064/235-8198

view.php

view.php
 
Hvala vam svima sto mislite na Chupavkica!:cmok:
Meni puno nedostaje, sad sam nesto gledala slike i datume sa njih, on je kod nas skoro sastavio dva meseca. To racunam ono sto se motao po stanu, a u kraju je bio pola godine.
U pravu si bila mm kada si rekla da cemo previse da se vezemo za njega, od sada necu vise da dovodim odrasle pse, moze samo stenad koja su onako mala i blesava i jos nemaju konkretan karakter a i ne mogu da se vode u setnje.z:p
 

Back
Top