fsc
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: fsc

Primećen član spar (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano fsc

imam fsc lap-top amilo 1703 i kad ga ukljucim ponekad mi se javlja upozorenje koje nisam uhvatio da procitam jer ga gasi za 2-3 sec. a posle toga se javlja digitalizovana slika na stotine kockica sta bi trebalo da bude graficka? jos je pod garancijom serviser fsc kaze da je verovatno hdd u sta licno sumnjam

Primećen član neledr (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Mionica,Valjevo.....na nema mesta svuda sam po svetu...
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: fsc

Ovako,
    Pri paljenju zadrzi F2, udji u bios,ucitaj default vrednosti, F10, yes,enter, pa mi javi da li se desava isto.
    Drugo: na kraju krajeva i sam kazes da je pod garancijom, daj to serviseru pa neka se on njaka sa njim.....neka ti rese problem, ili neka ti daju drugi- bash te briga.Nego, je li to FSC La1703?Ja imam takav i prezadovoljan sam osim sto im je baterija slaba tacka.

Primećen član spar (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

jeste la 1703 i ja sam prezadovoljan bio ali sad odjednom imam probleme sa wirelesom ocita sve u okolini ali nece da se konektuje imam d-link 684 ruter pa onda problem sa grafikom dao sam ga serviseru pa cu sutra da vidim sta je pozdrav

Primećen član neledr (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Mionica,Valjevo.....na nema mesta svuda sam po svetu...
    Reputaciona moć
    57

Mislim da to vec znas, ali Fn+F2 aktivirash i wireles je aktiviran, medjutim ( blago tebi ) on ce tada ocitati SVE dostupne mreze koje su ti u dometu! Da bi se prikacio treba ti cini mi se lozinka i tako nesto, mislim neka podesavanja za svaku od njih.A, sto se tice servisera, pa.....vec sam ti rekao, bas te biga neka se oni z....ju sa njim,ako je u garanciji treba da ti rese problem.Ajde pozz, pa javi sta je bilo, nedajBoze da i meni treba da znam gde da ga nosim,xe,xe....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •