Sta vi mislite muski, da li je malo devojaka

  • Začetnik teme Interesuje me
  • Datum pokretanja
Anonymous:
Mislim da je ono gore pitanje postavila RIBA..... :lol:
Jaoj jest u pravu si apsolutno! Nisam dobro procitala post, khm, khm, a lepo mi, jest', pise "da li i vi kao i mi"....
Ma, svejedno, odgovor ostaje isti svakako. Nekako je bezveze kad neko precenjuje samog sebe i prica o tome kako neko treba da zasluzi tu ljubav. Ono, u fazonu, ko sam, sta sam, vecina ih je ispod mene, pa onaj ko se progura do mog nivoa, razmotricu situaciju da li ta osoba zasluzuje moju ljubav....
Pihhhh
 
E, stvarno cu morati da promenim stil pisanja kad me bre niko ne konta.
Ili sam ja mozda vanzemaljac...
Bice da je to. Ah, pa da, tata mi vanzemaljac, pa bice da sam onda i ja.... :?
Ni u jednom trenutku nisam rekla da treba biti sa svakim, ali bas toliko dizati sebe nebu pod oblake da neko mora da ZASLUZI moju ljubav, ma idi ti sestro :evil:
Svaka iole malo razumna osoba zna sta joj odgovara i sta ceni kod osobe suprotnog pola i naravno u skladu sa tim ima postavljene neke kriterijume, pa sad ko ih zadovoljava.... Nikad ne bih rekla da neko ne zasluzuje moju ljubav (pod uslovom da tu osobu cak i ne poznajem dovoljno).
Da ne filozofiram.... ta devojka moze da bude savrsena i naj naj nja u sopstvenim ocima, ali to ne mora da bude za ostatak sveta. Mozda ce se isto tako neki tip zapitati da li ona zasluzuje njegovu ljubav.
Diskutabilna situacija.
Necu vise da se uplicem u ovo, jer sve je stvar ukusa, stavova, principa. Meni je samo to Zasluziti ljubav upalo u oci.....
 
-da pronadjete neku finu, normalnu i dobru devojcicu.
-Od tolikih devojaka na svetu, ti ne mozes da nadjes neku koja ce ZASLUZITI tvoju ljubav, Cccccc....
Uniforma koja vlada slikom neta i weba kazhe da je o.k broj zhena tj. devojaka vishe jer je prosek korisnika interneta u mladoj generaciji do srednje dobi oko vremena pred brak a posle vrlo slabo procentialno da su zastupljeni stariji.
Svi mladi a one josh mladje,jao pa gde chete da pobegnete ovo forumsko magnetishe ko ludo.
Mushki mislim da je vishe od o.k za tu prichu vech je divota i ja se zalazhem za shirenje komjutera u sve domove na modemskoj vezi internet.
Ako ko ima komentar neka ostavi ovde jer princim jing-jang mushko zhensko je ovde skroz za sve postojechi,ima reciprochno po broju koliko zhena tako imushkaraca,provereno sigurno i analizom verifikovano iz majkrosofta.
Ja radim tu i tamo kao singl artist za game produkciju pri majkrosoft korporaciji i znam ove detalje zbog prognoze trzhishta i razvoja.
Zhene su za kompjuter bolji hakeri od menova.
Pozdravlja vas grupa Scorpions u pesmi balada:"Wind of changes".
Neka neko prokomentarishe ne broj vech to shto zhene uvek postupaju bolje kao drugovi pa chak i ortaci,a ovamo mushkarci su puniji i drchni te olako potezhu prazne priche kojih je forum pun.
Za sebe nekazhem,znate i sami nije svako Brela iz obliznjeg sela,uhvachen i lishen slobode zbog lazhnog prestavljanja i nedela.
Chao.ovaj daj da izmenim chao neka bude Haj.
Haj.
 

Back
Top