Lisice

small_baby_fox.jpg
 
E sad bas bilo na RTS emisija onog Jovana Memedovica ....na Vlasinskom jezeru bio i nekom liku svako vece u isto vreme dolazi lija na gajbu da klopa.Pa namerno otvorili vrata od kuce i stavili hranu na prag da vide da li ce da udje po nju i ona usla.A macka je gleda zacudjeno ali ne diraju se.Ova capi parce klope i zapali pa kad pojede evo je po drugo parce.
 
Mene sve zivotinje fasciniraju i lisice naravno, a slike koje
ste postavili prelepe. Meni dodje, kad vidim pojedine tzv dame sa lisicom oko vrata da im ih pocupam, a najpre mojoj zaovi.
Inace, gledala sam na TV jedan prilog....ranjena lisica, od lovaca valjda, imala mlade u svojoj jazbini. Mucila se danima i valjda predosecala da nece preziveti. Ljudi, ona onako bolesna, legla ispred jazbine i uginula da bi svoje mlade prehranila...oni je pojeli. Eto, kako se
priroda za sve pobrinula.
 
Mene sve zivotinje fasciniraju i lisice naravno, a slike koje
ste postavili prelepe. Meni dodje, kad vidim pojedine tzv dame sa lisicom oko vrata da im ih pocupam, a najpre mojoj zaovi.
Inace, gledala sam na TV jedan prilog....ranjena lisica, od lovaca valjda, imala mlade u svojoj jazbini. Mucila se danima i valjda predosecala da nece preziveti. Ljudi, ona onako bolesna, legla ispred jazbine i uginula da bi svoje mlade prehranila...oni je pojeli. Eto, kako se
priroda za sve pobrinula.

Najezila sam se :sad2:

Smatraju se velikim stetocinama, samo ja ne znam zasto, pa kao i sve zivotinje koje covek ugrozava, ubija im fazane i ostalu lovinu, u potrazi za hranom mora da lovi i krade kokos i ostale sitne zivvotinjice.
 
Najezila sam se :sad2:

Smatraju se velikim stetocinama, samo ja ne znam zasto, pa kao i sve zivotinje koje covek ugrozava, ubija im fazane i ostalu lovinu, u potrazi za hranom mora da lovi i krade kokos i ostale sitne zivvotinjice.

proredjuju fond jarebica fazana zeceva .......-negativna osobina

proredjuju fond miseva voluharica hrcaka,sanitarci u prirodi-dobra osobina

prenose besnilo-to im je najveca mana-ljudski zivot nema cenu.mislim da sam bar malo pojasnio
 
Ponovo, jesi li čuo za oralnu vakcinaciju? U zemljama u kojima stanovništvo ima razvijeniju ekološku svest se primenjuje. Slobodno Capreolusa pitaj za detalje, sigurna sam da je kao vrsni biolog u toku.

A ono na slici, što ti se ne sviđa, je mlada polarna lisica sa letnjim krznom.
 
Ja imala malu lisicu, bila spasena ne znam kako ali bila je jako mala. Posle je porasla i tako... Mozete da zamislite u kuci lisicu, haskija i jazavicara kako se jure u mraku. Mnogo volim lisice, prelepe su!
 

Back
Top