Mojih 7 maca i 3 kuce

Decko.Mesanac setera i retrivera valjda.Isto sa aerodroma ali je dosao pre 4,5 godina.
Pored njega je Ceda.nekakva pudla.Putanja mu je bila kafilerija,azil u Ovci pa je stigao kod nas.I to pre 4 godine kada je bio star tek 8 meseci.
 
Luna,stara oko 2 godine.Uselila se prosle godine kada su je izbacile bivse gazde.Na prvoj fotki je kada je tek dosla.Na drugoj pre par dana.Sada lici na teletabisa po obliku koliko se ugojila prase moje.
Do nje je Mila.Rasa snowshoes cat.Isto ima oko 2 godine.Nadjena ispred zgrade.Baksuz nad baksuzima i suprotnost svome imenu ali je obozavamo.
Poslednji je najnoviji dodatak porodici ( i stvarno nema mesta za jos ) Mile.Sada ima oko 3,5 meseca.Dosao je kao mrva malena na jedno vece.Bio na jednom standu i niko nije bio dovoljno ok da ga uzme.Onda je odluceno da ostaje jer nas je oborio sa nogu.Lud,pametan,dobrica.Savrsen.
 
Svi su u stanu.Ja licno imam frku od toga da macke izlaze napolje.Sem toga ovde stalno truju pacove,ima pasa a i komsija koji mrze ,macke.Vise volim da su mi na oku.A njihovo odnosi su spanska serija.Od pasa Cica je alfa.Decko i Ceda je slusaju kako dresirani.Ona nije bas neki ljbitelj macaka ali iz ciste ljubomore.Smatra da ima tapiju na mene jer smo stvarno jako vezane.Pojuri mace povremeno ali nista ozbiljno.Cisto da ih udalji.Decko i Ceda obozavaju "svoje" macke.Decko je njihov najbolji drug a Ceda spava sa njima.Mace su prica za sebe.Big mama Soca prihvata sve.Ona je na posebnom mestu jer sam odrasla sa njom.Lunu su recimo prihvatili kao da je oduvek bila tu i izmedju nje i ovih u rodbinskim odnosima ne postoji razlika.Luna inace voli mene i mamu ali nikada ne dolazi kod nas.Vise se drzi macaka i mi to postujemo.Ne zelim da je forsiram i makljam po rukama na silu.Mila je u ratu sa svima.Ne podnosi bilo sta zivotinjsko.Moju mamu obozava a mene povremeno.Drndara je ali je stvarno volim sto je dosledna i svoja.A mali Mile je pomerio sve.Ne boji se nicega i nikoga.Toliko brzo nas je sve osvojio da je to cudo.Ovim starijima skace po glavi i oni ga trpe,Decko mu je best frend.U principu svi su negde dragi i slatki.I navikli na pridoslice:D
 
Nove slicice cim proradi aparat.
A ti Vragana samo zezaj pa cu da ti je pustim u krevet,isopd pokrivaca.Onda pokusaj da se pomeris ili da je probudis.Samo se cuje jedno VAU.A moze se desiti i da umres od smeha kad krene da prica.A jel stvarno deluju krvozedno?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

stvarno, al...budali :hahaha:
normalnom covjeku djeluju ko izuzetno slatka...banda :heart:

ps ispod pokrivaca je Pera; macor...bojim se da "nema mjesta" :lol:
 

Back
Top