Kakva su vasa iskustva sa veyama preko net-a?

  • Začetnik teme Net ili...
  • Datum pokretanja
Imala sam par susreta, samo jedan je bio rizican. Ispostavilo se da je lik neki narkos i zaista sam u jednom trenutku pomislila da je gotovo samnom. Onaj njegov pogled necu nikad zaboraviti, jedva ziva pobegoh i kad sam se dokopala stana samoj sebi sam udarila shamar. To je ujedno bio i poslednji put da se upoznajem sa nekim preko net-a. Ovi prethodni su bili ok, mislim psihicki ok :lol: , a ovako vizuelno - nisu bas moj tip, sem jednog koji mi je i bio decko i veza je trajala nekih malo jacih godinu ipo.
 
Ni ja nisam bas imala srece, ali sta ces..kad su se ljudi udaljili, kad izlazis i druzis se sa istim ljudima, a vreme ide....jos cujes price tipa, neko se tako upoznao i ziveo srecno do kraja zivota.....

Sve mi se to smucilo preko net-a....


Da li je neko imao srece da upozna neku normalnu osobu ovim putem:cry: ?
 
Pa kako nije? Evo ti moj post iznad u kom pise da sam preko net-a nasla tipa koji je bio i vise nego super i potrajala nam veza eto godinu ipo dana. Nije to tako ni malo....
A evo ti primer moje najbolje drugarice, nasla je decka s kojim je bila 8 meseci u vezi, pa su se verili i evo jos malo pa svadba. Ja sam kuma! Juhu! 8)
 
Pa ne trazis dovoljno izgleda....
Caskas sa nekim neko vreme, razmenite slike, ne jednu nego vise da bi imala bolju predstavu o doticnoj osobi, pa ako se u prici slazete, a svidjate se jedno drugom i fizicki (ovako po slikama) e onda se odlucite na korak upoznavanja alive.
Veci problem je sto obicno vecina ljudi na netu obecava slikuy a nikad ne posalje ili je kao nemaju u kompu, a prica te zaintrigira i pristanes na slepo, pa te udari grom iz vedra neba kad ga ugledas. Shkljfmljjgbwredl.... :roll:
 
E, pazi ovako, prilikom nekog narednog muvanja sa nekim TI trazi iskljucivo samo "to", on ce kao pristati na to (jelte) i posle ce te juriti jer mu se mnogo svidjas, tako si prirodna i opustena i odjednom ce skontati da si ti idealna za njega.
Iz licnog iskustva pricam. Desilo mi se tako nesto par puta.
Doduse ja tad i jesam htela samo "to" pa me je opasno smaralo to zivkanje i pricanje kako sam ga odusevila i kako je skontao da je mene tako lako voleti i da zeli da budemo u vezi. Znaci, bljak (u tadasnjem mom slucaju), a u tvom slucaju SUPER.
Naravno, ne garantujem za uspeh 100%-tni! :lol:
 
DellBoy-011:
Gazdarica:
DellBoy-011:
muskarci mudro cute na ovu temu?
Bas cudno :roll:
Ja, doduse, moram da cutim, obecao sam da necu "lajati" na forumu :wink:
A kome si to obecao...? :mrgreen:

Ooooooo, moje postovanje Gazdarice :)
Nismo se videli sto godina!
pa obecao sam puno puta u poslednje vreme :wink:
Svaki put razlicitoj osobi, a...? :lol:
Naravno, veliki pozdrav za tebe, druze...
Da, bas se nismo odavno sreli na netu, a vidjeli jos duze... :D
 

Back
Top