DS + SNS

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Postignut dogovor o formiranju nove Vlade ako se za to ukaže potreba,između DS i SNS...
Opet nešto rogobatno na pomolu...
Kuda ide politička scena Srbije???
Vest objavila B92...
 
SRS: Dogovor o vladi DS-a i SNS-a
6. decembar 2008. | 17:46 | Izvor: Beta
Beograd -- Predsednik opštinskog odbora SRS-a u Zemunu Stevo Dragišić tvrdi da je postignut načelni dogovor DS-a i SNS-a da naredne godine formiraju zajedničku vladu.

Samo jedan detalj je promakao drbobu, a to je da je izvor vesti - ko? Pa stevo dragisic. Pouzdana vest.
 
a dobro svi znamo da je Toma spremna rezerva Vodji i da su sva ona radikalska naricanja i kletve ma kako groteskno zvucale normalnom coveku,(Vjerica&co) bile u sustini tacne , mogu oni biti stoka seljacka ali sve sto su rekli za Tomu i Pussyija je istina .
 
Poslednja izmena:
SRS: Dogovor o vladi DS-a i SNS-a
6. decembar 2008. | 17:46 | Izvor: Beta
Beograd -- Predsednik opštinskog odbora SRS-a u Zemunu Stevo Dragišić tvrdi da je postignut načelni dogovor DS-a i SNS-a da naredne godine formiraju zajedničku vladu.

Samo jedan detalj je promakao drbobu, a to je da je izvor vesti - ko? Pa stevo dragisic.:dash::dash::dash: Pouzdana vest.
Klasican retardirani debil!!!!
 
Tako neršto se moglo i očekivati.
Pošto je Tadič bolestan čovek izgleda da su mu gazde našle zamenu u Tomi i Aci.
Pitanje je samo kada će da usledi primopredaja vlasti,jer bolesnom čoveku niko ne može da veruje...
Šta bi Srbija dobila,a šta izgubila promenom vlasti u vrhu države,to je pitanje koje se nameće svakom normalnom čoveku...
Samo da prođe mirno bez ubijanja.
 
Tako neršto se moglo i očekivati.
Pošto je Tadič bolestan čovek izgleda da su mu gazde našle zamenu u Tomi i Aci.
Pitanje je samo kada će da usledi primopredaja vlasti,jer bolesnom čoveku niko ne može da veruje...
Šta bi Srbija dobila,a šta izgubila promenom vlasti u vrhu države,to je pitanje koje se nameće svakom normalnom čoveku...
Samo da prođe mirno bez ubijanja.

Tadic bolestan? Od cega, od kijavice?
Vidim Tabloid cesto pise o tome ali nesto im ne ide da nadju dokaze :lol:

Salu na stranu liku ne fali nista, videla sam ga skoro i izgleda apsolutno zdravo.
 
ja sam vam pricao da ce do koalicije DS i SNS skoro sigurno doci jer ne bi Toma razbijao tek SRS tako da nema alternativu i ne bi mu Tadic za dzabe omogucio da zadrzi mandate u skupstini Srbije koji pripadaju SRS-u.
 
Ja bih volela da ode ali da ga ne zameni Toma. Ako mogu da odrze vlast bez obojice bilo bi najbolje. Mozda da uvuku nasu Maju ili cak Cedu (kog licno ne podnosim).
 
CNN је сигурно то објавио,
ево да видимо шта каже њихов спикер:

Thumb_0111_10.jpg
 

Back
Top