Osoba kao instrument?

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Da li ste ikada koristili drugu osobu, devojku npr., samo kao instrument da se pokazete pred drustvom ili samo da popunite rupe u sopstvenom egu?
Mislim na "vezu" bez nekih emocija, onako cisto "hocu i ja da nadjem neku/nekog"?
 
Da li ste ikada koristili drugu osobu, devojku npr., samo kao instrument da se pokazete pred drustvom ili samo da popunite rupe u sopstvenom egu?
Mislim na "vezu" bez nekih emocija, onako cisto "hocu i ja da nadjem neku/nekog"?
rekao bih: da, jesam
naročito dok sam bio mlađi,
znao vrlo malo o emocijama i tome šta očekujem od nekoga.
doduše, ne znam da li je bilo samo zbog ega
ego je malo čudna stvar za definisati
i ne radi se uvek o dokazivanju samo pred drugima
bilo od svega pomalo
što sam stariji
sve manje tražim potvrdu onoga što sam
naročito od strane drugih
to bi trebalo da bude normalan proces
kroz odrastanje

valjda : )
 
Da li ste ikada koristili drugu osobu, devojku npr., samo kao instrument da se pokazete pred drustvom ili samo da popunite rupe u sopstvenom egu?
Mislim na "vezu" bez nekih emocija, onako cisto "hocu i ja da nadjem neku/nekog"?

...mislim da je gay populacija u prilicnoj meri "kriva"za ovaj fenomen...generalno ok izgledaju a devojke koje setaju su im samo maska za prikrivanje orjentacije... ja licno znam par tipova koji primenjuju taj koncept ...unistila nas tranzicija skroz :rotf::rotf::rotf:
 
Paaaaaaaaaaa.....ako se racuna to sam jedom bila kratko sa nekim likom samo zato sto je mnooogo bio sladak,zgodan,fizicki savrsen
a totalno neinteresantan kao osoba,dosadan i plitak,onda ...da...jesam...ubijte me. :rumenko:
 
Da li ste ikada koristili drugu osobu, devojku npr., samo kao instrument da se pokazete pred drustvom ili samo da popunite rupe u sopstvenom egu?
Mislim na "vezu" bez nekih emocija, onako cisto "hocu i ja da nadjem neku/nekog"?

Nije to za pokazivanje pred drustvom, ybg kakve veze oni imaju s tim, instrument trazis zbog sebe... :lol:
Za popunjavanje rupa u sopstvenom Egu najbolje je popunjavanje "rupa" i to "bez nekih emocija", pravi izraz :ok:, to ce ti mnogi reci, a ko tvrdi suprotno lagucka. I treba da nadjes neku i da jasis bez emocija, bolje to nego da viris u flasu. Sto pre nadji taj novi instrument i udri po svirki. :super:
 

Back
Top