Dugodlaki koli Dona - dama među ovčarima

Hvala svima koji primećuju da sam lepa. :)

Evo malo slikica iz jedne šetnje, kada sam imala pet meseci...

maslačak.... :super:
f_mirismaslacm_fa545ae.jpg




pogled u daljinu...

 
Poslednja izmena:
ajde stavi jos slika na kojima je vec velika :)
bas je lepa :heart:
Stavću, naravno :D. Sa zadovoljstvom. Ali sam krenula nekim hronološkim redom, a ne stiže se :neutral:.
A to "baš je lepa" ona kao da podrazumeva... ne šalim se. Generalno su koliji jako svesni svoje lepote i šarma i čak imaju i taj gord, samouveren stav tipa: "divite mi se".
Nemam pojma da li sam utripovala, ali posle dva "muška", kod Done mi to deluje još izraženije - kao kad se devojčice šepure time što su lepe :hahaha:.
 
Prepoznala sam dolmu:):)
Znam za lesiku Indi bas preko puta silosa, od 10-tak, godina, i ima jos jedan u J.Popovica u auto-servisu, ne znam samo da li je decak ili devojcica.
Secam se i da je davno bio jedan crni isto na dolmi, par kuca od mene i da je dugo ziveo:)
Ja sam na pocetku dolme, kod prelaza na z. stanicu.
 
Prepoznala sam dolmu:):)
Znam za lesiku Indi bas preko puta silosa, od 10-tak, godina, i ima jos jedan u J.Popovica u auto-servisu, ne znam samo da li je decak ili devojcica.
Secam se i da je davno bio jedan crni isto na dolmi, par kuca od mene i da je dugo ziveo:)
Ja sam na pocetku dolme, kod prelaza na z. stanicu.
Pretpostavila sam, jer kuca (ili kuce... nekad ih ima više) laju kad god Dona prolazi... :D
Par kuća dalje od tebe je bio Hogi... on je baš, baš dugo živeo. Lud pas, nemam pojma zašto me nije voleo... baš je bio ljut na mene uvek :neutral:
Inače je bio polubrat mog Amija...
A Indi dugo ne viđam... i ona ima dosta godina, ne znam šta je sa njom.
 

Back
Top