Mačak Mačkić

Ne samo ujeo nego i isekao na tanke spagete! Vidis da na svakoj slici je slikan s ledja, to nije slucajno, jednom me je uhvatio da ga slikam i iskasapio mi ruke, i od tada ga slikam samo krisom.
 
Mackic:
Moj macak mozda ima vise bele boje nego tvoj, ali su im sare skoro idneticne.


Jeste... Moj ima samo bele sape, malo njusku i ispod vrata... Ali ovako, bukvalno su isti... :)
Nasla sam ga na sred ulice, kad sam mu videla sare odusevila sam se... Svako ko ga video pitao me:

1. "Je l' ti to divlja macka?"
2. "Znas li ti da on lici na risa?!"
3. "Koja je to rasa?"

:lol: Svi misle da ce u toku noci da me iskasapi, a niko ne zna kakva je to maza... :D
 
Sasha85:
He, he... :) Meni je drago da sam konacno nasla nekog ko ima macku kao moju, bas sa se pitala da on nije neko cudo prirode... :lol:

Ja sam isto mislila da je moj macor neko cudo prirode, jer pre njega stvarno nisam videla nijednu macku sa takvim sarama. Onda sam jednog dana videla macana sa identicnim sarama ali u zutoj varijanti, na ulici. I tako se razbila misterija o cudnom mackonji iz kontejnera koji ne lici ni na jednu drugu macku. :lol:
A, da, moje dve drugarice ga se plase. :lol: :lol:
 
Мачкић је луткица! Како слатка, розикаста њушкица!
Асторела, ја сам на кратко имала скроз жутог, био је прошаран као тигар, али све у нијансама жуте боје. А иначе су жути јако интересантни и необични.
 

Back
Top