Replike satova

Kapetan Leshi

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
308
Kupio sam tj. narucio iz inostranstva rucni sat i otvorio se GOMILU evra.posle par dana sam video da prodaju kopiju tog na pijaci za 3000 dinara koja se u vrlo malo detalja razlikuje od originala za koji sam se muski otvorio.
sta mislite o replikama? da li sam trebao da kupim kopiju?
ionako ce sad svi misliti da nosim kopiju na ruci. :confused:
doduse, kada se moj original i kopija stave jedna pored druge, vidi se razlika i to drasticna ali kad je na ruci, ne moze se provali da li je kopija ili original.
 
dilema je u tome da isto izgledaju. i da sam za 3000 din dobio isto.ili nisam? zato sam postavio pitanje da ljudi kazu svoje misljenje a ne da me nazivaju snobom.

Ајд идемо поново:

Да ли си тражио КВАЛИТЕТ? Добио си га и не треба да ти је жао ни динара!:)

Да ли си тражио ДА ИЗГЛЕДА као квалитет, као нешто скупо и фирмирано? Зајебо си се јер си могао проћи много јефтиније! :P

Па ти сам процени јеси ли сноб или ниси и до чега ти је, у ствари, стало. ;)
 
Ајд идемо поново:

Да ли си тражио КВАЛИТЕТ? Добио си га и не треба да ти је жао ни динара!:)

Да ли си тражио ДА ИЗГЛЕДА као квалитет, као нешто скупо и фирмирано? Зајебо си се јер си могао проћи много јефтиније! :P

Па ти сам процени јеси ли сноб или ниси и до чега ти је, у ствари, стало. ;)

Ja sam samo hteo da mi neko kompetentan (ako takav postoji na forumu) kaze razliku izmedju replike i originala jer sam konstatovao da oba RADE isto i izgledaju isto (doduse na prvi pogled.
a ako si ti kompetentna ti mi reci posto tvrdis sa sam dobio kvalitet.
 
А што се ти љутиш?

doduse, kada se moj original i kopija stave jedna pored druge, vidi se razlika i to drasticna ali kad je na ruci, ne moze se provali da li je kopija ili original.

Ајд, сад се договори да ли се види ДРАСТИЧНА разлика, или раде исто и изгледају исто? :roll:

Питање за тебе - како знаш да раде исто? Исто се чује ''тик-так''? :hahaha:
 
А што се ти љутиш?



Ајд, сад се договори да ли се види ДРАСТИЧНА разлика, или раде исто и изгледају исто? :roll:

Питање за тебе - како знаш да раде исто? Исто се чује ''тик-так''? :hahaha:

Pa ne znam. Moglo bi se reci da i ti licis npr na Scarlet jochanson, po visini, boji ociju i broju cipela, frizuri.Ali kad ti se pridje vidi se da nisi scarlet.
 
Pa ne znam. Moglo bi se reci da i ti licis npr na Scarlet jochanson, po visini, boji ociju i broju cipela, frizuri.Ali kad ti se pridje vidi se da nisi scarlet.

Па ја те то питам: да ли ти желиш баш ту Скарлет, или било коју само да ЛИЧИ на њу?

Кад одговориш себи на то питање - нестаће и сва твоја дилема.;)
 
Па ја те то питам: да ли ти желиш баш ту Скарлет, или било коју само да ЛИЧИ на њу?

Кад одговориш себи на то питање - нестаће и сва твоја дилема.;)

Ja ti samo govorim razliku. A na tvoju duhovitu posalicu za tik-tak, kazem ti, rade isto.na mom satu je bilo u minut isto vreme kao na satu od 3000 din.znaci, rade isto.opet, ako si kompetentna objasni mi razliku izmedju replike i originala ako mozes.Ako ne, zakljucaj temu ili pusti da se neko javi ko zna.ok?
 
Ja ti samo govorim razliku. A na tvoju duhovitu posalicu za tik-tak, kazem ti, rade isto.na mom satu je bilo u minut isto vreme kao na satu od 3000 din.znaci, rade isto.opet, ako si kompetentna objasni mi razliku izmedju replike i originala ako mozes.Ako ne, zakljucaj temu ili pusti da se neko javi ko zna.ok?

Razlika je u tome što se zna ko nosi original sat a ko repliku.
Eto, prosto.
 
Pitao sam za razliku izmedju satova a ne osoba.

Е, ебига, искекечио се велику лову да би био даса, а сад је схватио да је мого да буде даса и за мање паре, па му жао....:mrgreen:

Ако ти не видиш разлику између оригинал Нина Ричи парфема и пијачне копије, или између оригинал адидаски и кинеских ''абидаски''..,, бацио си паре! :confused:
 
Е, ебига, искекечио се велику лову да би био даса, а сад је схватио да је мого да буде даса и за мање паре, па му жао....:mrgreen:

Ако ти не видиш разлику између оригинал Нина Ричи парфема и пијачне копије, или између оригинал адидаски и кинеских ''абидаски''..,, бацио си паре! :confused:

Nije mi zao i stvari ne kupujem da bih bio dasa. zao mi je samo sto nisam kupio neki drugi sat cije se replike ne vrte po pijacama, npr. Sarpaneva ili tako nesto. prosto necu da neko misli da nosim kopiju na ruci jer je nasem narodu neverovatno da neko da vise od 200 evra za sat. sve sto izgleda kao da je placeno 2000 evra ljudi misle da je kopija.takvi smo, stoka smo...
 
Nije mi zao i stvari ne kupujem da bih bio dasa. zao mi je samo sto nisam kupio neki drugi sat cije se replike ne vrte po pijacama, npr. Sarpaneva ili tako nesto. prosto necu da neko misli da nosim kopiju na ruci jer je nasem narodu neverovatno da neko da vise od 200 evra za sat. sve sto izgleda kao da je placeno 2000 evra ljudi misle da je kopija.takvi smo, stoka smo...

Druže, šta tebe briga šta će ko da misli?
Nisi valjda kupio sat da bi drugi videli da ti nosiš original?
Ili je možda stvarno kopija?
Kinezi su čudo.
 
Nije kopija. Kupljeno u Bernu u zvanicnoj prodavnici.racun, world wide garancija, kutija, sertifikat,servisna knjizica...

So, aко има гаранцију, папире и све, ако је то оно што си желео - шта те заболе шта ће ко да прича?
Ниси то купио због других, ниси ти сноб ко неки. ;)
 

Back
Top