Šiptarski hakeri

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Malo-malo, pa čujemo kako su kosovski šiptarski hakeri napali i oborili neki od naših sajtova.

Tako su i danas, čuh malopre na vestima, oborili celih 25 srpskih sajtova.
Između ostalih, sajt kancelarije predsednika republike, sajt aerodroma "Nikola Tesla", Beograd Caffe, itd.

Pa, dobro bre ljudi, imamo li i mi nekakve ******* hakere? Zar je moguće da nas u toj disciplini rasturaju sinovi košpicara?
 
Malo-malo, pa čujemo kako su kosovski šiptarski hakeri napali i oborili neki od naših sajtova.

Tako su i danas, čuh malopre na vestima, oborili celih 25 srpskih sajtova.
Između ostalih, sajt kancelarije predsednika republike, sajt aerodroma "Nikola Tesla", Beograd Caffe, itd.

Pa, dobro bre ljudi, imamo li i mi nekakve ******* hakere? Zar je moguće da nas u toj disciplini rasturaju sinovi košpicara?

Imamo mi hakere ali Shiptari nemaju sajt koji bi nashi obarali. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Malo-malo, pa čujemo kako su kosovski šiptarski hakeri napali i oborili neki od naših sajtova.

Tako su i danas, čuh malopre na vestima, oborili celih 25 srpskih sajtova.
Između ostalih, sajt kancelarije predsednika republike, sajt aerodroma "Nikola Tesla", Beograd Caffe, itd.

Pa, dobro bre ljudi, imamo li i mi nekakve ******* hakere? Zar je moguće da nas u toj disciplini rasturaju sinovi košpicara?

naće se neka junačina, ne boj se..
 
koliko mi je poznato ti"hakeri" su obarali sajtove sportista i drzavne sajtove..vlade itd.
da im uzvratimo istom merom ne mozemo jer ne postoji ni jedna poznata i priznata osoba u svetu a da je shiptar
a za sajtove vlade i bote se nikom ne yebe da se sveti jer to niko i ne posetjuje
mada bi trebalo syebati im par sajtova u znak odmazde...forumi na kojima se raspravlja o rasplodnji magaraca i tako to..to bi ih verovatno najvishe pogodilo
 
koliko mi je poznato ti"hakeri" su obarali sajtove sportista i drzavne sajtove..vlade itd.
da im uzvratimo istom merom ne mozemo jer ne postoji ni jedna poznata i priznata osoba u svetu a da je shiptar
a za sajtove vlade i bote se nikom ne yebe da se sveti jer to niko i ne posetjuje
mada bi trebalo syebati im par sajtova u znak odmazde...forumi na kojima se raspravlja o rasplodnji magaraca i tako to..to bi ih verovatno najvishe pogodilo

Dobro, ali ne možeš reći da sajt aerodroma nije koristan. To je neophodan servisni sajt.
 
koliko mi je poznato ti"hakeri" su obarali sajtove sportista i drzavne sajtove..vlade itd.
da im uzvratimo istom merom ne mozemo jer ne postoji ni jedna poznata i priznata osoba u svetu a da je shiptar
a za sajtove vlade i bote se nikom ne yebe da se sveti jer to niko i ne posetjuje
mada bi trebalo syebati im par sajtova u znak odmazde...forumi na kojima se raspravlja o rasplodnji magaraca i tako to..to bi ih verovatno najvishe pogodilo

A i da postoji neki shiptarski sajt vredan hakovanja BoTa i ekipa bi hakera koji bi to ucinio istog trena u Hag deportovali
 
koliko mi je poznato ti"hakeri" su obarali sajtove sportista i drzavne sajtove..vlade itd.
da im uzvratimo istom merom ne mozemo jer ne postoji ni jedna poznata i priznata osoba u svetu a da je shiptar
a za sajtove vlade i bote se nikom ne yebe da se sveti jer to niko i ne posetjuje
mada bi trebalo syebati im par sajtova u znak odmazde...forumi na kojima se raspravlja o rasplodnji magaraca i tako to..to bi ih verovatno najvishe pogodilo

 
Malo-malo, pa čujemo kako su kosovski šiptarski hakeri napali i oborili neki od naših sajtova.

Tako su i danas, čuh malopre na vestima, oborili celih 25 srpskih sajtova.
Između ostalih, sajt kancelarije predsednika republike, sajt aerodroma "Nikola Tesla", Beograd Caffe, itd.

Pa, dobro bre ljudi, imamo li i mi nekakve ******* hakere? Zar je moguće da nas u toj disciplini rasturaju sinovi košpicara?

http://www.zone-h.org/component/opt.../filter_defacer,United+Jugoslavia+Crew/page,1

Lista sajtova koje je hakovala United Jugoslavia Crew.

Fora je sto nasi prenesu kad strada neki nas sajt, a ove druge vesti ne prenose toliko pa se i ne zna puno. :manikir:

Ali su ipak Albanci aktivniji(ili mladji pa se loze na hack :mrgreen:)

Mada najjace je bilo za vreme bombardovanja....:mrgreen::rotf:

The NATO information system was also indirectly threatened in October 1998, when a Serbian group of hackers known as Black Hand penetrated a Kosovo Albanian web server and threatened to sabotage the Alliance's information system. The organisation temporarily closed all foreign access to its web server and its web site was down for two days. Realising that the electronic defences of the NATO web server were extremely weak, experts took some countermeasures, which proved to be insufficient in the light of subsequent events.

During the Kosovo crisis, hackers attacked the NATO web site, causing a line saturation of the server by using a "bombardment strategy". The organisation had to defend itself from macro viruses from FRY trying to corrupt its e-mail system, which was also being saturated by one individual sending 2,000 messages a day. These attacks were possible because NATO was using the same server for the e-mail system and its web-pages. When these tasks are done by separate servers, as is now the case at NATO, the threat is reduced. Allied governments' web sites have also been targeted during the war, and according to US Air Force sources the attacks came not only from FRY, but also from Russia and China. It is unclear, however, whether these attacks were state-sponsored or the work of groups of hackers. Conversely, FRY's information systems were severely damaged by NATO bombings and electronic operations - although Belgrade itself dismantled communication systems to deprive its people of outside information.
 
pa gde mene nadje breeee:dash::dash:
ja dok nisam poceo da se forumisem nisam znao ni sliku da stavim, mada bih voleo da naucimda razbijem neki sajt, zabave radi. a zamislite kada bih razbio neki patrijotski, i napisem nesto da se pomisli da se i sajt "opametio" i da priznaje npr. juznu osetiju ili....:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top