Retriver, ženka

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
PRENOSIM SA ŽC:

Zenkica stara godinu i po dana trazi dom. Devojka je pravi zlatni retriver. Ima divnu narav i lako se vezuje za ljude. Naucena je na zivot u stanu t.j. vrsi nuzdu napolju. U obzir dolazi jedino zivot u stanu ili u kuci unutra, nikako u dvoristu. Lena je pas koji je mnogo propatio i zaista zasluzuje da je neko voli svim srcem. I iskljucivo Beograd ili bliza okolina. Ako postoji neko ko je ozbiljno zainteresovan za ovu divnu devojku, moze mi se javiti na 064 486 28 80 ili pp. Slikice cu zakaciti uskoro.
 
problem sa tim retriverom je sto nece da ga daju van Bg-a.ja sam kontaktirala sa devojkom koja ga poklanja.moj momak je hteo da ga uzme.on obozava zivotinje i ima vec 5 pasa i sve je bilo vec skoro dogovoreno i nista.kao nece veterinarka koja ga leci da ga da dalje od nosa.***.nadam se da ce neko hteti da ga uzme i toliko da ga voli koliko je mogao biti voljen.i da ce devojka hteti da ga da.ona mora prvo da smisli da li zeli da ga da.znam nekoliko ljudi koji su ga hteli i nista.
 
e mozda ce se neko i ljutiti, ali toliko ima onih koji poklanjaju zivotinju a traze skoro nemoguce uslove za njih, kao poklanjaju, a mole boga da se niko ne javi! mislim, ima nas svakakvih, ali kakve veze ima kraj u koji ce pas otici, ako ce mu biti bolje, ako ce biti voljen i mazen i pazen!
 
ovako posto znam psa i devojku koja ga poklanja je moja najbolja drugarica ,niste u pravu ni ja ga ne bih dao nekom ko ima 5pasa !!!!I nije vazan kraj nego ljudi koji ga uzimaju , pas nije za decu vec za neku ljude koji ce imati samo nju !!!!
Ako neko zna nekog neka se javi 064486-28-80 Jelena

Burence izvini ali se ne slazem sa tobom , pas je pretrpeo svasta u svom zivotu i zasluzila je dobar dom !!!
 
ok, i ja zelim samo najbolje! i mene su upozorili za Monu da je pas koji trazi da je u centru paznje i ne trpi druge pse, posebno zenke, znaci da sam vec imala psa, kod mene joj ocigledno ne bi bio adekvatan smestaj.
 
problem sa tim retriverom je sto nece da ga daju van Bg-a.ja sam kontaktirala sa devojkom koja ga poklanja.moj momak je hteo da ga uzme.on obozava zivotinje i ima vec 5 pasa i sve je bilo vec skoro dogovoreno i nista.kao nece veterinarka koja ga leci da ga da dalje od nosa.***.nadam se da ce neko hteti da ga uzme i toliko da ga voli koliko je mogao biti voljen.i da ce devojka hteti da ga da.ona mora prvo da smisli da li zeli da ga da.znam nekoliko ljudi koji su ga hteli i nista.


A ako tvoj decko voli zivotinje nek usvoji Rubija i onako je hitnije za njega nego za retriverku:D:D:D taman ce uciniti dobro delo !!!!
 
problem sa tim retriverom je sto nece da ga daju van Bg-a.ja sam kontaktirala sa devojkom koja ga poklanja.moj momak je hteo da ga uzme.on obozava zivotinje i ima vec 5 pasa i sve je bilo vec skoro dogovoreno i nista.kao nece veterinarka koja ga leci da ga da dalje od nosa.***.nadam se da ce neko hteti da ga uzme i toliko da ga voli koliko je mogao biti voljen.i da ce devojka hteti da ga da.ona mora prvo da smisli da li zeli da ga da.znam nekoliko ljudi koji su ga hteli i nista.

Pogledaj temu u "Usvajalištu" poklanja se mešanac retrivera, možda bi njega mogli da uzmete? :grudvanje:
 
pa valjda su i ti psi bili u nezavidnoj situaciji

Da bas jesu da on pored 5pasa bas oce zenku retrivera , a onda usvaja labradora i mesanca retrivera , neshvatam zelju samo za rasnim psima , te pse bi neko vec uzeo a Rubija nece niku , ali da je pinc ili da je retriver e onda bi se itimali oko njega !!!
Mnogo je kompleksasa na ovom forumu pate da dobiju rasnu zivotinju !!!
A verovatno ti psi nisu sterilisani sto su uzeti sto je opet lose ,jer ipak se uzimaju od Organizacije za zastitu zivotinja !!!!Nista nije uredjeno a tako ni to da na sajtu ne smeju biti zivotinje koje nisu sterilisane ,jer cemo opet doci na to da ce opet zavrsiti na ulici ili da ce ih neko kotiti i prodavati stence !

A koliko sam cuo za retriverku devojka koja se naljutila nije bas lepo napisala zasto je na kraju odbijena a to je ne mogucnost da se pas vidi jer ne dozvoljava njena majka !!!!:jelka2:
 
uzeli smo preko orce labradora muzijaka i mesanca retrivera:-))) sunca mila....

Da niste slučajno uzeli ovog jadnička što se srmzava na ulici, on je mašanac retrivera :zima: , a ima ga i na Orkinom sajtu?
 

Prilozi

  • mešanac.jpg
    mešanac.jpg
    95,6 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:
ovako posto znam psa i devojku koja ga poklanja je moja najbolja drugarica ,niste u pravu ni ja ga ne bih dao nekom ko ima 5pasa !!!!I nije vazan kraj nego ljudi koji ga uzimaju , pas nije za decu vec za neku ljude koji ce imati samo nju !!!!
Ako neko zna nekog neka se javi 064486-28-80 Jelena

Burence izvini ali se ne slazem sa tobom , pas je pretrpeo svasta u svom zivotu i zasluzila je dobar dom !!!

a otkud znas da joj tamo nebi bilo dobro!mislim stvarno!boze!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Da bas jesu da on pored 5pasa bas oce zenku retrivera , a onda usvaja labradora i mesanca retrivera , neshvatam zelju samo za rasnim psima , te pse bi neko vec uzeo a Rubija nece niku , ali da je pinc ili da je retriver e onda bi se itimali oko njega !!!
Mnogo je kompleksasa na ovom forumu pate da dobiju rasnu zivotinju !!!
A verovatno ti psi nisu sterilisani sto su uzeti sto je opet lose ,jer ipak se uzimaju od Organizacije za zastitu zivotinja !!!!Nista nije uredjeno a tako ni to da na sajtu ne smeju biti zivotinje koje nisu sterilisane ,jer cemo opet doci na to da ce opet zavrsiti na ulici ili da ce ih neko kotiti i prodavati stence !

A koliko sam cuo za retriverku devojka koja se naljutila nije bas lepo napisala zasto je na kraju odbijena a to je ne mogucnost da se pas vidi jer ne dozvoljava njena majka !!!!:jelka2:

a zasto ga ti neusvojis??????????//misli stvarno ljudi imaju pravo da uzmu sta hoce!i nemoj da kukas kao jadan pas pa sto ga neusvoje!!!!!!:evil::evil::evil:
 
Ja bih usvojila tu retriverku,imam ogromno dvoriste,sve uslove,ali ako je iskljucivo da zenka zivi u Beogradu,a ja joj nudim Tisu,setnje po Beceju...vec u startu gubim.Zao mi je da su uslovi usvajanja skoro ili bezmalo isti kao da usvajas dete.Ako ista ta devojka nema uslova da je drzi,sto je muci i nju i sebe umesto da je prepusti blagodetima prirode poput mog tihog i mirnog kraja.
 
Ja bih usvojila tu retriverku,imam ogromno dvoriste,sve uslove,ali ako je iskljucivo da zenka zivi u Beogradu,a ja joj nudim Tisu,setnje po Beceju...vec u startu gubim.Zao mi je da su uslovi usvajanja skoro ili bezmalo isti kao da usvajas dete.Ako ista ta devojka nema uslova da je drzi,sto je muci i nju i sebe umesto da je prepusti blagodetima prirode poput mog tihog i mirnog kraja.

Na žalost, ova ženkica je davno uginula,:sad2::sad2::sad2: nije ni udomljena, jer se naprasno razbolela (autoimuna bolst je bila u pitanju), pa se prestalo sa traženjem udomitelja čim se razbolela.

Ako ste zaista zainteresovani da pružite ljubav nekoj životinjici, ja Vam predlažem da uzmete Lecu, jer niko od njega više neće znati da Vam je uzvrati :super:
 

Prilozi

  • štenci 035.jpg
    štenci 035.jpg
    33,1 KB · Pregleda: 4

Back
Top