Najbizarnija ponasanja u emotivnim odnosima.

a je li to ono
gasim njegovu cigaretu o svoju ruku
poturam se ja da dobijem šamar umesto njega od nekog manijaka
kada se iznerviram volim da me maltretira (ne da mi da odem i drži me kao malo dete)
iako bih ga zadavila, a opet bih ga sažvakala
je li to isto ono
kada bih zgnječila, smrvila i izmlela od ljubavi nekoga
pa se ponašam čudno i zahtevam čudne stvari
 
Praviti partnera ljubomornim i traziti dokaz ljubavi na taj nacin

To rade nesigurne osobe koje na taj nacin traze potvrdu ljubavi od svog partnera, a u slucaju da partner odgovori istom merom ili ignorise je, reakcija je veoma ruzna mogu samo da kazem. Uglavnom to su emotivni vampiri koji ce vas okriviti za sve lose sto one osecaju. Moj savet, sklanjajte se od takve osobe, ne treba vam neko da leci svoje komplekse na vama.
 
Kada jedan partner vara, ali ne prihvata da vara i onaj drugi. To mi je baš....:evil:

To je samozivost, imam jednog iz okruzenja koji je takav. Mada kao drugar nije los. Dokle god pazis koliko se druzis sa njim. Hoce da ucini uslugu, ali za neke druge stvari je neodgovoran.
Sada sta znam, on je imao poprilicno vise veza na jednu noc od mene. Mozda se i isplati biti los prema devojkama?
 
To rade nesigurne osobe koje na taj nacin traze potvrdu ljubavi od svog partnera, a u slucaju da partner odgovori istom merom ili ignorise je, reakcija je veoma ruzna mogu samo da kazem. Uglavnom to su emotivni vampiri koji ce vas okriviti za sve lose sto one osecaju. Moj savet, sklanjajte se od takve osobe, ne treba vam neko da leci svoje komplekse na vama.

:ok:sve tacno..ali ipak ih posmatram optimisticki i prepisujem nezrelosti..drage su mi..imam zivce..i previse ponekad:think:
 

Back
Top