problem cpu speed
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: problem cpu speed

brancoli
    Guest

Podrazumevano problem cpu speed

Pregledao sam mnoge probleme na ovu temu ali nista slicno nisam pronasao.Evo mog problema imam intel p4 3.2ghz asus motherboards i sve to radi ok cak sam podigao brzinu na 3.56 ghz.Imam i neke programe za testiranje brzine i tu je sve kako i treba .Problem je kada hocu da instaliram program svog kablovskog interneta.Pri instalaciji program cekira 1.os 2.internet explorer 3.total memory 4.cpu speed e tu je problem zaustavlja instaliranje cpu speed 320 mhz to je ispod limita kad ga stavim na 3.56ghz izbaci mi 356 mhz ne mogu dalje da instaliram.Sto se tice rada kompjutera ostalo je sve u redu samo da kazem da sam probao cd za instaliranje na drugom kompjuteru i sve je ok zahvaljujem na pomoci.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

A izvini pored takvog procesora zbog cega si ti uopste dizao brzinu, mozda ti je malo 3.2 pa ti treba 3.56 to su gluposti. Vrati sve na staro pa onda probaj da instaliras.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

BTW, za kablovsku ti ne treba nikakav program, samo prikačiš kabl na kablovski modem a mrežnim kablom povežeš komp, podesiš TCP kako ti je rekao provajder i voila.

Ti programi su uvek katastrofa i ne treba ih instalirati, nije uopšte potrebno.

brancoli
    Guest

Podrazumevano

instaliranje sam probao u oba slucaja i problem je isti mene posle ovog instaliranja interesuje dali je brzina cpu stvarna 3.2ghz .Mada mi neki programi pokazuju da je ta brzina 3.2 ghz i po svim ostalim pregledima to je to. Ovaj cd mi je dao moj internet provajder Road Runner i ne mogu instalirati njihov servis ili kako kazu RR Medic a to mi je potrebno ,u svakom slucaju hvala za savete.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ocigledno da doticni program ima problem!
    Jednostavo ga se mani...

Slične teme

1. CPU Fan Speed Problem
    Autor 123456789 u forumu Hardver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.04.2008., 15:41
  2. HI - Speed USB
    Autor behula u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.03.2006., 22:04
  3. Imam problem sa Need for Speed Underground 2
    Autor Mare90 u forumu Video igre