Albanski hakeri opet napadaju!

ssstefansss

Poznat
Poruka
8.194
Napad albanskih hakera

Beograd -- Albansko-kosovska hakerska grupa "srušila" je sajt predsednika Republike, aerodroma "Nikola Tesla", "Podrži Srbiju", kao i portal Serbiankafe.

Internet prezentaciji aerodroma nemoguce je pristupiti, dok se na ostalim sajtovima umesto tekstova otvara stranica sa crnom pozadinom, grbom Albanije u crvenoj boji na kome je po sredini belim slovima ispisana skracenica Kosovske hakerske grupe-KHG.

Ispod toga piše "srecan rodendan" i "ovo je poklon za vaš rodendan". Pored "živelo Kosovo", u potpisu stoji "Ujedinjena država Albanija".

------------------------------------------------------------------------------------------

albanci su izjavili SRPSKIM hackerima da ce da ruse SRPSKE sajtove dok god SRBIJA neprizna nezavisnost Kosova...
anlbanska grupa hackera je napravila i svoj sajt (nez koji je) na kojima su pisali provokacije itd... i tokom 2008 godine su srusili preko 5000 SRPSKIH sajtova...

------------------------------------------------------------------------------------------

SRPSKI HACKERI su insto napravili svoj sajt i srusili oko 50-100 albanskih sajtova... ali nas ponos je to sto smo mi njima srusili njihov sajt od vlade... a oni nama samo obicne sajtove

------------------------------------------------------------------------------------------

zar nemislite da je tome dosta?
zasto na ovom forumu neko ko zna da hackuje napravi sajt obican i da se skupe svi dori srpski hackeri i da malo oderu albance?
 
......
------------------------------------------------------------------------------------------

SRPSKI HACKERI su insto napravili svoj sajt i srusili oko 50-100 albanskih sajtova... ali nas ponos je to sto smo mi njima srusili njihov sajt od vlade... a oni nama samo obicne sajtove

------------------------------------------------------------------------------------------
........

Jos ne vidjeh da je neka hakerska grupa iz Srbije srusila bilo koji i bilo ciji web sajt.
Ako tako nesto postoji (sajt koji su oborili Srbi), informisi nas poblize da vidimo i to cudo !
 
Jos ne vidjeh da je neka hakerska grupa iz Srbije srusila bilo koji i bilo ciji web sajt.
Ako tako nesto postoji (sajt koji su oborili Srbi), informisi nas poblize da vidimo i to cudo !

Ja sam cuo da su Rusi 1. i da smo mi na 2. mestu a Amerikanci i ostali su sitne ribe!Skoro su hakeri razbili pentagon i Amerikanci krive Ruse zato!A nasii su za vreme bombardovanja1999 zajedno sa rusima sje*a*i amerikance!!

A ova zajebancija sa nasim i albanskim hakerima je pocela zato sto su im nasi srusili postu na kosovu!!
 
Ja sam cuo da su Rusi 1. i da smo mi na 2. mestu a Amerikanci i ostali su sitne ribe!Skoro su hakeri razbili pentagon i Amerikanci krive Ruse zato!A nasii su za vreme bombardovanja1999 zajedno sa rusima sje*a*i amerikance!!

A ova zajebancija sa nasim i albanskim hakerima je pocela zato sto su im nasi srusili postu na kosovu!!

Ne bih da mijesamo Ruse i Kineze u ovu stvar.
Srbija nema racunarski dovoljno obucene ljude sposobne da obore neki sajt.

Cast izuzecima !
 
Ne bih da mijesamo Ruse i Kineze u ovu stvar.
Srbija nema racunarski dovoljno obucene ljude sposobne da obore neki sajt.

Cast izuzecima !

Oboriti neki sajt danas uopste nije problem i te sto ih nazivaju hakeri su uglavnom dokoni klinci koji ni nemaju neko znanje iz mreza, protokola, programiranja, vec samo tumaraju po googlu i traze resenja drugih ljudi.

Svi ti sajtovi koji se obore, vrate se cim njihov vlasnik primeti, jer se uvek drzi i bekap, tako da to i nije neki problem, jedino sto je tim ljudima krivo sto su bas Siptari ti koji ih zayebavaju.

A za vreme bombardovanja je bila neka druga prica. Tada se ne ETFu okupila grupa studenata, odnosno svi koji znaju nesto oko racunara, a oni koji malo bolje znaju su pokazivali ostalima, pa su tako grupno skidali sve sajtove koji se nalaze na Americkim serverima i to je bilo svaki dan dok je trajalo bombardovanje (ne znam da li je jod negde bilo organizavno ovakvih skupova, ali za ETF znam sigurno).
 
Ma nebrinite za siptare...O hacku pojma nemaju (koriste exploite jer su teski noobovi) ,a o web sigurnosti da nepricam ...
Kod:
www.rockalbania.forumation.com
znaci forum hostovan na forumation ranjiv na XSS ...Jako je lako doci do admin accounta...Ukradete cookies od admina i zamenite sa svojim ...Sa tim mozete da harate po forumu imajuci admin dozvole...E sad ako hocete do admin panela moacete rtazbiti md5 hash ...To je jedan samo od 100 primera albanske "sigurnosti" .O etickom hacku nemaju pojma a i kako da imaju kad koriste jbne exploite sa milw0rma...Covek koji nema pojma o hacku moze da uz pomoc exploita obori sajt...Iz KHG-a ima mozda 5 ljudi koji znaju sta je hack i ti isti ljudi su eticki iliti white hat hackeri tako da ne nanose zlo drugima...Ostali script kiddie "nanose stetu" ...Srbi puno vise znaju o hacku ;) ...Rusi "ubijaju puru" :) ...Daleko su najjaci ...Mi smo pri vrhu verovali vi ili ne samo sto mi imamo savest i bavimo se etickim hackom (ako neko nezna sta je ,nemam vremena da objasnjavam...Procitajte par knjiga od Mitncika i shvaticete) ...Albanci i Turci su pri dnu (najnehumaniji na netu) ali jbo ih milw0rm samo rade NEETICKI deface...Ako se neko pocinje baviti od vas hackom prvo se malo raspitajte kako je tesko imati i odrzavati sajt i shvaticete bit white hat hack (etickog hacka) i necete postati kao ovi Albanci ...Neshvataju da im se pola sveta smije u lice ...Misle da su dobri ...Na to samo mogu reci LOL ...
 
U pravu ste to za klince :)
Ja dok sam bio klinac sam isto to radio :) bejahu to ludi dani :) ali danas... etika je majka..
Ne ozbiljno, sta covek ima kada nekome srusi sajt osim ispunjenog ega i srusenog ega onog sa druge strane. Stvar je psihologije. Ako vec hoces da ih ranis, rani ih tamo gde ih najvise boli :)
 
Lakše malo, nije ovo pdf Politika.
smiley_emoticons_wink.gif
 

Back
Top