Mladić razbio bistu Karadžića

То сигурно неки Чедин поданик, вероватно ударила криза, па дечко кренуо да разбија око себе... Али неће побећи он тако лако... Камере су га снимиле, дакле добиће он свој третман... по бубрезима. :mrgreen:
 
nema sumnje ko je to. zna se.
pa odavno su koristili pompezne poteze tipa stakloresci. ako to nije teror ne znam sta je.
hbe se meni za tog teroristu, ja bih to kao ameri kako se ono zove njihov akt o nepravima terorista i njhovih jataka - pa patriotski. kad je spreman da se bavi eztremizmom u politici dao bih mu kao extremisti.
RK i ako bude tamo osudjen, nije ovde.
 
pa u krajnjem slucaju, sta ce bista optuzenog za ratne zlocine u centru grada?

nije kod nas optuzen za ratne zlocine, nego priznat kao borac protiv tudjih zlocina nad srpskim narodom
mala razlika sta ces kad ne razumes

ipak, da malo prikocimo. mozda specijalni tuzilac vekarc ilivukcevic sa kolegama iz haga ovde preko nekih nikova provocira pa posle bi malo da hapsi `simpatizere i jatake`

veliki brat te gleda
 
nije kod nas optuzen za ratne zlocine, nego priznat kao borac protiv tudjih zlocina nad srpskim narodom
mala razlika sta ces kad ne razumes

ipak, da malo prikocimo. mozda specijalni tuzilac vekarc ilivukcevic sa kolegama iz haga ovde preko nekih nikova provocira pa posle bi malo da hapsi `simpatizere i jatake`

veliki brat te gleda

pa da znas i da ne razumem tvoj nacin razmisljanja a i ne razumem ko mu je to dao priznanje i ko je merodavan.

i da, cuvaj se, ti si znacajan faktor u skrivanju haskih optuzenika.
 
pa da znas i da ne razumem tvoj nacin razmisljanja a i ne razumem ko mu je to dao priznanje i ko je merodavan.

i da, cuvaj se, ti si znacajan faktor u skrivanju haskih optuzenika.

vezbaj malo i uci. trebace ti kad rezim prdne u cabar i krene bezanija, gde ces tad?
i zalices sto nisi nista naucila o bezanju i sakrivanju, na vreme.
a mi cemo kao ameri sada, malo po kucama, pa po familijama, pa malo po firmama koje rade i pomazu vas, pa da vam blokiramo racune, reda radi, moze i bez dokaza.
samo ono sto ameri zanju i primenjuju.
 
vezbaj malo i uci. trebace ti kad rezim prdne u cabar i krene bezanija, gde ces tad?
i zalices sto nisi nista naucila o bezanju i sakrivanju, na vreme.
a mi cemo kao ameri sada, malo po kucama, pa po familijama, pa malo po firmama koje rade i pomazu vas, pa da vam blokiramo racune, reda radi, moze i bez dokaza.
samo ono sto ameri zanju i primenjuju.

tabadzijama, koljacima i ratnim profiterima je ovde odzvonilo,zato se ne lozikaj nego se idi makljaj po tekmama i u nekim cumezima pa zali sto Srbiju niste zadrzali u preistorijskom dobu.
 

"Чуо је тресак и брзо изашао из галерије. Успео је да види само да се у смеру Музеја историје Југославије удаљава крупан, висок младић дуге косе, кога је касније препознао на снимку сигурносне камере."

Ово је довољно речено о каквој је персони реч. :rotf:Вероватно посећује ЕXIT и сличне манифестације и жури у Европу.....a могуће је и да је неки наркоман у питању....:mrgreen:
 

Back
Top