"deca su se opustila"
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: "deca su se opustila"

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano "deca su se opustila"

Ovo je izjavila gopodja Ministarka sta mislite o tome?

Aktivan član didy_yu (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Sta da mislim o kretenima bre ? Moju babu da su doveli imala bi pametnije izjave .Oni ljudi pisu ,brisu reforme ,niti koga pitaju niti se konsultuju ,ma boli njih ....Jadna nasa deca

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

jadni mi, vala bash OK da uvek ima likova koji nista ne rade i smetaju drugim ali bash da kaze da smo se svi opustili nije bash ok :?

Hybrid-Theory-Girl
    Guest

Podrazumevano

Pa sta oni vise hoce niije im dovoljno sto moramo da imamo 2 ocene za tromesecje??? Ako su hteli da sva deca zamrze osnovnu skolu onda su definitivno u tome uspeli po meni deca bi trebala bar malo da se raduju skoli alo kako kada su od obicne osnovne skole napravili alkatraz!!!Uopste nase skolstvo je propalo i po meni uzasno je nepravedno to sto nas ljudi koji nemaju pojma kako je to kada ti sa petanest godina moras da odlicis cime ces da se bavis u zivotu i da si svestan toga da ako kiksnes nema od tebe nicega teraju da se nadjes u toj situaciji u kojoj oni nikada nisu bili niti ce da budu!!! Volela bih da ih teram da oni polazu prijemni za svoju strucnost pe se onda mozda malo opametiti!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Hybrid-Theory-Girl
    Pa sta oni vise hoce niije im dovoljno sto moramo da imamo 2 ocene za tromesecje??? Ako su hteli da sva deca zamrze osnovnu skolu onda su definitivno u tome uspeli po meni deca bi trebala bar malo da se raduju skoli alo kako kada su od obicne osnovne skole napravili alkatraz!!!Uopste nase skolstvo je propalo i po meni uzasno je nepravedno to sto nas ljudi koji nemaju pojma kako je to kada ti sa petanest godina moras da odlicis cime ces da se bavis u zivotu i da si svestan toga da ako kiksnes nema od tebe nicega teraju da se nadjes u toj situaciji u kojoj oni nikada nisu bili niti ce da budu!!! Volela bih da ih teram da oni polazu prijemni za svoju strucnost pe se onda mozda malo opametiti!!!
    Potpuno se slazem!

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Joj, hajde, molim vas, pa svi znamo KAKVA SU DECA U OSNOVNOJ SKOLI!!! Moj razred, ponekad i ja, je pravio takve piz...ije ops: da je izraz "opustili" daleko od odgovarajuceg... A ni srednja skola nije mnogo bolja. Jedino u cemu se potpuno slazem je da su ova vremena silnih reformi i promena upropastila i ono malo mogucnosti koje smo imali. Zaista - kako da osoba od 14 godina zna sta zeli da radi? Ja, svakako, nisam znala! A, vi se borite sa tim kako znate i umete...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Opustili nego shta....a ko je za to kriv?Nashi najdrazhi nastavnici koje boli uvo da nas neshto nauche i da nas smire tokom chasova.Kao shto nasha nastavnica biologije ne mozhe da podigne glas na nas ili podeli jedinice kad smo nemirni na chasu.Mi inache stalno prichamo na chasu biologije zato i nikad ne znam lekcije,nisam biologiju uchila od petog razreda.Ne krivim samo nastavnicu,ali da imamo strozhe nastavnike ne bi bili tako "opushteni"

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

slozices se da nije to samo do nastavnika vec i do uopste stvari kako je postavljena skola i skolovanje. ranije nije bilo cile-mile :wink:

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

И ја се слажем да тим да смо превише млади да би у 15-тој години одлучивали шта ћемо даље да упишемо.
    А за то да смо се опустили ,није ТАЧНО!
    Рмбачимо по цео дан у школама ,а кад дођемо кући чека нас безброј домаћих задатака.Погледајте како у другим земљама наши вршњаци лако завршавају школе.Зашто?Зато што је све лакше!!Само је код нас њесра Гледам ,једна моја другарица из Бањалуке не полаже пријемни...само ми изгледа полажемо....безвезе

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

bliz, pazi, ne slazem se sa njom da smo se mi opustili nego nastavnici, a sto se tice kvaliteta obrazovanja triput imamo bolje obrazovanje nego na zapadu. Siguran sam da nemaju pojma ni gde je zimbabve

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Citat Original postavio peleplay
    bliz, pazi, ne slazem se sa njom da smo se mi opustili nego nastavnici, a sto se tice kvaliteta obrazovanja triput imamo bolje obrazovanje nego na zapadu. Siguran sam da nemaju pojma ni gde je zimbabve
    Па да ,Пеле,али ми у нашем образовном програму имамо ствари које нам никад неће затребати у животу...
    Што то не може да буде мало сажетије... :?

aha
    Guest

Podrazumevano

mislim da se ministarka osvrtala iskljucivo na poslednju reformu, govorivsi kako se, recimo, deca "igraju" u prva dva razreda osnovne skole i sl.
    ne mislim da su se deca opustila u tom smislu. sa druge strane, sta je generalno lose u tome da atmosera, pa i pritisak u skoli malo splasne i stvori nesto opusteniju atmosferu za sve: nastavnike, ucenike itd. u tome je problem sa vrcanjem stare reforme, jer je to korak unazad posto se u srbiji i dalje vrednuju neke konzervtivne vrednosti, bar sto se obrazovanja tice (puno da se uci, da deca budu prepametna itd.) koji se pokazao kao kontraproduktivan za samu decu...

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.10.2006., 02:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor