III sv. rat

марлончина

Primećen član
Banovan
Poruka
640
da li je na pomolu ili ne? sve indicije govore da jeste, pocev od velike depresije tj. ekonomske krize koja rastura usa i eu, preko znakova sa neba koja su uvek bila uoci velikh sv. sukoba, preko konstantnog ispiranja svesti ljudi na svim svetskim televizijama emitovanjem danonocno emisija o II sv. tratu, hitleru, musoliniju, preko novih savrsenih oruzja koju sad imaju i zemlje za koje se smatralo da su tehnoloski neobrazovane... kao npr iranski stealth... do desavanja koja su pocela opet da budu ista kao pre pola veka... npr kao ovo...

12:37
РУСКИ РАТНИ БРОД У ПАНАМСКОМ КАНАЛУ ПРВИ ПУТ ПОСЛЕ 1944.
ЛОНДОН – Руски ратни брод „Адмирал Чабаненко” изашао је из Панамског канала, а претходни пролазак неког руског пловила кроз канал десио се 1944. године, јавио је Итар-Тас.
Панамски канал дуг 80 километара, повезује Атлантски и Тихи океан а за руске бродове био је затворен током хладног рата, подсећа британска медијска кућа БиБиСи (ББЦ).
Једини пролазак руских бродова кроз Панамски канал био је 1944. године. Тада су четири совјетске подморнице, после поправке, кроз канал прешле из Атлантског у Пацифички океан.
Панамски канал био је под управом САД, па затим у заједничкој америчко-панамској управи, а тек од 1999. је под панамском контролом, у складу са споразумом Торихос-Картер из 1977. којим се гарантује и неутралност тог поморског пута. Тада је и лука Родман враћена Панами.
Панама је истакла да пролазак руског брода нема било какав политички значај, јер је канал „отворен за бродове из целог света”.
Аналитичари, међутим, сматрају да Русија овим жели да упути симболичну поруку о јачању утицаја у региону, који САД сматрају својом интересном сфером.



mozemo se zapitatai i zasto toliko buke oko kosova, zasto toliko anti propagande rusije na svim zapadnim medijima pocev od ove poslednje da je aleksej bio kgb-ovac ili onog bisera da se granice usa brane u ukrajini.... svet je prso jednom recju. eu je u stanju totalnog haosa i pred raspadom, ceski predsednik javno tera u picku materinu njihove predstavnike kao sto je bilo prekjuce, vecina njih razmislja o ponovnom uvodjenju starih valuta, marke lire i drugih koje nisu unistene... znaci lom koji se desava u usa je ravan lomu koji ce da usledi u evropi a to moze imati samo reperkusiju na ono sto jedino moze da proisledi iz svega a to je globalni sukob sa zemljama treceg sveta zemljam "zla" kako ih nazivaju ovi debili od "civilizovanih" bivshih kolonizatora. sukob bi trebao da bude na liniji razgranicenja rusija iran italija usa.... za pocetak ....mozemo da pricamo i o cernu i koliko je ulozeno novca u tu igracku sa kojom covek zeli da se igra boga a sto su maje slikom i slovom predslazale jako davno da ce 2012 dovesti do kataklizme covecanstva u korelaciji sa mnogim drugim dogadjajima kojih smo svedoci svakog dana.
 
ja govorim o globalnom sukobu naravno... onom gde lete interkontinentalne rakete i gde ima nuklearnih razaranja .. da budem do kraja precizan... naravno da se vodi odavno a pocetak je bio barem zvanican fingiranjem dogadjaja od 9/11 i stavljanjem sveta u kontekst ja sam beo a svi su drugi crni...
 
ja govorim o globalnom sukobu naravno... onom gde lete interkontinentalne rakete i gde ima nuklearnih razaranja .. da budem do kraja precizan... naravno da se vodi odavno a pocetak je bio barem zvanican fingiranjem dogadjaja od 9/11 i stavljanjem sveta u kontekst ja sam beo a svi su drugi crni...

ako bilo ko pritisne crveno dugme..to ce biti vracanje covecanstva u kameno doba..jer svi ti sistemi automatizovani..ako jedan opali..svi opaljuju..

to se zove "obostrano osigurano unistenje"..i jedini je razlog sto vec ne lete rakete
 
ako bilo ko pritisne crveno dugme..to ce biti vracanje covecanstva u kameno doba..jer svi ti sistemi automatizovani..ako jedan opali..svi opaljuju..

to se zove "obostrano osigurano unistenje"..i jedini je razlog sto vec ne lete rakete

cenis a? ne postoji vise jedno dugme koliko ja znam... a situacija danas je van svake kontrole i nije onakva kakva je bila kad su sedeli cercil i ruzvelt .... i nema jednog hitlera koji je finansiran spolja sa ciljem da napravi pichvajz da bi se ekonomija usa izvukla iz govana... danas imas desetine hitlera sa po tri takva dugmeta...
 
To sa raketama i nuklearnim bombama neće još jaaaaako dugo.

Na osnovu chega tako mislish?
Jesi POTPUNO sigurna da se to nece desiti vec sledece godine.
Ja razumem da su ljudi umorni o prichama o smaku sveta, narochito posle svih onih pricha shta ce se desiti u ponoc 1.1.2000.te, pa 1.1.2001.
Razlika je shto je sad kataklizma jako blizu, ne znam tachno kad ali vrlo vrlo blizu.
 
uzgred navar zamisli da se u cernu sa pustanjem u rad napravila mikronska crna rupa kojoj treba 50 meseci da pocne da guta sve pred sobom... to kazu svi vrli naucnici, ne ja... sto je najzanimljivije 50 meseci od pustanja u rad tog frankestajna pada tacno na datum kad su maje prorekle apokalipsu... sad zamilsi ako za godinu dve pocnu da na svim medijima pocnu da pricaju da se argumentovano priblizava kraj ove planete... sta ce da uradi onaj sa dugmetom u iranu npr....ili onaj u moskvi ili vasingtonu...
 
Na osnovu chega tako mislish?
Jesi POTPUNO sigurna da se to nece desiti vec sledece godine.
Ja razumem da su ljudi umorni o prichama o smaku sveta, narochito posle svih onih pricha shta ce se desiti u ponoc 1.1.2000.te, pa 1.1.2001.
Razlika je shto je sad kataklizma jako blizu, ne znam tachno kad ali vrlo vrlo blizu.

Jesam POTPUNO sigurna da se to neće desiti narednih 20 godina.
Ne vidim po čemu je to kataklizma blizu i ko će to da ratuje.
 
cenis a? ne postoji vise jedno dugme koliko ja znam... a situacija danas je van svake kontrole i nije onakva kakva je bila kad su sedeli cercil i ruzvelt .... i nema jednog hitlera koji je finansiran spolja sa ciljem da napravi pichvajz da bi se ekonomija usa izvukla iz govana... danas imas desetine hitlera sa po tri takva dugmeta...

svakako..,.s tim sto naravno rizici rastu progresivno..

automatizacija sistema nije tu zbog nedostataka crvenih dugmadi vec zbog mogucnosti da nakon lansiranja jedne od strana na pogodjenoj strani ne ostane u zivotu onaj koji treba da pritisne dugme..ma koliko efikasna protivraketna odbrana bila..uvek ce proci rakete..

a to za nemacku je sasvim tacno..i iskrcavanje saveznika u normandiji je bilo u cilju spasavanja nemacke od razgoropadjenih rusa koji su platili ceh od 27 miliona zrtava..
cilj kao i uvek..drag nach ost..i ruske sirovine
 
Prsli su jedino Ameri.Toliko su gladni smeća da im je Svet postao premali.Opljačkali su sve što su stigli,koske koje su ostavili iza sebe neće da sakupljaju.Navikli su da prave ratove,pljačkaju i otimaju,sada je ostalo samo nekoliko velikih država koje mogu samo da mrze.
 
Исток и Запад су одувек одмеравали своје снаге преко малих државица, јер је постојала идеолошка конфротација, није долазило до употребе атомског оружја, али водили су се "мали ратови" и сл....где попут Вјетнама, Камбоџа, (Куба која је представљала велики ударац за Америку јер је победила социјалистичка револуција на Куби 1957 године).

Све је почело када је Роналд Реган изабран за председника САД, и назвао Русију "империјом зла". Хтео је да поремети Руску војну равнотежу.

Лансирао је програм "РАТ ЗВЕЗДА", то је био неки облик као одбрамбеног штита око САД, као заштита од нуклеарних ракета, тако да учине нуклеарне главе безвредне.
Реган и саветници су не само то хтели, већ су хтели и да СССР ослабе економски.

То већ дуже време траје, а да ли ће та конфротација престати или ће кулминирати остаје да видимо......
 
uzgred navar zamisli da se u cernu sa pustanjem u rad napravila mikronska crna rupa kojoj treba 50 meseci da pocne da guta sve pred sobom... to kazu svi vrli naucnici, ne ja... sto je najzanimljivije 50 meseci od pustanja u rad tog frankestajna pada tacno na datum kad su maje prorekle apokalipsu... sad zamilsi ako za godinu dve pocnu da na svim medijima pocnu da pricaju da se argumentovano priblizava kraj ove planete... sta ce da uradi onaj sa dugmetom u iranu npr....ili onaj u moskvi ili vasingtonu...

raznih prorocanstava je bilo i bice..mnoga se nisu ostvarila..razmiljam..
teorija crnih rupa je naravno samo teorija..a mikroskopska crna rupa i da je nastala jednostavno nema dovoljno mase da bilo sta ucini..a u celom tom experimentu nema ni mase ni energije da nastane crna rupa..
za nastanak crne rupe potrebna je masa i energija od nesto preko 3 nasa sunca
 
cenis a? ne postoji vise jedno dugme koliko ja znam... a situacija danas je van svake kontrole i nije onakva kakva je bila kad su sedeli cercil i ruzvelt .... i nema jednog hitlera koji je finansiran spolja sa ciljem da napravi pichvajz da bi se ekonomija usa izvukla iz govana... danas imas desetine hitlera sa po tri takva dugmeta...
Apsolutno se slazem.Naravno da ce biti unistena vecina populacije,sto im je i cilj,i naravno da ce neki preziveti,a ti neki su bas oni
 
raznih prorocanstava je bilo i bice..mnoga se nisu ostvarila..razmiljam..
teorija crnih rupa je naravno samo teorija..a mikroskopska crna rupa i da je nastala jednostavno nema dovoljno mase da bilo sta ucini..a u celom tom experimentu nema ni mase ni energije da nastane crna rupa..
za nastanak crne rupe potrebna je masa i energija od nesto preko 3 nasa sunca

si siguran? :lol: jel znas da na dan kad je cern pusten u rad na nekoliko mesta u svetu istog trenutka su se desili neobjasnjivi fenomeni kao noc umesto dana na samo desetak sekundi.... zasto je zatvoren cern? kazu magneti se istopili... pa moraju da se istope kad se unutar dela gde se desava ceo proces razvijaju temperature kao na suncu a posle se hladi sve na minus 2000 stepeni.... al da ne ulazim u detalje... maje su bile jako precizne i nikada nisu omasile u nekom prorocanstvu... crna rupa moze da bude deo mikrona nebitno je... da bi dostigla velicinu koja moze da guta sve pred sobom treba oko 50 meseci... kad krene nema te sile koja moze da je zaustavi da ne napravi imploziju i od zemlje ostane beli patuljak... inace, posle euforije sa otvaranjem tog istog cerna koja je pratila ceo svet od septembra do danas nema nikakvih objasnjenja za posledice incidenta... izgleda da su oni vernici iz celog sveta ipak bili u pravu sto su hteli da sprece pustanje holidera u rad....
 
Наравно да се приближава Трећи Светски Рат, то се осећа на све стране.
Светски лихвари немају куда па желе да то изазову јер припремају свог "Месију".
Да не бих сада о томе детаљисао, ево једног дела о овом рату из пророчанства Тарабића (напомена: "сељак и чауш" је овде Р.Реган, јер се он бавио глумом и фармама, а св. арх.Михаило је метафора за будућег руског Цара са женске стране Романових који треба да се појави у Русији и обнови монархизам).
................................................................................................................................

"Kad miris izidje iz poljskoj cvijeca, kad milost izidje iz covjeka, kad rijeke izgube svoje zdravlje...ondakar ce nastupiti najveci opsti rat..."

. . .

"Svijet ce biti razdvoijen na dva dijela ko ova posrijedi presjecena jabuka...

Ta vocka vise nikada ne more da budne cijela...

Javice se neki treci da svojijem srcem zacijele ovu jabuku, ali od njiove zelje i ljubavi vajde nikakve biti nece."

. . .

"Prije ovoga rata na prijestolje velikackog carstva naroda preko beskrajne vode ustolicice se jedan coek koji budne i >seljak i caus.<"

On vise nece davati crvenom caru da se siri i da se bogati, nego ce se s njime siljbociti i prepucavati...

Ondakar ce nastupiti veliki preokret i vise nece biti nako ko sto je bivalo pod drugijem carevima koji su bili na prijestolju ove carevine prije njegovog dolaska.

Taj novi car uzece pusku, ali nece puknuti na crveno carstvo nego ce samo senluciti...

Senlucice i onaj drugi, sto ce kasti, crveni car.

Oni knjazevi koje taj car naroda preko beskrajne vode budne izrodijo sa svojom caricom, bice ljutog ubojitog lica, zeravicijeh ociju, te ce oni puske opaliti."

. . .

"Kad izbije ovaj ljuti rat, tesko onijem vojskama koje budnu uzlecele u nebo, a blago onijem vojnicima koji budnu vojevali po zemlji i po vodi."

. . .

"Ljudi koji budnu vodili ovaj rat imace svoje ucenjake i mudrace koji ce izmisljati svakojaku tanad za svoje topove.

Kade opale, ondakar ce ova tanad, dje god budne pala, umijesto da ubije zamadjijavace sve zivo, ljude, vojsku i stoku.

Ta madjija bacace ih u san, te ce oni nako zamadjijani spavati umijesto da vojuju, a poslje ce se vracati u svoju pamet."

"Mi u tom ratu necemo vojevati, ali ce se drugi biti preko nasijeh glava.

U vazduhu iznad Pozege s neba ce uzareni ljudi padati na zemlju".

. . .

"Vracao sam se vidovnjakom Tarabicem sa vasara u Pozezi. Na izmaku Pozeskog polja Mitar se stade osvrtati preko te prostrane ravnice i zagledati se u nebo: Ja, mili Boze, kume proto, cudesnih cuda sto ce se desiti! Vidis li koliko je ovo Pozesko polje? Jednoga dana bice puno zapaljenih ljudi koji ce buktati kao luc i padati ozgo s neba!"

- E, kume Matija - obrati se Zaharija Mitru njegovim krstenim imenom. - Sad ja vidim da si zaista poludio! Sto to buncas, more?! Otkud zivi ljudi na nebu pa da ozgo padaju zapaljeni.

- Nema ih sad, kume proto, ali ce ih uskoro biti na nebu vise nego tica. Letece na ladjama, s topovima...

- Budibogsnama, kume Mitre, preksrti se! Probudi se, more!

- Ne spavam, kume, ni nocu, nekmoli sad u putu...

Vidi i dobro upamti; ako ne docekas ti kume proto, docekace bar neko tvoj. Pogledaj: celo nebo nad ovom nasom Pozegom gorece jednoga dana kao zapaljeno i ozgo padace u plamenu ladje i ljudi i bice puno polje izgorijelih kao ugljen!

- A ko ce se to tuci u nebu nad Pozegom? I, s kim?

- E, to je to, sto je najcudnovatije, kume: Nisu Srbi! Kao da je Srba nestalo u Srbiji, pa neko drugi nad njom...Pobice se kume proto, strasno Rusi sa Talijanima. Vidim puno to polje izgorjelih ladja spaljenih krila, i zivih ljudi u plamenu, jos vise izgorjelih, pa se kume, smanjili ko djeca!

Prota skinuo citu i krsti se. I Mitar skinuo celepus<*celepus. Stara srpska nacionalna kapa, slicna plitkoj subari ili plicem fesu bez kicanke. (Sajkaca je tek krajem proslog veka, za vreme modernizovanja srpske vojske od strane inicijative kralja Milana, dizajnirana u Becu kao vojnicka kapa.) Prim. autora.> pa se i on krsti i molitva nesto.

Pokri glavu pa ce uplaseno:

- Upamti to, kume, i ne kazuj nikome. Ne sali se! Da i tebe ne proglase ludakom. A kad ce to biti kume proto, ne znam. NE DA MI SE DA VIDIM!

. . .

"Poslje ovog rata na prijestolje svijeta doci ce jedan plemenit i dobrodusan ridji coek.

Blago onome koji to dozivi, jerbo ce taj ridjokosi svijem ljudima donijeti srecu.

On ce biti duga vijeka i vladace sve do smrti svoje od Boga date...

Za vrijeme njegovo ni poslje njega ratova vise nikad biti nece, ali ce tamo u ko zna kojem vremenu i vijeku za ljude, zbog njiovijeh gluposti, nastupiti veliko zlo i omraza ljudska."

. . .

"Vidis kume, kade ljudski rod poslje Opstega rata <*Opsti rat - Treci svetski rat.> stane da zivi u miru i izobilju, sve ce to biti jedan grki <*Grki- gorki.> privid ljudskijeh zabluda, jerbo ce mlogi zaboraviti na Boga, pa ce se klanjati svojoj ljudskoj pameti...

A znas li ti, kume, sta je ljudska pamet prema volji i znanju Bozjem? To nije ni jedna kap vode u najvelikackijem moru!

Otici ce coek i do drugijeh svjetova i tamo zateci prazninu i pustos, ali ce jopet smatrati da sve bolje zna, nego li, Boze prosti, sam Bog.

Tamo sem mira Bozijeg nista vidjeti nece, ali ce srcem i dusom osjetiti svu Boziju ljepotu i snagu. Ljudi ce se kolima voziti i po mjesecu i po zvjezdama. Oni ce tamo traziti drugi zivot, ali tamo zivota vakog kakav je u nas biti nece. Bice ga, ali oni nece umjeti da razumiju da je to zivot nakav kakav jeste.

Onaj koji budne tamo iso, a ne budne, Boze prosti, vjerovo u Boga kako prilici coeku od casti i postenja, taj kada se budne vratijo ce reci: "Ej, vi, ljudi, koji Boga sa sumnjom pominjete, podjete vamo dje sam ja bijo, pa cete ondakar vidjeti sta je snaga i um Boziji!"

Bice i onijeh ljudi koji nece htjeti da razumiju sta je to Bozija moc i kolikacka je njena sila. Njima ce ti ljudi sto budnu pohodili mjesec i zvijezde pricati o onome sto budnu tamo dozivjeli, te ce im reci o tijem beskrajnim i o tijem predjelima bozanskijem, dje nema nikakvoga kraja i nikakvoga pocetka, a ovi ce drugi vrceti glavom i u to vjerovati nece dok se samo gore ne popnu i ondakar doznaju u kolikackoj su zaludnoj pameti bili.

No, sto se godj vise budne znalo, manje ce se ljudi medju sobom voljeti i paziti. Nastace taka omraza da ce im razna sokocala biti preca od svojijeh najblizih.

Coek ce vise vjerovati svome sokocalu, nego svome prvom komsiji...

Oni koji budnu citali i pisali razne knjige s numerama smatrace se da najvise znaju. Ti ljudski mudraci ce sve prepustiti ovijem nizovima te nako kako im numera rece, tako ce zivjeti i raditi. Medju tijem mudracima bice dobrijeh i rcina<*rcin: provincijalizam turskog porekla, ima znacenje zlog i uobrazenog coveka istovremeno.>. Oni rcinasti cinice razne zle marifetluke. Trovace vazduh i vodu i pustati kijamete po morima sinjim, rijekama i zemlji, te ce ljudi naglo umirati od nekakvijeh bolescina. Oni dobri i mudri vidjece da sav taj njihov trud i argatluk <*argatluk: rad, turcizam. Prim. autora.> ne vrijedi ni po lule duvana i da vodi propasti svijeta, te ce umijesto numeracije potraziti svoju pamet, za zamisljajima. Kada se stanu vise baviti zamisljajima, bice blizi Bozijoj mudrosti, ali ce sve dockan biti, jerbo ce oni zli vec svu zemlju upropastiti i nastace pravi pomor. Ondakar ce ljudi bjezati iz varosi u sela i jopet traziti planine i tri krstate gore da tamo, u njima, disu i piju vodu. Oni koji budnu pobjegli spasice sebe i porod svoj, ali ne svi i ne zadugo, jerbo ce se pojaviti velikacka glad. Hrane ce biti po varosima i selima, ali ce svudje otrovata biti. Mlogi ce da bi jeli i najeli se trpati sve u usta, te ce od toga odmah pomrijeti. Onaj koji budne postio i ispostio, taj ce ostati ziv jerbo ce ga sveti Duh cuvati i bice blizi Bogu.

U to vrijeme pomora, u ruskim dalekim gorama pojavice se mladi coek po imenu Mijajlo. Imace svijetlo lice i sav lik ce mu milostan biti. Ljudi ce mu se cuditi kako koraca nebom, a on ce otici do prvog namastira <*namastir: arhaizam grckog porekla, oznacava pojam manastira. Prim. autora.> i zazvoniti na sva namastirska zvona. Narodu koji se budne okupijo oko njega ce kazati:

"Zaboravili ste ko sam i da nijesam umro, nego ziv otiso u nebo."

A ljudi koji ga budu gledali ce reci:

"Nijesmo, nijesmo, ti si svijeti Arhandjel Mijajlo."

Na te njiove rijeci on ce se blago nasmijati, govoreci im:

"Razapeli ste Bogocovjeka i Sina Bozijeg, a Bog vam je dao pamet da njome mislite i ljubite sve oko vas. Postali ste zvijeri i covjekoubice! Nijesam dosao da vas ceram da se <MI>plasite<D> i sa <MI>stravom vjerujete<D>, vec sam medju vama da vas urazumim! Nema vise bogatog ni siromaha, a vi se jopet mrzite, glozite i ubijate. Zaboravili ste na dusu svoju!"

Ondakar ce za Mijajlom poci svi narodi i zemlja ce postati prava rajska basca. Hrana ce iznicati svudje, i u rijekama, morima i sumama. Oni, koji se ondaj rode zivjece srecno i dugovjecno da ce i zaboraviti kada su se rodili.

Mijajlo ce bivati svudje, a ponajvise u Carigradu, sve dok ljudi ne progovore jednim jezikom i jednom vjerom. Poslje ce jopet zadovoljan otici u nebo."
 
Jesam POTPUNO sigurna da se to neće desiti narednih 20 godina.
Ne vidim po čemu je to kataklizma blizu i ko će to da ratuje.

Kriva koja pretstavlja razvoj tehnike i ne samo tehnike trenutno ide gotovo vertikalno. To neminovno vodi do odredjenog zasicenja. Da li ce prvo nastati ekonomski proble, nedostatka trzhishta, ili ekoloshki unishtavanjem zhivotne sredine, ili ce nastati energetski problem, njenog nedostatka, nisam siguran. U svakom sluchaju u narednih 20 godina chekaju nas REVOLUCIONARNE promene. Nisam siguran da li ce se zavrshiti kataklizmom, komunizmom, ili drushtvom u kom ce samo mashine raditi, ali da svet ni blizu nece lichiti na ovo sad, potpuno sam siguran. To shto kazhesh da nema ko sa kim da ratuje, je donekle tachno, ali ne iz razloga shto nema tenzija medju silama, vec shto je svaka normalna zemlja svesna da ako zaratuje sa nekim, obe ce izgubiti, a pobednik ce biti ostatak sveta.
 
ne znam dal znate da se na mnogim mestima u svetu pod najstrozom kontrolom zavrasavaju pravi mali gradovi pod zemljom gde bi bili smesteni odabrani i rok za zavrsetak radova je kraj 2011... inace postoje vec uredjaji koji preciscavaju atmosferu od nuklearnih dejstava za samo 5 godina.... jedno mesto od njih je u norveskoj i covek koji je to video inace norveski politicar ga je detaljno opisao i sad na sve moguce nacine norveska vlada pokusavaju da mu kazu da izmislja.... znaju neke kolege odavde o cemu je rec pa mogu da stave i linkove....
 
Kriva koja pretstavlja razvoj tehnike i ne samo tehnike trenutno ide gotovo vertikalno. To neminovno vodi do odredjenog zasicenja. Da li ce prvo nastati ekonomski proble, nedostatka trzhishta, ili ekoloshki unishtavanjem zhivotne sredine, ili ce nastati energetski problem, njenog nedostatka, nisam siguran. U svakom sluchaju u narednih 20 godina chekaju nas REVOLUCIONARNE promene. Nisam siguran da li ce se zavrshiti kataklizmom, komunizmom, ili drushtvom u kom ce samo mashine raditi, ali da svet ni blizu nece lichiti na ovo sad, potpuno sam siguran. To shto kazhesh da nema ko sa kim da ratuje, je donekle tachno, ali ne iz razloga shto nema tenzija medju silama, vec shto je svaka normalna zemlja svesna da ako zaratuje sa nekim, obe ce izgubiti, a pobednik ce biti ostatak sveta.

da... sem ovog poslednjeg.... u ljudima posebno onima koji su ugnjetavani godinama od strane velikih sila se nakupilo gneva i gorcine i zelje za osvetom.... taj psiholoski momenat ne treba zaboraviti kao neku formu nastranog zadovoljstva u tudjoj patnji koju su ti zlocinci godinama nanosili drugima kao npr razvijeni svet nama... i ne zaboravi momenat sta dominira u delima zapadnih umetnika kao osnovni motiv pa otprilike zadnjih 20 godina kao dominanta....
 
Kriva koja pretstavlja razvoj tehnike i ne samo tehnike trenutno ide gotovo vertikalno. To neminovno vodi do odredjenog zasicenja. Da li ce prvo nastati ekonomski proble, nedostatka trzhishta, ili ekoloshki unishtavanjem zhivotne sredine, ili ce nastati energetski problem, njenog nedostatka, nisam siguran. U svakom sluchaju u narednih 20 godina chekaju nas REVOLUCIONARNE promene. Nisam siguran da li ce se zavrshiti kataklizmom, komunizmom, ili drushtvom u kom ce samo mashine raditi, ali da svet ni blizu nece lichiti na ovo sad, potpuno sam siguran. To shto kazhesh da nema ko sa kim da ratuje, je donekle tachno, ali ne iz razloga shto nema tenzija medju silama, vec shto je svaka normalna zemlja svesna da ako zaratuje sa nekim, obe ce izgubiti, a pobednik ce biti ostatak sveta.

Preteruješ. To je po meni već paranoja.
 
Писмо норвешког политичара – ближи се крај


На страници http://projectcamelot.org/norway.html
стигло је писмо након постављања странице посвећене Беназир Бхутто.
Особа која је написала писмо написала је своје право име (које су
провјерили) и приложила своје фотографије са премијером Норвешке, као и
са Беназир Бхутто. Ипак, та особа није жељела да се објави име. Садржај
писма слиједи у наставку.

Ја сам политичар из Норвешке. Желим рећи да ће се тешке ствари десити између 2008. и 2012. године.

Норвешка влада прави све више подземних база и бункера. На то питање су
једноставно одговорили да је то ради заштите људи у Норвешкој. Тражио
сам информацију када ће то бити завршено, а одоворили су: "Прије 2011.
године".

Израел чини исту ствар, као и многе друге државе.

Доказ, да је оно што говорим истина, су фотографије са министрима које
сам упознао. Они све ово знају, али не желе стварати узбуну и масовну
панику.

Планет X долази и Норвешка је почела складиштити храну и сјемена у
подручју Свалбард и сјеверном полу уз помоћ САД-а и ЕУ. Они ће спасити
само оне који припадају елити и имају моћ, као и љекаре, научнике и сл.
који су потребни за нови почетак.

Ја већ знам да ћу прије 2012. године отичи у подручје Мосјоен, гдје се
налази дубока подземна војна база. Тамо смо подијељени у секторе:
црвени, плави и зелени. Њима је ово већ назначено, а кампови су већ
одавно направљени.

Људи који ће остати на површини и умријети заједно са другима неће
добити помоћ. План је да 2 милиона Норвежана буде осигурано, а осталих
2,6 милиона ће умријети.

Сви сектори и арке су повезани тунелима и имају возила којима се може
прећи са једне арке на другу. То је из разлога да могу бити у контакту
једни са другима.

Веома сам тужан. Често плачем са другима знајући да ће толико много
људи сазнати истину прекасно. Влада лаже људе од 1983. године до сада.
Сви важнији политичари Норвешке знају за ово, али само мали број њих ће
то рећи другима због страха да би могли пропустити НОАХ 12 возила која
би их одвезла на сигурно мјесто.

Ако кажу икоме, засигурно су мртви. Али, ја више не бринем за себе.
Човјечанство и друге врсте морају преживјети. Људи то морају знати.

Све владе свијета су забринуте због овога. За људе који се желе сами
спасити могусамо рећи да потраже пећине на високим мјестима гдје могу
направити залихе хране за најмање 5 година, укључујући конзервирану
храну и воду.

Посљедњи пут говорим: "Боже, помози нам свима...", али знам да нам Бог
неће помоћи. Само свака особа појединачно може нешто учинити. Пробудите
се, молим вас...!

Могао сам вам писати користећи друго име, али више се не бојим ничега.
Када знате ово поуздано, постајете несавладиви и никакво зло вам се
неће догодити када знате да је близу крај.

Увјеравам вас 100% да ће се ово десити. Четири године су преостале до
краја. Набавите оружје, направите групе за преживљавање и пронађите
мјесто гдје можете бити сигурни са храном.

Питајте ме било шта - ја ћу вам одговорити колико год знам о
повезаности Норвешке са овим случајем. Само погледајте около, свугдје
се праве подземне базе и бункери. Људи, отворите очи. Питате ли владе
шта то праве, само ће одговорити: "То је само складиште за храну".
Засљепљују вас лажима.

Знаци присуства ванземаљаца су такође ту и често видим норвешке елитне
политичаре који нису оно што говоре. Чини се као да су контролирани у
сваком погледу.

Запамтите да они који ће бити у граду и околини су они који ће бити
први умријети. Касније ће војска почистити остатке преживјелих и имат
ће наређење да убију било кога ко се успротиви одвођењу у кампове гдје
ће сви бити означени бројем.

Видим да је на вашој страници споменута Беназир Бхутто. Њена смрт је
трагична. Као што видите, састао сам се с њом. Такође са фотографија
ћете видјети да сам упознао бројне политичаре и свјетске вође.

Јавност неће знати шта се догађа до пред сами крај, јер влада не жели
стварати масовну панику. Све ће се десити мирно, а влада ће само
нестати.

Али ја кажем: "Не идите мирно у ноћ. Предузмите мјере да будете сигурно
са вашом породицом. Дођите заједно са осталима. Радите заједно да
нађете начин рјешавања проблема са којима ћете се суочити.
 

Back
Top